Balíček pro rodiny

Vychutnejte si vzácné rodinné momenty na Chateau Mcely. Na děti čeká spousta dobrodružství v anglickém parku a na rodiče zasloužený odpočinek. Využijte zvýhodněnou nabídku druhého pokoje pro vaše děti zdarma a dopřejte jim pocit usínat jako princátka na zámku.

Pro malé princezny doporučujeme apartmá princezny Nely, které stylově navazuje na kouzelně ilustrovanou dětskou knížku o princezně Nely se záměrem zaujmout, pobavit a stimulovat nejenom děti, zejména holčičky, ale i jejich rodiče. Texty inspirované svojí dcerou napsala v anglickém originálu současná majitelka mcelského zámku Inéz Cusumano.

Balíček obsahuje:

  • Jednu noc v luxusním nebo junior apartmá pro rodiče se snídaní
  • Jednu noc se snídaní pro vaše děti ve dvoulůžkovém pokoji bezplatně. Rádi vám doporučíme apartmá v blízkosti dvoulůžkového pokoje, abyste ke svým dětem měli blízko, ale přesto si vychutnali večerní poklid a soukromí.
  • Bezplatný babysitting po dobu dvou hodin v průběhu vašeho pobytu
  • Zapůjčení kol k projížďkám okolními lesy. Pro děti jsou připravena dětská kola, pro miminka vozíček ke kolu. Doporučíme vám trasy v okolí od nejméně náročné pro rodiny s dětmi až po středně náročnou 30 km projížďku. Samozřejmě vás na cestu také vybavíme helmou, minerální vodou a mapkou.
  • Volné užívání sauny a venkovní vířivky dle kapacity
  • Vybavení pro děti: postýlku či přistýlku v pokojích, chůvičku, hračky, omalovánky, pohádková a jiná DVD, dětský koutek v restauraci Piano Nobile.
  • Volné užívání dětského hřiště Pod kopretinou s domečkem Princezny Julinky, přírodní stezky zdraví, multifunkčního hřiště a přírodního koupacího jezírka s mcelskou pláží, kroketu, pétanque a badmintonu v anglickém parku
  • Další pozornosti od týmu Chateau Mcely

Cena za osobu a dítě:

Kontaktujte naše rezervační oddělení:

Chateau@ChateauMcely.com
+420 325 600 095

Cena balíčku za osobu a jeho dostupnost se může měnit v závislosti na vybraný termín rezervace. 
Balíček je určen pro 2 dospělé osoby a maximálně 3 děti do 12 let. Při jiném rodinném složení
vám rádi na vyžádání cenu upravíme.

Tuto speciální nabídku nelze kombinovat s jinou slevou ani s jinou nabídkou dle kalendáře akcí Chateau Mcely.