Mandarinková jarní nabídka

1. března - 30. dubna

Také již nedočkavě vyhlížíte jaro? Čerstvý vzduch, první sluneční paprsky, neopakovatelné melodie ptačího zpěvu, stovky rozkvétajících bledulí a narcisů a k tomu svěží vůně mandarinky? Vychutnejte si i vy dokonalý odpočinek uprostřed přírody probouzející se ze zimního spánku.

Speciální nabídka obsahuje:

  • Ubytování na 1 noc ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní
  • Jeden z oblíbených signature cocktailů Garden Emotions, jenž zdobí sladká krusta z Tangerine Candy Peelingu kolekce MCELY BOUQUET
  • Tangerine Candy Peeling z kolekce MCELY BOUQUET jako dárek na pokoji
  • Volné užívání venkovní vířivky a sauny dle aktuální kapacity
  • D​alší pozornosti od týmu Chateau Mcely

Pro umocnění mandarinkového prožitku si můžete rezervovat Uklidňující výživný tělový peeling s voňavým Tangerine Candy Peeling a hydratací balzámem White choco Balm z kolekce MCELY BOUQUET. Speciální cena k Mandarinkové jarní nabídce 1 790 Kč / 60 minut.

Potěšit můžete i své chuťové buňky a objednat si k Mandarinkové jarní nabídce Degustační menu za zvýhodněnou cenu 2 090 Kč / osoba.

Cena za pokoj na noc:

Kontaktujte naše rezervační oddělení:

Chateau@ChateauMcely.com
+420 325 600 095

Uvedená cena je za pokoj na noc pro dvě osoby včetně snídaně. Cenu není možné kombinovat s jinými výhodami a může být v některých termínech nedostupná. Pro potvrzení rezervace si vás dovolíme požádat o 100% nevratnou předplatbu.