Dětské lázně

Dopřejte svému dítěti prožít pod laskavým dohledem terapeutů některou ze zážitkových terapií v bezpečném prostředí MCELY BOUQUET SPA.

Milé děti!
Princezna Nely žije na našem mcelském zámku. Miluje svou kouzelnou gepardici Pralinku, princeznovské šaty, masáže i nalakované nehtíky a nadevše čokoládu.

Abyste si i vy zde mohly užít masáže a jiné kosmetické radovánky stejně jako vaši rodiče, připravila vám Nely dětské lázeňské menu ze svých nejoblíbenějších terapií. Místní lázeňské víly vás budou hýčkat čerstvými a voňavými bylinkovými olejíčky, vodičkami a balzámy, které princezna Nely občas pomáhá míchat svojí mamince v zámecké laboratoři. Princezna Nely bude mít obrovskou radost, když si její výběr wellness zážitků a salonu krásy oblíbíte.
A na závěr vám Nely vzkazuje:
Nepřestávejte snít!

 

 
 • Proměna v princeznu

  Milá zámecká víla po konejšivé masáži, manikúře a pedikúře dítko promění v princeznu třpytivým nalakováním nehtíků, přepudrováním nosíku a úpravou vlásků. Na závěr je možné si vybrat a vypůjčit krásné šatičky.
  Pokračovat

 • Čokoládový sen Pralinky

  Zážitková masáž pro malé milovníky čokolády, která uvolní tělíčko každého neposedy. Kromě toho pleť zůstane sametově hebká jako kožíšek gepardice Pralinky.
  Pokračovat

 • Pan Heřmánek a slečna Mandarinka

  Aroma masáž pro potěšení hyperaktivní či školou ustarané hlavičky a sportem unaveného tělíčka. Na závěr si princ či princezna připraví směs koupelového olejíčku pro posílení odvahy.
  Pokračovat

 • MCELY BOUQUET doporučuje:

  Lahodný lesk na rty

  Čistý a hojivý balzám na rty s medem, výtažky z bylin ze Svatojiřského lesa a vanilkou zvláční a zregeneruje citlivou a namáhanou pokožku rtů.

  Pokračovat

Pro dítě s rodičem

Prožijte se svým dítětem nezapomenutelné společné chvíle ve dvojici a přitom ho naučte umění odpočívat a uvědomovat si vlastní hodnotu.

 • Chvilka andělského souznění

  Společná masáž rodiče s dítětem – maminka nebo tatínek si vychutnají MCELY BOUQUET aroma masáž zatímco dítko si vybere buď voňavý Čokoládový sen Pralinky, nebo aromaterapii Pana Heřmánka a slečny Mandarinky.

  Pokračovat

 • Konejšivá masáž pro miminka

  Pod vedením zkušené terapeutky si sami budete moci odborně pohýčkat své děťátko uklidňujícím olejíčkem bez esenciálních olejů. Masáž poskytne inspiraci pro večerní koupelové rituály s miminkem v soukromí domova.

  Pokračovat

 • MCELY BOUQUET doporučuje:

  Konejšivý heřmánkový dětský olej

  Jemná směs šesti hodnotných pěstících olejů a pěti hluboce uklidňujících bylinných výtažků, které dominují esenciální oleje heřmánku a tanžerinky, poskytne okamžitou úlevu podrážděné a suché pokožce dětí i dospělých.

  Pokračovat

Pro náctileté

Ulehčete svým velkým dětem od bouřlivých emocí dospívání. Pomozte jim naučit se zvládat stres, cenit si sebe samých a rozvíjet jejich silné stránky, aby se ve vlastním těle cítili pohodlně a bezpečně.

 • Čistá a svěží pleť

  Ošetření pro přirozeně krásnější, jasnější a zdravější obličej podle typu pleti přírodními produkty MCELY BOUQUET v šesti krocích: čištění, hydratace, šetrný peeling, masáž, aplikace masky a závěrečná výživa.

  Pokračovat

 • Masáž na pohodu

  Při této aroma masáži celého těla se snadno zapomíná na problémy ve škole či s randěním. Uvolní svalové i psychické napětí a zanechá pleť hedvábně hladkou. Můžeš si přinést svůj iPod a užít si relax při hudbě podle vlastních představ.

  Pokračovat

 • MCELY BOUQUET dopručuje:

  Voňavé rozmarýnové čistící máslo

  Pleť šetrně vyčistí, díky rozmarýnu a masáži při aplikaci jemně prokrví a za pomoci malé armády účinných látek v kombinaci s teplým a vlhkým ručníčkem vydatně hydratuje a regeneruje.

  Pokračovat