Exkluzivní svatební balíček

Zahrnuje exkluzivní pronájem zámku, anglického parku a všech 23 pokojů na jednu noc; svatební obřad; kompletní svatební přípravy a koordinaci; zámeckou svatební výzdobu venkovních prostor; ochutnávku svatebního menu.

Nabídka obsahuje:

 • Exkluzivní pronájem zámku
  Ve svatební den jsou vám k dispozici reprezentativní sály (Zlatý, Talířový, Čajový, Divadelní), sklepní klub „Alchymista“ ze 17. století, zámecká knihovna, vyhlídková observatoř, pětihektarový anglický park a parkoviště v soukromí areálu zámku. Při exkluzivním pronájmu vám rovněž uzavíráme restauraci Piano Nobile a lázně MCELY BOUQUET SPA. Díky exkluzivitě není nutné dodržovat standardní noční klid od 22:00 hodin uvnitř zámku a je možné mít živou hudbu.
 • Jednu noc se snídaní ve 23 pokojích a apartmá
  Pro vaše hosty máme připraveno 22 individuálně zařízených apartmánů a pokojů (maximální kapacita je 50 lůžek), které jsou unikátní stejně jako zámek sám. Každý z nich má svůj vlastní styl, jméno a je vybaven s maximální péčí a důrazem na každý detail.
 • Svatební služby
  • Protestantský, symbolický nebo civilní obřad v elegantním Zlatém sále, na zastřešeném zámeckém pátiu či v romantickém prostředí zámeckého parku.
  • Hudba k obřadu (svatební trio).
  • Ochutnávka vybraného svatebního menu s doporučeným vínem. (Ochutnávka je pro dvě osoby a je možná pouze v případě servírovaného menu, nikoliv rautů.)
  • Kompletní svatební přípravy, jako jsou např. úvodní konzultace pro zjištění představ a vytvoření konceptu svatby, vyřízení potřebných formalit na matrice, výběr a zajištění vhodných dodavatelů, vytvoření detailního harmonogramu svatebního dne, koordinace ve svatební den a další pro vás zajistí vaše osobní svatební koordinátorka, která vám bude k dispozici po celou dobu plánování až po realizaci svatby.

Cena od 176 700 Kč bez DPH

Nezávazná poptávka

V ceně nejsou zahrnuty poplatky za vyřízení dokumentů pro cizince a ceny externích dodavatelů.