Chateau Mcely představuje originální hedvábné šátky

Majitelka zámku, Inéz Cusumano, připravila před Vánocemi dva exkluzivní šátky, první z kolekce hedvábných a vlněných šátků, které budou postupně obohacovat Chateau Mcely Boutique. Tradice Devatera kvítí, která se stala základem přírodní kosmetické linie MCELY BOUQUET, inspirovala také design jednoho z šátku. Ten druhý zase vznikl podle dětské knihy s kouzelnými ilustracemi Nely princezna ze Chateau.

Originální hedvábné šátky v limitované edici budete moci zakoupit od poloviny prosince buď přímo v Chateau Mcely, nebo také v tradičním předvánočním pop-up shopu v centru Prahy, či na e-shopu www.ChateauMcely.com.

 

 

Šátek MCELY BOUQUET (114 cm x 114 cm)

"Měsíček už vyšel, na cestu nám svítí, natrháme sobě Devatero kvítí. Uviju kytičku kvítí čarovného a to mně přivolá mojího milého.”

Staročeská lidová píseň vypráví o Devateru kvítí, jež propsalo svou čarovnou sílu i do originálního hedvábného šifonového šátku MCELY BOUQUET, vytvořeného podle návrhu výtvarnice Aleny Holé. Neobvykle velký rozměr šátku dá vyniknout nádherným barevným květům uvitým do věnce a jistě okouzlí toho pravého, jak praví tradice. Šátek je velice kvalitně ručně obšívaný hustým stehem.

Cena: 3 900 Kč

Šátek Princezna Nely ze Chateau Mcely (70 cm x 70 cm)

Malé či větší princezny jistě potěší pestrobarevný hedvábný šifonový šátek princezny Nely. Hravé obrázky a postavičky z pohádkové knížky podpoří fantazii malých princezen a zabaví je vymýšlením vlastních příběhů o plyšové gepardici Pralince a cestách po světe s princeznou Nely. I tento šátek je velice kvalitně ručně obšívaný a vyrobený z exklusivního hedvábného šifonu.

Cena: 1 550 Kč

CHATEAU MCELY POP-UP SHOP
13. – 23. prosince, Vězeňská 3, Praha 1

Dočasný pop-up shop letos sídlí opět v centru Prahy ve Vězeňské ulici v prostorách butiku Caramello Firenze. Dveře se zákazníkům otevřou v sobotu 13. prosince a dárky budou moci zakoupit až do 23. prosince, denně od 11:00 do 19:00 hodin. 

Pop-up shop nabídne příjemný únik z předvánočního a zároveň jedinečnou příležitost, jak potěšit sebe i své blízké. V případě nedostatku času tak zájemci nemusí jezdit přímo na zámek a rovněž mohou návštěvou dočasného obchodu vyřešit časovou tíseň doručení vánoční zásilky na vybranou adresu.

Pro inspiraci navštivte Chateau Mcely Boutique.