Pozdravy z Mountains of Love

Srdečně zdravím z mých milovaných zasněžených Vysokých Tater.  Před rokem a pul, jsem tady v Zion Spa Grandhotelu Kempinski na Štrbském Plese nechala svoje dítě - kolekci Mountains of Love, kterou jsem společně s MCELY BOUQUET týmem vyvinula. A našla jsem ji v té nejlepší kondici. Team spa o ni celou dobu skvěle pečoval.

Cely den jsme probírali příběh každého produktu a opakovali si jeho léčivé účinky na tělo a duši. Zjistila jsem, že mezi muži je tady nejoblíbenější procedura Juniper Tonic, což je elegantní název pro Spišskou Borovičku (oficiální napoj mého rodného města Spišské Nove Vsi), která mne k její vytvoření inspirovala. No a mezi ženami to je procedura Hory Lásky. Ale to zřejmě nikoho nepřekvapí.

Stihla jsem sníst poradnou klobásu ke snídani, brynzové halušky se slaninou k obědu a "kačku" s jablkovým zelím k večeři. A na cestu z koliby Patri a zpět do hotelu hodit do každé nohy panáka vodky s léčivým a hořkým hořcem.

Včera jsem navštívila Ledovou kapli na Hrebienku. Fotky mluví za vše. Cele Štrbské pleso je zapadané sněhem a atmosféra je kouzelná. Jsem moc šťastná a vděčná, že tady můžu být. Jednak teď fyzicky na místě, tak i s celou MCELY BOUQUET kolekcí celoročně v překrásném Zion Spa v tak vybrané společnosti skvělých kolegů. Vřele doporučuji k návštěvě.

Vaše Inéz Cusumano

Produkty čistě přírodní kosmetické linie MCELY BOUQUET objevíte na www.mcelybouquet.com.