Jak se k nám dostanete?

Z Prahy po E65 směrem na Mladou Boleslav, výjezd 33 Brodce - pokračujte přes Luštěnice, Rejšice, Charvátce, Jabkenice, Mcely. 

GPS: 50°17'58.14"N 15°4'38.43"E

Navigovat

Zámecký hotel uprostřed přírody pár minut od Prahy

Chateau Mcely leží v severovýchodní části Středních Čech, mezi Nymburkem a Mladou Boleslaví.
35 minut jízdy z Prahy a 50 minut jízdy z mezinárodního letiště Václava Havla, Praha Ruzyně.


Chateau Mcely***** 
Adresa

Mcely 61, 289 36 Mcely
Česká republika

 


Founding Managing Director
Vlastimil Plch
Vlastimil@ChateauMcely.com

Deputy Managing Director
Petra Horáková
Petra@ChateauMcely.com

Manager of Public Relations
Eva Plchová
Eva@ChateauMcely.com

Marketing Manager
Karla Malíková
Karla@ChateauMcely.com
Tel.: + 420 325 600 041

Spa Manager
Klára Bukáčková
McelySpa@ChateauMcely.com
Tel.: +420 325 600 091


Rezervace ubytování
Dárkové certifikáty

Chateau@ChateauMcely.com
Tel.:+ 420 325 600 095




Director of Sales
Tea Rojnić
Tea@ChateauMcely.com
Tel.: +420 325 600 000

Events and Weddings
Jana Slavíčková
Coordinator@ChateauMcely.com 
Tel.: + 420 325 600 067
Jana Jahodová
Events@ChateauMcely.com
Tel.: + 420 325 600 050

F&B Manager
Jiří Libora
Jiri@ChateauMcely.com
Tel.: +420 325 600 082

Head Chef
Honza Štěrba
Honza@ChateauMcely.com


Recepce
Rezervace spa, restaurace

Reception@ChateauMcely.com
Tel.:+ 420 325 600 000




Accounting
Milada Koubová
Milada@chateaumcely.com
Tel.: +420 325 600 045

Facility Manager
Miroslav@chateaumcely.com
Tel.: +420 325 600 060

Fakturační údaje:
IČ: 26728796, DIČ: CZ26728796
o. r. Městského soudu v Praze oddíl C, vložka 90007

GDS: Apollo/Galileo: 37912
Sabre: 30209
World span: PRGCM
Amadeus: PRGCMC
ODD: 76883
Chain Code: WV

GPS: 50°17'58.14"N 15°4'38.43"E

Máte pro nás zpětnou vazbu?

Chceme přinášet mnohem více než jen pohostinnost. Přejeme si obohacovat život našich zaměstnanců, hostů, investorů, dodavatelů, společnosti a tím i celého světa…
"Neváhejte se proto, prosím, obrátit kdykoliv přímo na mě s Vaší připomínkou, dotazem či jakoukoliv zpětnou vazbou, která náš tým posune kupředu." 

Vlastimil Plch, Founding Managing Director, Vlastimil@ChateauMcely.com

Měníme cestování v exkluzivní zážitek

Užijte si příjemnou cestu z Prahy do Mcel. Bude nám potěšením pro vás zajistit exkluzivní dopravu z letiště Václava Havla na Chateau Mcely či zpět luxusními vozy BMW dle momentální dostupnosti.