Hledáme nové týmové hráče, kteří mají smysl pro detail a chtějí vytvářet významné změny ve světě! Pokud se chcete stát členy dynamického týmu Chateau Mcely a žádná z níže uvedených pozic neodpovídá vašemu profesnímu zaměření, pošlete prosím vaše CV na email: Petra@ChateauMcely.com.

Koho do týmu aktuálně hledáme?

Kuchař

Pojď společně s námi těšit hosty vybranou gastronomií. Šéfkuchař Honza Štěrba hledá do svého týmu kolegu nejen na HPP, ale i na letní brigádu. Ozvi se Petře Horákové na e-mail Petra@ChateauMcely.com pokud:

  • jsi spolehlivý, samostatný, kreativní se smyslem pro detail
  • máš vlastní auto a jsi časově flexibilní
  • máš alespoň základní zkušenosti v oboru (nepožadujeme znalost cizího jazyka)
Co ti můžeme nabídnout my?
  • práci v přátelském mladém kolektivu
  • pracovní zkušenosti v jednom z TOP hotelů v ČR
  • firemní benefity, jako například noc v luxusním apartmá s večeří pro dva s masáží a další výhody
  • roční finanční bonus 

Recepční - HPP

Bydlíte v oblasti Mladé Boleslavi, Nymburka nebo Poděbrad? Baví Vás práce s lidmi, domluvíte se bez problémů anglicky a máte k dispozici automobil? Pak se ozvěte na e-mail Petra@ChateauMcely.com. Na co se můžete každý den těšit? Vašim úkolem bude zajištění plynulého chodu recepce, řešení rezervace online a telefonicky, denní komunikaci s hosty hotelu (i v angličtině!), vítání klientů, fakturace za ubytování, korespondence a další. Co by Vám nemělo chybět? Vlastní automobil (kvůli flexibilitě), komunikativní znalost anglického jazyka, proklientský přístup, organizační schopnosti, schopnost samostatné i týmové práce, osobní a přátelské vystupování na vysoké úrovni, práce na PC – Microsoft Office. 

Terapeut – Masér v lázních MCELY BOUQUET SPA

Chateau Mcely, bývalé venkovské sídlo aristokratické rodiny Thurn-Taxisů, které je místem konání zázraků, dávné historie, sídlem výjimečné pozitivní léčivé energie, absolutního klidu a hlubokého odpočinku těla, mysli a ducha v harmonickém souladu s okolní přírodou hledá do svého týmu lázní MCELY BOUQUET SPA externí terapeutku - masérku či terapeuta - maséra. Pro péči o naše klienty požadujeme citlivost a empatii, osobní a přátelské vystupování a vzdělání v oblasti terapie s praxí minimálně 2 roky. MCELY BOUQUET SPA jsou unikátní zámecké lázně. Soukromá terapeutická apartmá nabízí výjimečné zážitky v jedinečných zámeckých prostorech, uzpůsobených pro terapii v páru. Při originálních terapiích inspirovaných místní tradicí se používají produkty čistě přírodní kosmetické kolekce MCELY BOUQUET, jejíž zakladatelkou je majitelka zámku Inéz Cusumano a která je vyráběna na základě starých receptur přímo v zámecké laboratoři. Máte-li zájem stát se součástí našeho týmu a podpořit tak naši vizi „Měníme svět tím, že měníme ten Váš“, kontaktuje prosím Spa Manažerku Veroniku Puldovou na e-mailu McelySpa@ChateauMcely.com.

Obsluha v Restauraci Piano Nobile – Dlouhodobá brigáda

Pro posílení našeho týmu hledáme spolehlivého, milého a pracovitého kolegu či kolegyni na pozici Číšník /servírka - obsluha v restauraci. Jedná se o pracovní poměr formou dlouhodobé brigády. Požadujeme zkušenosti v oboru, osobní a přátelské vystupování na vysoké úrovni, smysl pro detail, časovou flexibilitu a aktivní znalost anglického jazyka. Bydliště do cca 20 km a vlastní automobil je nutností. Máte-li zájem stát se členem týmu Chateau Mcely a společně s námi vytvářet atmosféru pro naše hosty, rádi uvítáme vaše CV na emailu: David@ChateauMcely.com.