Zážitkové rituály

Představují duši MCELY BOUQUET SPA. Působíme při nich na všechny vaše smysly, abychom vytvořili co nejsilnější harmonizující efekt pro tělo, mysl i duši.

 

Všech pět rituálů má hojivý a omlazující účinek na pokožku, přinese úlevu unavenému tělu a pozitivně ovlivní vaši náladu.
 

 • Devatero kvítí

  Královský rituál s devíti kroky a devíti bylinami. Provádí v se Medovém altánu - celodřevěném lázeňském domku u jezírka.
  Pokračovat

 • Růže je růže

  Tělo omlazující a duši povznášející rituál. Růže je známá svými omlazujícími a antidepresivními účinky a takový je i celý rituál jí inspirovaný.
  Pokračovat

 • Tekutý samet

  Smyslný pěstící rituál s hřejivým voskem. Kromě nečekaného emocionálního zážitku pro tělo a duši získáte také neobvykle hladkou, provoněnou a do hloubky regenerovanou pokožku.
  Pokračovat

 • Plážová bohyně

  Detoxikační a zeštíhlující rituál. Redukuje projevy celulitidy, zpevňuje, vyhlazuje a zjemňuje pokožku celého těla a ulevuje pohybovému aparátu.
  Pokračovat

 • Maková hypnóza

  Rituál pro hluboký spánek a sametovou pleť. Jedinečná místně inspirovaná terapie, zřejmě jediná svého druhu na světě, celkově uklidní nervovou soustavu, připraví vás na nerušený spánek a pleť zanechá sametově hladkou a měkkou.
  Pokračovat

 • MCELY BOUQUET doporučuje:

  Rituál Probuzení bohyně lásky

  Uvědomte si přirozenou ženskou krásu a přitažlivost, samozřejmou neodolatelnost i narůstající touhu.
  Pokračovat

Rituály pro dva

Návrší, na kterém stojí Chateau Mcely, je vyhlášené svou energií lásky. Léčitelé často popisují, jak místní vibrace roztáčí čakru lásky, lásky ve všech jejich podobách.
Oslavte tady svůj láskyplný vztah společným lázeňským prožitkem a vyberte si některou z terapií z MCELY BOUQUET SPA menu nebo přímo jeden z našich rituálů pro dva.

 • Mcelský elixír lásky

  Společný prožitek hluboké relaxace a požitku z léčivých doteků v krásném prostředí vás s partnerem sblíží a pomůže navázat ještě intimnější vztah.
  Pokračovat

 • Labužnické souznění

  Tento smyslný rituál přinese nejenom provoněnou hedvábnou pleť a intenzivní odpočinek od každodenních starostí, ale i téměř gurmánský aromatický zážitek.
  Pokračovat

 • MCELY BOUQUET doporučuje:

  Masážní svíčka Tekutý samet

  Dopřejte sobě nebo své milované osobě nadpozemský zážitek masáží horkým voskem.
  Pokračovat