Rodiny

Chateau Mcely navozuje výjimečnou rodinnou atmosféru, a je tak vhodným místem i pro pobyt s dětmi. Využít můžete například speciální dětské terapie a procedury v lázních MCELY BOUQUET SPA, vyvážené a přitom chutné menu princezny Nely. Každý rok také připravujeme speciální víkendové programy pro děti. Mezi nejoblíbenější patří již tradiční Slet princezen. Pro vaše děti rádi zorganizujeme také narozeninovou oslavu či křtiny.

Pro pohodlný pobyt na Chateau Mcely doporučujeme některé z našich apartmá. Oblíbené je apartmá princezny Nely nebo prezidentské apartmá Agape, jehož rozloha 111 m2, dvě ložnice a vlastní kuchyňský kout s jídelnou tvoří příjemné zázemí i větším rodinám.

V zámeckém anglickém parku si děti užijí zábavu na dětském hřišti a poznají spoustu nových kamarádů. Doporučíme vám také vhodné výlety do  blízkého okolí, aby byl rodinný zážitek opravdu nezapomenutelný.

Kontakt

Chateau Mcely*****
Mcely 61, 289 36 Mcely
Česká republika

+420 325 600 095
Chateau@ChateauMcely.com

Princezna Nely

Princezna Nely je pohádková postava z kouzelně ilustrované dětské knihy „Nely, princezna ze zámku Mcely“, jejíž autorkou je majitelka zámku Inéz Cusumano. 

Jednoduchý, dynamický příběh popisuje jeden letní prázdninový den Nely na zámku. Princezna se ráno probudí a zjistí, že rodiče se jí kvůli práci nemohou věnovat a k tomu všemu v ten den na zámku nejsou žádné děti. Vyzbrojena nekonečnou dětskou fantazií, zkušenostmi z cest s rodiči po celém světě a večerními příběhy své maminky se vydává na vzrušující expedici. Na zámku se totiž ukrývá celý svět.

Na knihu tematicky navazují všechny služby pro děti. Od stylově zařízeného apartmá, přes princeznovské hodování a odpočinek v lázních, až po originální kolekci roztomilých dárkových předmětů princezny Nely.

www.PrinceznaNely.cz

Narozeninové oslavy a křtiny

Narozeninová oslava s princeznou Nely se jistě stane nezapomenutelným zážitkem nejen pro oslavence. Pro vaši oslavu doporučujeme vybrat si jeden ze sestavených balíčků podle počtu pozvaných hostů.  

 • Královská oslava, od 15 osob a dětí
 • Odpolední rodinná oslava, pro 10 až 15 osob a dětí
 • Elegantní čajová oslava, pro 2 až 10 osob a dětí

Chateau Mcely je také ideálním místem pro radostnou a jedinečnou rodinnou událost, jakou jsou křtiny. Zámecký park sousedí s kostelíkem sv. Václava ze 17. století, což přímo vybízí k příjemné procházce bez shonu a přejíždění auty na jiné místo.

Pro naplánování narozeninové oslavy či křtin neváhejte kontaktovat náš tým na e-mailu Events@ChateauMcely.com nebo telefonicky na +420 325 600 000. 

Rodinné výlety v okolí

Mapa okolí s výlety:

Legenda:

 • Projížďky v kočáře po okolí Svatojiřského lesa
 • Mirakulum – Zábavně-naučný dětský park v Milovicích (21 km)
 • Bio farma Košík – Děti si zde mohou prohlédnout nejen domácí zvířátka, ale také lišku a mnoho dalších. (8 km)
 • Pohádkový hrad a zámek Staré Hrady (17 km)
 • ZOO Chleby (12 km)
 • Loučeňské zámecké labyrinty (5 km)
 • Historická vesnička Botanicus v Ostré (27 km)
 • Přírodní polabské muzeum Přerov nad Labem (46 km)