Salón

Nejexkluzivnější péče o obličej a vlasy za použití léčivé, omlazující a povznášející kosmetické řady MCELY BOUQUET. Elixíry působí na všech třech úrovních – regenerují a léčí tělo, uklidňují mysl a povznášejí ducha.

 

 

Pro vaše nohy a ruce jsme připravili voňavé a pěstící rituály, při kterých se vám dostane klasické péče, včetně úpravy nehtů s možností lakování šetrným lakem a péčí o nehtovou kůžičku. Současně však prožijete intenzivní chvilky odpočinku zahaleni v obláčku bylinné aromaterapie MCELY BOUQUET.

 

 
 • Kosmetické ošetření pleti Mcelská záře

  Dokonalá péče o pleť s produkty MCELY BOUQUET je velice účinným prostředkem hluboké regenerace pleti, vylepšení její pružnosti, rozjasnění a vyhlazení. 
  Pokračovat

 • MCELY BOUQUET tělový peeling

  Celotělový očistný peeling odstraní přirozené nánosy odumřelých kožních buněk a zázračně promění unavenou pleť ve svěží. Terapii tvoří peeling celého těla, sprcha a vmasírování výživného produktu MCELY BOUQUET. 

  Pokračovat

 • Doplňkové terapie

  Jako přídavek k masážím či rituálům můžete využít masáž hlavy s třezalkovým vlasovým zábalem, ošetření obličeje, krku a dekoltu nebo očistný tělový peeling.
  Pokračovat

 • Bylinná manikúra Mateřídouška

  Spojte praktickou péči o své ruce s voňavým bylinným rituálem. Kromě očišťujícího šalvějového peelingu, který dokonale vyhladí vaše ruce, zažijete blahodárný zábal a masáž rukou regeneračním mateřídouškovým balzámem.

  Pokračovat

 • Královská manikúra s hřejivým voskem

  Dopřejte svým rukám výjimečné ošetření hodné královského rodu. K upraveným, vyhlazeným a hebkým rukám vás přivedou takové požitkářské kroky, jako mandarinkový cukrový peeling s medem, zábal s masážní svíčkou opojné vůně a masáž čokoládovým balzámem.

  Pokračovat

 • Lázeňská pedikúra Mátová úleva

  Kombinace levandulové koupele nohou, relaxační masáže chodidel, intenzivní výživy osvěžujícím mátovým balzámem, odstranění zatvrdlé pokožky korundovou pemzou a blahodárného zábalu vám zajistí pocit lehkosti při každém kroku.

  Pokračovat