Svatební balíček A la carte

Balíček zahrnuje exkluzivní pronájem zámku a anglického parku; jednu noc ve svatebním apartmá Legenda pro novomanžele; svatební obřad; kompletní svatební přípravy a koordinaci; zámeckou svatební výzdobu venkovních prostor; ochutnávku svatebního menu. Podmínkou je rezervace minimálně 17 pokojů pro vaše svatební hosty, které nejsou součástí balíčku, včetně platební garance na tyto pokoje.

Nabídka obsahuje:

 • Exkluzivní pronájem zámku
  Ve svatební den jsou vám k dispozici reprezentativní sály (Zlatý, Talířový, Čajový, Divadelní), sklepní klub „Alchymista“ ze 17. století, zámecká knihovna, vyhlídková observatoř, pětihektarový anglický park a parkoviště v soukromí areálu zámku. Při exkluzivním pronájmu vám rovněž uzavíráme restauraci Piano Nobile a lázně MCELY BOUQUET SPA. Díky exkluzivitě není nutné dodržovat standardní noční klid od 22:00 hodin uvnitř zámku a je možné mít živou hudbu.
 • Jednu noc ve svatebním apartmá Legenda pro novomanžele
  Svatební apartmá Legenda je nejluxusnějším zámeckým pokojem. Je laděn do příjemných světlých pastelových tónů a snoubence jistě příjemně překvapí krásná koupelna stylizovaná do doby 19. století a balkónek s výhledem do anglického parku.
 • Svatební služby
  • Protestantský, symbolický nebo civilní obřad v elegantním Zlatém sále, na zastřešeném zámeckém pátiu či v romantickém prostředí zámeckého parku.
  • Hudba k obřadu (svatební trio).
  • Ochutnávka vybraného svatebního menu s doporučeným vínem. (Ochutnávka je pro dvě osoby a je možná pouze v případě servírovaného menu, nikoliv rautů.)
  • Kompletní svatební přípravy, jako jsou např. úvodní konzultace pro zjištění představ a vytvoření konceptu svatby, vyřízení potřebných formalit na matrice, výběr a zajištění vhodných dodavatelů, vytvoření detailního harmonogramu svatebního dne, koordinace ve svatební den a další pro vás zajistí vaše osobní svatební koordinátorka, která vám bude k dispozici po celou dobu plánování až po realizaci svatby.

Cena od 92 200 Kč bez DPH

Nezávazná poptávka

V ceně nejsou zahrnuty poplatky za vyřízení dokumentů pro cizince a ceny externích dodavatelů.