Svatební balíček „Cesta kolem světa“

Balíček Cesta kolem světa je pro maximální počet 24 osob a obsahuje: pronájem prvního patra „Světa“ včetně 8 pokojů na jednu noc, svatební obřad, kompletní svatební přípravy a koordinaci, zámeckou svatební výzdobu venkovních prostor; ochutnávku svatebního menu.

Nabídka pro maximální počet 24 osob obsahuje:

 • Exkluzivní pronájem prvního zámeckého patra „Světa“
 • Jedna noc se snídaní v zámeckých komnatách Pro vaše hosty máme připraveno 7 individuálně zařízených apartmánů a pokojů - elegantní a stylovou „Ameriku“, loveckou „Afriku“, dálný „Orient“, svěží apartmán „Jižních moří“ dále jemně modrou „Evropu“ a „Severních moří“ s motivem růží a „Rovník“. Každý z nich má svůj vlastní styl a jméno a je vybaven s maximální péčí a důrazem na každý detail. Pro novomanželé je připraven nejluxusnější zámecký pokoj, svatební apartmá Legenda. Je laděno do příjemných světlých pastelových tónů a snoubence jistě překvapí moderní koupelna stylizovaná do doby 19. století a balkónek s výhledem do anglického parku.
 • Svatební služby
  • Protestantský, symbolický nebo civilní obřad v elegantním Zlatém sále či v romantickém prostředí zámeckého parku.
  • Hudba k obřadu (svatební trio).
  • Ochutnávka vybraného svatebního menu s doporučeným vínem. (Ochutnávka je pro dvě osoby a je možná pouze v případě servírovaného menu, nikoliv rautů.)
  • Kompletní svatební přípravy, jako jsou např. úvodní konzultace pro zjištění představ a vytvoření konceptu svatby, vyřízení potřebných formalit na matrice, výběr a zajištění vhodných dodavatelů, vytvoření detailního harmonogramu svatebního dne, koordinace ve svatební den a další pro vás zajistí vaše osobní svatební koordinátorka, která vám bude k dispozici po celou dobu plánování až po realizaci svatby.

Cena od 90 500 Kč bez DPH 

Nezávazná poptávka

V ceně nejsou zahrnuty poplatky za vyřízení dokumentů pro cizince a ceny externích dodavatelů.

S ohledem na ostatní ubytované hosty není možné v průběhu svatební oslavy využít živou hudbu. Živá hudba je možná pouze v případě exkluzivního pronájmu zámku.