Slet bohyň

2. - 4. března
Motivační víkend plný hlubokých prožitků a relaxace

Od popelky k bohyni

„Být Popelkou je snadné. Být Královnou je těžké. Být Bohyní má smysl.“ Jitka Ševčíková

Balíček obsahuje:

 • 2 noci v pokoji či apartmá dle vašeho výběru
 • Plnou penzi v podobě speciálních 2chodových lehkých menu sestavených šéfkuchařem Honzou Štěrbou (páteční večeře, sobotní oběd a večeře, nedělní oběd)
 • 60minutovou Regenerační balzámovou masáž (Propojení relaxační masáže s extrémní péčí o suchou, zimou dehydrovanou pleť s balzámy z meduňky či bílé čokolády.)
 • Seznamovací uvítací koktejl
 • Malování mandalek pro uklidnění myšlenek
 • Obohacující a inspirativní sobotní seminář s Jitkou Ševčíkovou Téma: Pozitivní postoj k životu
 • Sobotní seminář s výživovou poradkyní Cecílií Jílkovou Téma: Jak se projíst ke štěstí
 • Seminář s Royou Ravanbakhsh Téma: Hry za účelem nasměrovaní k šťastnějšímu a pozitivnějšímu životu, cvičení Heartfulness a meditace na srdce
 • Malé občerstvení v průběhu sobotních a nedělních seminářů
 • Možnost využití sauny a vířivky dle aktuální kapacity
 • Další drobné pozornosti v pokoji od týmu Chateau Mcely

Rezervace

+420 325 600 095
Chateau@ChateauMcely.com

Cena za osobu:

Superior pokoj 9 600 Kč
Deluxe pokoj 10 760 Kč
Junior apartmá 11 560 Kč
Luxusní apartmá 12 300 Kč
Apartmá Legenda 14 920 Kč
Cena je uvedena za osobu při obsazení pokoje dvěma osobami. V případě zájmu o jiné obsazení pokoje vám rádi zašleme nabídku dle vašich požadavků. Program je pouze v českém jazyce. Chateau Mcely si vyhrazuje právo na změnu programu. Celým víkendem vás bude provázet Eva Plchová, manažerka Public Relations a zakládající člen týmu Chateau Mcely.

Program motivačního víkendu pro ženy

Pátek 2. března
18:00 hodin
Seznamovací uvítací koktejl

18:30 – 19:30 hodin
Řízené malování originálních mandalek s jejich tvůrkyní výtvarnicí Jankou Frýdlovou
pro uklidnění myšlenek, ztišení emocí a naladění se na víkendový program

19:30 hodin
Individuální 2chodová lehká večeře v restauraci Piano Nobile
Večerní čas pro využití přírodních lázní MCELY BOUQUET SPA

Sobota 3. března
8:00 - 10:00 hodin

Individuální snídaně v restauraci Piano Nobile

10:00 – 12:00 hodin
I. část semináře s Jitkou Ševčíkovou
Téma: Pozitivní postoj k životu

Existuje vzorec štěstí? Na čem štěstí závisí? Co je to pozitivní inteligence a dá se měřit? Jak se liší od „lakování na růžovo“? Principy pozitivní inteligence a trénink. Robinsonova metoda změny myšlení v praxi. Sabotéři naší mysli, naše schopnost je oslabit. Jak být tvůrkyní svého života, ne jeho obětí.

12:00 – 14:00 hodin
Společný oběd v zámecké restauraci Piano Nobile

14:00 - 16:00 hodin
II. část semináře s Jitkou Ševčíkovou
Téma: Pozitivní postoj k životu, praktická část

Ochutnávka práce v hladině alfa. Vyzkoušíte si hravé sladění obou mozkových hemisfér. Několik základních fint na vizualizaci a koncentraci, kdy naše mysl pracuje kreativně a na plné obrátky. Praktické techniky redukce stresu, jak na strach, trému a zklidnění mysli. Více o hladině alfa se můžete dočíst na www.hladinaalfa.cz. Bonus na závěr: jak si zajistit zdravý spánek.

JITKA ŠEVČÍKOVÁ
Jitka Ševčíková vystudovala ekonomii, marketing a emoční inteligenci. Patří mezi vyhledávané lektory, mentory a kouče. V roce 2010 byla v soutěži časopisu Cosmopolitan zvolena První českou prezidentkou. Devět let pracovala ve špičkové IT společnosti v oblasti marketingu a PR. Současně působila v občanském sdružení Dlouhá cesta, zabývajícím se pomocí rodičů po smrti dítěte. Je autorkou celorepublikového filantropického projektu Barevný anděl. Aktivně pomáhá charitativní činností, budováním koncepcí firemní filantropie a pořádáním benefičních akcí. Od roku 2010 lektoruje dovednosti v oblasti emoční inteligence, redukce stresu, komunikačních dovedností, kontramanipulace, time managementu a práci v hladině alfa (snížené mozkové frekvenci). V ČR koordinuje vzdělávací platformu Brillant Brain (www.brillantbrain.com). Spolupracuje s Českou televizí, Českým rozhlasem, přednáší na vysokých školách, kongresech a konferencích, publikuje v několika odborných médiích a na webu Psychologie.cz. Pořádá semináře v České republice, v Indonésii, na Filipínách a na Mallorce. Mentoruje a podporuje několik filantropických projektů. Je spoluautorkou knihy S láskou i rozumem (Albatros, C-Press 2015). V roce 2017 převzala na festivalu Všem ženám cenu „Oscara“ za celospolečenský přínos.

16:30 – 18:00 hodin
Seminář s Cecílií Jílkovou, výživovou poradkyní
Téma: Jak se projíst ke štěstí aneb jak svoji pozitivitu podpořit správným jídelníčkem

Povídání o alternativních výživových směrech a jejich vlivu na naše fyzické i psychické zdraví. Jaké děláme chyby ve stravování a jaké to má dopady na to, jak se cítíme. Co změnit, jaké potraviny zařadit, využití superpotravin, detoxikace stravou a ochutnávka zdravých dobrot v podání šéfkuchaře Honzy Štěrby.

CECÍLIE JÍLKOVÁ
Cecílie je česká spisovatelka, novinářka a scenáristka, dcera spisovatelů Ludvíka Vaculíka a Lenky Procházkové. V posledních letech se věnuje především tématu zdravého hubnutí, je autorkou úspěšného webu "Najím se a zhubnu" a dvou knih, v nichž poskytuje čtenářům vtipnou a čtivou formou praktické návody, jak krok za krokem přejít na nový a účinný způsob stravování. Je také lektorkou kurzů o zdravé stravě a kvalifikovanou poradkyní pro výživu.

19:00 – 22:00 hodin
Individuální 2chodová lehká večeře v restauraci Piano Nobile
Večerní čas pro využití přírodních lázní MCELY BOUQUET SPA

Neděle 4. března
8:00 – 9:30 hodin

Individuální snídaně v restauraci Piano Nobile

9:30 – 11:00 hodin
I. část semináře s Royou Ravanbakhsh
Téma: Hry za účelem nasměrovaní k šťastnějšímu a pozitivnějšímu životu

ROYA RAVANBAKHSH
Roya je energická, pozitivní a kvalifikovaná manažerka, profesionálka v obchodu a marketingu, která má 25leté zkušenosti v řadě odvětví. Roya zastává pozici generální manažerky už 20 let, pracovala v několika online a offline marketingových, obchodních a distribučních firmách, které působí ve střední Evropě, jako je např. ONEILL či WALT DISNEY. Specializuje se na odhalování silných stránek, potřeb a nedostatků společností a navrhování a implementaci řešení. Formuje, školí a vede manažery a operační týmy. Roya je také zkušenou a kvalifikovanou lektorkou meditací Heartfulness.

11:00 hodin
Check-out

11:30 – 13:00 hodin
II. část semináře s Royou Ravanbakhsh
Téma
: Cvičení Heartfulness a meditace na srdce
Tím, že se naladíme na své srdce, naučíme se zaměřit se na své nejvyšší já.

13:00 hodin
Společný oběd v restauraci Piano Nobile
Odpoledne a večer pak možnost využití MCELY BOUQUET SPA.