Tělové masáže

Každá terapie je tady detailně propracovaným rituálem, při kterém vás zručný terapeut v krásném prostředí terapeutických apartmánů a za pomoci jedinečných kosmetických produktů MCELY BOUQUET, povededo vašeho nitra, ke zdroji vnitřního klidu a krásy.

Rezervace

+420 325 600 000
Reception@ChateauMcely.com

MCELY BOUQUET aroma

Se vzácnými masážními oleji a ve třech provedeních, ze kterých si můžete vybrat předem nebo až na místě po konzultaci s terapeutem. Relaxační - s dlouhými uklidňujícími tahy. Uvolňující svalové napětí - s kratšími a hlubšími stimulujícími tahy. S orientálními prvky - za použití akupresury a protahovacích technik.

60 minut - 2 290 Kč | 90 minut - 2 890 Kč

Regenerační balzámová

Vychutnejte si propojení relaxační masáže s extrémní péčí o suchou, sluníčkem či zimou dehydrovanou pleť a nechte na své tělo působit balzámy z meduňky či bílé čokolády z kolekce čistě přírodní kosmetiky MCELY BOUQUET.

60 minut - 2 390 Kč | 90 minut - 2 990 Kč

Svatojiřská masáž bylinnými měšci

Vázanými přímo na zámku z Devatera kvítí a vzácnými masážními oleji MCELY BOUQUET přináší hlubokou úroveň uvolnění vypjatých svalů i nervů, odstraňuje bloky a rozpouští stres.

90 minut - 2 990 Kč

Prenatální masáž

Vyškolená terapeutka poskytne úlevu a relaxaci masáží vleže na boku za použití produktů MCELY BOUQUET bez esenciálních olejů. Pozornost věnujeme oblastem otoků a bolestí s krátkodobým cílem poskytnout celkovou úlevu a harmonizaci a dlouhodobým cílem prevence strií, aby byla pokožka pevná a hladká.

60 minut - 2 190 Kč

Hloubková masáž zad

Kombinací masážních technik odblokuje ztuhlé šíjové
a zádové svalstvo, uleví při bolestech hlavy a krční páteře. Posilující řebříčkový olej zbaví tělo únavy a dodá ztracenou energii. Masáž je vhodná pro uvolnění svalů po sportovních aktivitách či při sedavém zaměstnání.

60 minut - 2 390 Kč

Tělový peeling

Celotělový očistný peeling odstraní přirozené nánosy odumřelých kožních buněk a zázračně promění unavenou pleť ve svěží. Terapii tvoří peeling celého těla, sprcha a vmasírování výživného produktu MCELY BOUQUET. Regenerační pro alergiky či těhotné dámy - neutrální solný peeling s hydratací neutrálním olejem.

60 minut - od 2 190 Kč

Zážitkové rituály a rituály pro páry

Devatero kvítí

Královský rituál s devíti kroky a devíti bylinami. Provádí se v Medovém altánu - celodřevěném lázeňském domku u jezírka. Léčivá síla bylin, vod a vzácných olejů použitých v tomto rituálu přinese mimořádné uvolnění napjatého těla a psychiky a také krásně provoněnou a rozjasněnou pleť. Očišťující šalvějový solný peeling a zábal zbaví celé tělo nečistot, vyčerpání i negativity. Relaxační koupel prožijete v dřevěné kádi s devatero bylinami a řebříčkovým olejem, v zimním období i s výhledem na praskající oheň v krbu. Terapii završí dlouhá masáž aromaterapeutickým olejem dle vašeho výběru a bylinnými měšci se směsí místního Devatera kvítí.

150 minut - 5 890 Kč

Tekutý samet

Smyslný pěstící rituál s hřejivým voskem. Se stimulujícím a očistným peelingem pomocí kartáče s přírodními štětinami (brushing) na úvod, zábalem z aromatického vosku exklusivní svíčky Melt Velvet s následným tropickým deštíkem z růžové vody, malým kosmetickým ošetřením a celotělovou masáží výživným sedmikráskovým olejem podmanivé exotické vůně na závěr získáte kromě nečekaného emocionálního zážitku pro tělo a duši také neobvykle hladkou, provoněnou a do hloubky regenerovanou pokožku.

120 minut - 4 890 Kč

Růže je růže

Tělo omlazující a duší povznášející rituál.
Ve Mcelích má pěstování růží dlouhou tradici. Mcelská růže byla vždy nesmírně voňavá a v zámeckém parku ji dnes poznáte podle typické fialkové barvy. Mezi květinami MCELY BOUQUET má růže, královna květin, absolutně výsadní postavení. Je známá svými omlazujícími a antidepresivními účinky a takový je i celý rituál jí inspirovaný. Po očistném růžovém peelingu celého těla, který zanechá vaši pleť hladkou, pevnou a zářivou, si zabaleni jako v dětské zavinovačce užijete malé kosmetické ošetření medovým peelingem se šípkovou růží a regeneračním růžovým sérem. Po sprše se můžete oddat hlubokému odpočinku při celotělové masáži výživným meduňkovým balzámem s růží a heřmánkem.

90 minut - 3 190 Kč

Plážová bohyně

Detoxikační a zeštíhlující rituál. Tento rituál redukuje projevy celulitidy, zpevňuje, vyhlazuje a zjemňuje pokožku celého těla a ulevuje pohybovému aparátu. Propojuje detoxikační efekt čtyř produktů MCELY BOUQUET (očistného šalvějového peelingu, rozjasňující jílové tělové masky, povzbuzujícího řebříčkového masážního oleje a osvěžujícího mátového balzámu) s technikami MCELY BOUQUET aroma masáže v kombinaci se stimulačními metodami, soustředěnými na problematické části těla postižené celulitidou.

120 minut - 4 890 Kč

Maková hypnóza

Rituál pro hluboký spánek a sametovou pleť. Jedinečná místně inspirovaná terapie, zřejmě jediná svého druhu na světě. Jemný makový peeling s přibližně 230 000 makovými semínky a následným zábalem vyhladí pokožku a hluboce uvolní celé tělo i mysl. Masáž sedmikráskovým olejem vyživí a zjemní pleť. Rituál celkově uklidní nervovou soustavu, připraví vás na nerušený spánek a pleť zanechá sametově hladkou a měkkou.

150 minut - 5 490 Kč

Mcelský elixír lásky

Společný prožitek hluboké relaxace a požitku z léčivých doteků v krásném prostředí vás s partnerem sblíží a pomůže navázat ještě intimnější vztah. Vzácné esenciální oleje navodí atmosféru uklidnění a provoní tělo. Terapie obsahuje společnou koupel v dřevěné kádi nebo parní lázeň, vyhlazující peeling, výživnou relaxační masáž, celotělový zábal a ošetření obličeje. Regenerační produkty MCELY BOUQUET s bylinnými výtažky pleť dokonale vyčistí, vyživí a zjemní.

150 minut - 10 990 Kč pro dvě osoby

Labužnické souznění

Tento smyslný rituál přinese nejenom provoněnou hedvábnou pleť a intenzivní odpočinek od každodenních starostí, ale i téměř gurmánský aromatický zážitek díky aplikaci tří produktů MCELY BOUQUET - cukrového mandarinkového peelingu, masážní svíčky, vonící po vanilce, a balzámu z bílé čokolády. Součástí terapie je i společná koupel v dřevěné kádi v Medovém altánu a přípitek sklenkou Prosecca.

120 minut - 10 490 Kč pro dvě osoby

Péče o obličej, ruce a nohy

Kosmetické ošetřen pleti "Mcelská záře"

Péče s produkty MCELY BOUQUET je účinným prostředkem regenerace pleti, vylepšení její pružnosti, rozjasnění a vyhlazení. Sestává z kroků důkladného čištění, peelingu, masáže, masky a hydratace, vždy však za použití produktů vhodných pro daný typ pleti. Terapie obsahuje také masáž hlavy třezalkovým vlasovým zábalem.

60 minut - 2 390 Kč | 90 minut - 2 890 Kč

Bylinná manikúra Mateřídouška

Spojte praktickou péči o své ruce s voňavým bylinným rituálem. Kromě očišťujícího šalvějového peelingu, který dokonale vyhladí vaše ruce, zažijete blahodárný zábal a masáž rukou regeneračním mateřídouškovým balzámem.

60 minut - 1 690 Kč

Královská manikúra s hřejivým voskem

Dopřejte svým rukám výjimečné ošetření hodné královského rodu. K upraveným, vyhlazeným a hebkým rukám vás přivedou mandarinkový cukrový peeling s medem, zábal masážní svíčkou a masáž čokoládovým balzámem.

90 minut - 1 990 Kč

Lázeňská pedikúra
"Mátová úleva"

Kombinace levandulové koupele nohou, masáže chodidel, výživy mátovým balzámem, odstranění zatvrdlé pokožky korundovou pemzou a zábalu vám zajistí pocit lehkosti. 90min verze obsahuje navíc masáž plosek nohou s použitím akupresury.

60 minut - 1 690 Kč | 90 minut - 1 990 Kč

Lázně pro děti a teenagery

Proměna v princeznu

Milá zámecká víla po konejšivé masáži, manikúře a pedikúře dítko promění v princeznu třpytivým nalakováním nehtíků, přepudrováním nosíku a úpravou vlásků. Na závěr je možné si vybrat a vypůjčit krásné šatičky.

60 minut - 2 090 Kč

Čokoládový sen Pralinky

Zážitková masáž pro malé milovníky čokolády, která uvolní tělíčko každého neposedy. Kromě toho pleť zůstane sametově hebká jako kožíšek gepardice Pralinky.

30 minut - 1 090 Kč | 60 minut - 2 090 Kč

Heřmánek a Mandarinka

Aroma masáž pro potěšení hyperaktivní či školou ustarané hlavičky a sportem unaveného tělíčka. Na závěr si princ či princezna připraví směs koupelového olejíčku pro posílení odvahy.

30 minut - 1 090 Kč | 60 minut - 2 090 Kč

Chvilka andělského souznění

Společná masáž rodiče s dítětem – maminka nebo tatínek si vychutnají MCELY BOUQUET aroma masáž zatímco dítko si vybere buď voňavý Čokoládový sen Pralinky, nebo aromaterapii Pana Heřmánka a slečny Mandarinky.

60 minut - 4 290 Kč dítě s rodičem

Masáž pro miminka

Pod vedením zkušené terapeutky si sami budete moci odborně pohýčkat své děťátko uklidňujícím olejíčkem bez esenciálních olejů. Masáž poskytne inspiraci pro večerní koupelové rituály s miminkem v soukromí domova.

30 minut - 1 090 Kč

Čistá a svěží pleť

Ošetření pro přirozeně krásnější, jasnější a zdravější obličej podle typu pleti přírodními produkty MCELY BOUQUET v šesti krocích: čištění, hydratace, šetrný peeling, masáž, aplikace masky a závěrečná výživa.

60 minut - 2 090 Kč

Masáž na pohodu

Při této aroma masáži celého těla se snadno zapomíná na problémy ve škole či s randěním. Uvolní svalové i psychické napětí a zanechá pleť hladkou. Můžeš si přinést svůj iPod a užít si relax při hudbě podle vlastních představ.

60 minut - 2 090 Kč

Soukromé využití lázeňský prostor

Bylinná parní lázeň

Bylinná parní lázeň slouží ke zlepšení celkového zdravotního stavu. Zbaví tělo toxinů, uvolní svaly, zlepšuje krevní oběh a snižuje stres. Vůně místních bylinek Devatera kvítí zklidní mysl. Vhodné i jako samostatná procedura nebo jako příjemný začátek před ostatními masážemi.

60 minut - 300 Kč / 2 osoby

Sauna a venkovní vířivka

Sauna s vířivkou jsou v průběhu dne k dispozici všem hostům bezplatně od 9:00 do 17:00 hodin. Soukromé využítí lze rezevovat od 18:00 hodin. Ponořeni do horké probublávající vody můžete pozorovat okolní park nebo hvězdné nebe. Na lehátkách sauny si prohřejete tělo, které pak můžete zchladit v přírodním koupacím jezírku.

60 minut - 400 Kč / osoba

Medový altán

Zanechte za sebou všechny starosti a ponořte se do dřevěné kádě s průzračnou vodou z místní studánky. Provázet vás bude omamná vůně bylinek Devatera kvítí, posilující řebříčkový olej a levandulové koupelové křišťály. Při praskání dříví v krbu, mihotavém světle svíček, za zvuků relaxační hudby a s lahodným bylinným čajem si vychutnáte nezapomenutelný koupelový rituál.

60 minut - 3 690 Kč

Spa balíčky

Mcelská dámská jízda

Nechte doma děti i partnera a naplánujte si s kamarádkami jedinečnou dámskou jízdu.

Bylinková Nirvána

Vklouzněte do načechraného županu, měkkých pantoflů a oddejte se odpočinku.

Kurz míchání kosmetiky

Jedinečná příležitost seznámit se s výrobou kosmetiky a namíchat si vlastní produkt.

Spa & Stay

Jednodenní odpočinek v příordních lázních MCELY BOUQUET SPA s ubytováním.