Dovolená na zámku
na 4 noci

1. června – 31. srpna 2021

Zámek uprostřed přírody, louky, lesy, koupání v jezírku, opalování na mcelské pláži a lenošení v pohodlí letního klubu. Relax ve vířivce pod hvězdami, večeře se západy slunce a mnoho zážitků pro pár i rodinu.

Vaše rezervace bez obav


Nabídka obsahuje:

  • 4 noci ve vybraném pokoji či apartmá se snídaní
  • 10% zvýhodnění na úhradu účtu v restauraci Piano Nobile
  • Kredit na čerpání masáží či terapií v našich lázních MCELY BOUQUET SPA během pobytu ve výši 1 000 Kč (Není možné kredit vyměnit za jiné služby či hotovost.)
  • Volné užívání venkovní vířivky a sauny od 9 do 17 hodin dle aktuální kapacity
  • Vstup do MCELY SUMMER CLUBU po celou dobu pobytu
  • Zábavu v anglickém parku (koupání v přírodním jezírku, tenis či míčové hry, ping-pong, přírodní fitness, obří šachy, pétanque a další)
  • Další pozornosti od týmu Chateau Mcely
Pro vaše pohodlí je možné si k balíčku objednat à la carte plnou penzi.
Cena: 2 190 Kč za osobu a den (Prosíme o rezervaci plné penze před příjezdem. Plnou penzi nelze kombinovat s 10% zvýhodněním.)

Pobyt je možné si prodloužit s 20% zvýhodněním z pultových cen za každou další noc.


Pro prvních několik rezervovaných pokojů denně nabízíme exkluzivní nabídku vyšší kategorie pokoje za cenu nižší kategorie.
(Vztahuje se pouze na kategorii Superior a Junior apartmá. Nabídku není možné kombinovat s jiným balíčkem a nevztahuje se na apartmá Legenda a prezidentské apartmá Agape.)

Cena balíčku pro 2 osoby na 4 noci:

Superior pokoj od 17 200 Kč
Deluxe pokoj od 17 200 Kč
Junior apartmá od 26 200 Kč
Luxusní apartmá od 26 200 Kč
Apartmá Legenda od 47 800 Kč
Prezidentské apartmá Agape od 60 200 Kč

Uvedená cena je za pokoj či apartmá na 4 noci pro 2 osoby, včetně snídaně. Rádi vám připravíme cenovou nabídku pro rodinnou variantu. Cenu není možné kombinovat s jinými výhodami a může být v některých termínech nedostupná. Pro potvrzení rezervace si vás dovolíme požádat o 100% nevratnou předplatbu. Nabídka je dostupná od pondělí do neděle.

Objednat balíček


Další zajímavé balíčky

Mcelský elixír lásky

Mcelský elixír lásky

Aenean eu leo quam. Pellentesque ornare sem lacinia quam venenatis vestibulum. Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula.

Letní romance na 2 noci

Letní romance na 2 noci

Zámek uprostřed přírody, louky, lesy, koupání v jezírku, opalování na mcelské pláži a lenošení v pohodlí letního klubu. Relax ve vířivce pod hvězdami, večeře se západy slunce a mnoho zážitků.

All Inclusive balíček

All Inclusive balíček

Aenean eu leo quam. Pellentesque ornare sem lacinia quam venenatis vestibulum. Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula.