Gurmánské zážitky
uprostřed přírody

Představte si krásné slunné ráno či večer, všude kolem vás je klid a ticho, pouze ptačí zpěv a zvuky přírody, krásný výhled do okolí a vůně přírody... 


Snídaně v zahradním altánu 

Vychutnejte si privátní snídaňový zážitek za ranního zpěvu ptáčků uprostřed zámecké zahrady.

Letní snídani lze rezerovat od června do konce září, v čase od 8:00 do 11:00. Prosíme o rezervaci předem, abychom mohli prověřit volnou kapacitu. Obsluha není přítomná po celou dobu zážitku, pouze zanáší a zaváží objednané pokrmy a nápoje.

K dispozici je pro hosty dalekohled na pozorování krajiny v dálce a oblíbená zapomenutá Rubikova kostka, mini Človeče nezlob, kuličky a bluetooth přehrávač.

Cena: 1 900 Kč

Cena neobsahuje extra objednávku nápojů a pokrmů z našeho snídaňového menu. Objednávka zážitku, předobjendané pokrmy a nápoje je možné rezervovat minimálně 48 hodin předem. V případě storna z obou stran je možné částku čerpat jako kredit na naše služby.

Romantická večeře uprostřed zámecké zahrady

Vychutnejte si romantickou privátní večeri při svitu svíček v zahradním altánku.

Letní večeři lze rezerovat od června do konce září, v čase od 18:00 do 22:00. Prosíme o rezervaci předem, abychom mohli prověřit volnou kapacitu. Obsluha není přítomná po celou dobu zážitku, pouze zanáší a zaváží objednané pokrmy a nápoje.

Cena: 5 000 Kč

Cena nezahrnuje výběr pokrmů a nápojů. Objednávka zážitku, předobjednané pokrmy a nápoje je možné rezervovat minimálně 48 hodin předem. V případě storna z obou stran je možné částku čerpat jako kredit na naše služby.

„Na čekanou“

K těmto zážitkům vám na přání rádi zapůjčíme stylová křesílka a profesionální myslivecký dalekohled k pozorování krásy okolní přírody a místní zvěře. Při troše štěstí se můžete kochat stády srnek, běžícími zajíci či bažanty na pozadí terénní vlny polí navazující na Svatojiřský les s výhledem na bájný vrch Chotuc a scenérii bošínských kostelů.
Pozorovací místo je vzdálené cca 150 metrů od altánku.

Objednat zážitek


Další zajímavé balíčky

Gurmánský zážitek

Gurmánský zážitek

Aenean eu leo quam. Pellentesque ornare sem lacinia quam venenatis vestibulum. Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula.

Večeře při 101 svíčkách

Večeře při 101 svíčkách

All Inclusive balíček

All Inclusive balíček

Aenean eu leo quam. Pellentesque ornare sem lacinia quam venenatis vestibulum. Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula.