Všeobecné informace k Vaší rezervaci

Otevírací doba restaurace

Snídaně servírujeme pro ubytované hosty od 8:00 do 10:00 hodin.
Oběd si můžete vychutnat od 12:00 do 16:00 hodin. Poslední objednávku pokrmů přijímáme do 15:00 hodin.
V době od 16:00 do 18:00 hodin se chystáme na večerní servis a zámecká kuchyň je v tuto dobu uzavřena.
Večeře
se servírují od 18:00 do 23:00 hodin, poté se restaurace i pátio Bellavista uzavírají. Poslední objednávka pokrmů je možná do 22:00 hodin.

Check-in a Check-out

Check-in od 14:00 hodin
Check-out do 11:00 hodin

Na možnost zůstat v areálu hotelu i po době check outu se, prosím, informujte na recepci.
Pokud byste chtěli využít možnosti ubytování v den příjezdu již před 14. hodinou, případně si v den odjezdu ponechat pokoj do odpoledních hodin, kontaktujete prosím naše rezervační oddělení za účelem ověření této možnosti a ceny.

Letní novinka

Pro Vaše maximální pohodlí, větší soukromí, klid a odpočinek v relaxační zóně, bude možné biotopické jezírko využívat pouze v čase ubytování, tedy od 14:00 hodin prvního dne do 11:00 hodin posledního dne. Můžete se těšit i na další novinky u našeho koupacího jezírka. Těšíme se na léto ve Mcelích s Vámi!

Sauna a venkovní vířivka - zimní sezóna

Je k dispozici každý den od 9:00 do 17:00 hodin pro všechny hosty v rámci pobytu zdarma. V případě Vašeho zájmu o využití, prosíme o informaci předem, abychom Vám zajistili rezervaci. Od 18:00 hodin je možný privátní pronájem po předchozí rezervaci za příplatek 800 Kč/hodina.

Zrušení potvrzené rezervace – standardní rezervace

Dovolujeme si upozornit, že v případě zrušení rezervace tři dny před plánovaným příjezdem Vám bohužel budeme nuceni účtovat poplatek ve výši 50 % z celkové ceny ubytování a objednaných terapií. Při zrušení potvrzené rezervace v den plánovaného příjezdu činí tato částka 100 % z celkové ceny rezervovaných služeb Chateau Mcely.

Zrušení potvrzené rezervace – zvýhodněné nabídky

Dovolujeme si upozornit, že v případě zrušení potvrzené rezervace Vám bohužel budeme nuceni účtovat poplatek ve výši 100 % z celkové ceny ubytování, objednaných terapií a ostatních objednaných služeb.

Zrušení potvrzené rezervace – dárkový certifikát

V případě zrušení Vaší potvrzené rezervace 3 dny a méně před plánovaným příjezdem Váš dárkový certifikát pozbývá platnosti.

Nabídka transferů

Bude nám potěšením pro Vás zajistit exkluzivní dopravu z letiště Václava Havla. Pro cenu a dostupnost v daném termínu nás neváhejte kontaktovat.

Doklady (výňatek z Ubytovacího řádu)

Hosté jsou povinni při příjezdu předložit platný doklad totožnosti, podepsat registrační kartu, zajistit garanci předplatbou v hotovosti nebo předautorizací platební karty v odpovídající výši. Pokud se host neprokáže platným dokladem totožnosti (občanský průkaz, cestovní pas), je hotel oprávněn ubytování hostu odmítnout s ohledem k zákonu o místních poplatcích pro české občany a k zákonu 314/2015 Sb pro zahraniční klienty.

Cena za třetí osobu

Rádi bychom Vás informovali, že si Vám dovolíme za třetí a každou osobu navíc na pokoji naúčtovat poplatek 490 Kč v případě dětí ve věku od 6 do 12 let a 990 Kč od 12 let výše. Děti do 6 let mají ubytování bezplatné.

Ubytovací řád Chateau Mcely

Milí hosté, prosíme o pozorné pročtení ubytovací řádu Chateau Mcely. Při ubytování si Vás dovolíme požádat o podpis registrační karty, kterým stvrzujete, že jste měli možnost do ubytovacího řádu nahlédnout. Znění ubytovacího řádu naleznete zde.