Inspirativní programy

Chateau Mcely Forum vytvořilo v souladu se svým posláním tři inspirativní programy:

 • Maximalizace vašeho osobního a profesního úspěchu
 • Síla skutečné služby
 • Odměna, načerpání energie a znovuobjevení rovnováhy

1. Maximalizace vašeho osobního a profesního úspěchu

Vyvážený život přináší trvalé osobní a profesní naplnění
James A. Cusumano, zakladatel fóra Chateau Mcely, autor knihy Balance: The Business Life-Connection, úspěšný podnikatel, uznávaný řečník, spisovatel a majitel zámku, vede inspiračně-vzdělávací program o tom, jak naplnit váš osobní a profesní život. Týmy, jejichž členové žijí v rovnováze, jsou kreativnější, zdravější, produktivnější, a tedy úspěšnější.

Tento program pomáhá hlouběji porozumět problémům jak zvládat stres, jak se stát inspirativním lídrem, jak být kreativnější, jak zlepšit komunikaci v týmu, spolupráci a úspěšnost v dosahování cílů. Harmonizující efekt programu je podpořen zdravým gurmánským obědem, výukou speciální jógy určené pro vaše pracoviště a proslulými mcelskými masážemi. K programu může být připojena i lekce meditace.

Program „Rovnováha“ si můžete rezervovat buď jako devadesátiminutovou přednášku Jima Cusumano během vašeho vlastního programu v Chateau Mcely, nebo jako dvoudenní workshop s následujícími tématy:

 • Objevení a maximalizace dlouhodobého naplnění a spokojenosti
 • Význam životního plánu založeného na hodnotách a jeho vliv na pracovišti
 • Osm kroků k vytvoření úspěšného obchodu – Kdekoliv! Kdykoliv!
 • Inspirativní leadership - To dokážete!
 • Vytváření inovativního prostředí
 • Síla efektivní diskuse
 • Vyladění osobního a profesionálního úspěchu

www.BalanceTheBusinessLifeConnection.com

2. Síla skutečné služby

Opravdové prosperity dosáhnou jen ti, kteří porozumí podstatě služby a budou ji poskytovat s láskou.
Naši klienti nás často žádají, abychom jejich týmu ukázali, jak dosahujeme vysoké úrovně našich služeb. Vytvořili jsme proto tento speciální program, v němž vám chceme předat svoji zkušenost a umožnit vám nahlédnout do naší vize, snu a poslání, způsobu vzdělávání a budování týmu. Můžeme tak inspirovat váš tým k poskytování skutečné služby. V devadesátiminutovém programu pojatém jako případová studie, který si můžete rezervovat v rámci vašeho pobytu v Chateau Mcely, budete moci nahlédnout do zákulisí a zjistit, jak se každý den snažíme poskytovat ty nejlepší služby. V případě hlubšího zájmu o toto téma vám můžeme nabídnout dvoudenní program, který vám pomůže ve vašem týmu probudit podstatu skutečné služby.

Tento program zahrnuje následující moduly:

 • Případová studie Chateau Mcely
 • Podstata skutečné služby – odměny poskytovateli i příjemci
 • Osobní integrita na základě hodnot – maximalizuje osobní a týmovou výkonnost
 • Vnitřní nástroje k dosažení harmonie a zvládání stresu - otevírá dveře ke kreativitě a inovaci

3. Odměna, načerpání energie a znovuobjevení rovnováhy

Přetížení v práci a v životě může někdy dosáhnout takového stupně, že potřebujete okamžitou úlevu a přehodnotit své priority. Pokud dlouhá dovolená na pláži momentálně nepřichází v úvahu, poskytneme vám dvou až třídenní alternativu. Po posilující lázeňské péči, zdravé gurmánské stravě, prvotřídních službách v pohodlném zámku v čisté přírodě, jízdě na kole, běhu a cvičení v lese, józe a unikátních „vědomých procházkách“ s naším speciálním průvodcem se budete cítit odpočatí, nabití novou energií a inspirovaní ke změnám pro znovunabytí rovnováhy. Program vám tak přinese prospěch v osobním i profesním životě.

Tento program k načerpání nové energie je určen pro jednotlivce, páry, nebo malé skupiny a umožní každému, aby se mohl odpoutat od práce a současného světa plného stresu a uvolnit se v oáze poklidu a ticha.
Interaktivní diskuse o rovnováze a jejím dopadu na váš osobní a profesní život a o nástrojích vnitřní harmonie pro řízení stresu mohou být na vaši žádost připojeny k programu.

V případě vašich dotazů či zájmu o nabídku se na nás neváhejte obrátit e-mailem na Events@ChateauMcely.com nebo telefonicky na +420 325 600 050.