Inspirativní seminář s Jimem Cusumano "Rovnováha"

pátek 19. – neděle 21. listopadu 2021
Inspirativní seminář s majitelem zámku, spisovatelem, leadrem a úspěšným businessmanem Jimem Cusumano a dlouholetým zkušeným lékařem Martinem Borským.


Balíček zahrnuje:

  • 2 noci v pokoji či apartmá dle výběru se snídaní
  • Plnou penzi (2chodová lehká zdravá menu s minerální vodou-páteční večeře, sobotní oběd a sobotní večeře)
  • Sobotní obohacující seminář na téma „Rovnováha“ s majitelem zámku Jamesem A. Cusumano, PhD (tlumočeno do češtiny) a navazující praktická část MUDr. Martinem Borským. Vše završí meditace s Lucií Martinovou.
  • Občerstvení v průběhu seminářů: voda, káva
  • Nedělní protažení a lehké posilování (20 minut)
  • Neřízená meditace v soukromí pokoje 
  • Možnost využití sauny a vířivky dle aktuální kapacity
  • Další drobné pozornosti v pokoji od týmu Chateau Mcely

Cena za balíček pro dvě osoby:

Superior pokoj

16 700 Kč

Deluxe pokoj

20 700 Kč

Junior apartmá

24 700 Kč

Luxusní apartmá

28 700 Kč

Apartmá Legenda

38 700 Kč

Cena je uvedena za 2 osoby na 2 noci při obsazení pokoje dvěma osobami. Podmínka 2 nocí.
V případě zájmu o jiné obsazení pokoje vám rádi zašleme nabídku dle vašich požadavků. Chateau Mcely si vyhrazuje právo na změnu programu. Pro potvrzení rezervace si vás dovolíme požádat o 100% nevratnou zálohu. Tuto nabídku nelze kombinovat.


Program víkendu

A jaký program vás v rámci celého víkendu čeká?

Pátek 19. listopadu

18:00–22:00 hodin Individuální 2chodová večeře

Sobota 20. listopadu

8:00–10:00 hodin Individuální snídaně
10:00–12:00 hodin I. část semináře s Jimem Cusumano
Téma: Rovnováha
Seminář vychází z Jimovi knihy „Rovnováha“ popisující zkušenosti, které pomohou k osobnímu i profesnímu naplnění. Hlavní zásady této knihy jsou založeny na více než 25 letech zkušeností, kdy se svými kolegy neúnavně pracoval na odhalení principů, které by vedly k úspěchu v našem osobním i profesním životě. Tyto dva světy jsou vzájemně propojeny a jejich rovnováha je nezbytná k úspěšnému a smysluplnému životu. Seminář bude tlumočen do češtiny.

James A. Cusumano, PhD
Jim zaznamenal úspěchy v několika oborech. Po získání doktorátu PhD v chemii a následném obchodním studiu na univerzitách Harvard a Stanford se stal ředitelem výzkumu společnosti Exxon, kde se svou skupinou vyvíjel energetické a petrochemické technologie. Dr. Cusumano odešel ze společnosti Exxon, aby založil firmu Catalytica, Inc., veřejnou společnost USA, skládající se ze dvou obchodních částí, farmaceutické výroby a systémů pro vytváření čisté energie. Jako předseda a ředitel společnosti se svým manažerským týmem vybudoval tento podnik v Silicon Valley za méně než pět let, od tří lidí a žádného prodeje až ke 2000 zaměstnanců a obratu 500 milionů dolarů. Jim Cusumano je vyzrálý lídr s pracovními úspěchy na pozici hudebníka, vědce, vysoce postaveného manažera, filmaře a podnikatele. Je také inspirativním řečníkem a autorem řady profesně uznávaných technických, obchodních publikací a knih.

12:00–14:00 hodin Individuální 2chodový oběd
14:00–15:30 hodin II. část semináře s MUDr. Martinem Borským
Téma: Rovnováha – praktický návod do života a navázání na dopolední seminář

MUDr. Martin Borský
Více jak třicet let pracuje jako internista a praktický lékař pro dospělé v nedaleké Mladé Boleslavi. V roce 2012 zde založil Centrum integrativní medicíny a stal se členem Evropské společnosti pro integrativní medicínu (ESIM) a Společnosti psychosomatické medicíny České lékařské společnosti JEP (SPM). Od září tohoto roku zahájí provoz Klinika integrativní medicíny v nových prostorách v mladoboleslavské Jičínské ulici. Na tomto pracovišti uvádí do života unikátní koncept zahrnující propojení univerzitní a integrativní medicíny, který představí během svého vystoupení. V průběhu svých návštěv na Chateau Mcely se seznámil s díly Jamese A. Cusumana. Za zejména inspirující díla považuje jeho knihy Rovnováha: Spojení práce a života a Život je krásný. Toto dílo jej inspirovalo jeho srozumitelným výkladem zákonů kvantové a spirituální fyziky. Myšlenky obsažené v této knize velmi úspěšně používá ve své každodenní práci se svými pacienty. Někteří z nich budou hosty motivačního víkendu.

16:00 hodin Meditace s Lucií Martinovou

Lucie Martinová
"Jóga a meditace je pro mne nekonečnou cestou poznání. Každodenní praxe jógy s sebou postupně přinesla i potřebu ticha a vnímání sebe v meditacích, které se staly součástí každého mého dne. Chvilka ticha, které není jen dobou absence zvuků, ale čas, kdy mohu být plně sama se svým vnitřním prožíváním, ať je jakékoli. Jóga a meditace se staly nedílnou součástí mého života, takovou pevnou základnou, která podporuje vše, co se v mém životě děje. Pomáhají mi cítit se lépe ve svém těle, mít se ráda taková, jaká jsem. Budovat vnitřní sílu bez urputnosti, pěstovat flexibilitu nejen těla, ale především mysli. Být otevřená různým možnostem, odlišným pohledům na věc, nesoudit druhé, ani sebe. Učí mě znát a respektovat své limity, být k sobě laskavá a více rozumět vrtochům mé mysli. Tělo, duše i mysl jsou spojené nádoby, proto je třeba pečovat o všechny současně. Jen tak můžeme vnitřně růst. Ukazuje mi cestu, jak žít více v přítomnosti na místo toulání se v minulosti nebo v budoucnosti. Jsem opravdu šťastná, že mohu prostřednictvím svých lekcí toto sdílet lásku a dělat tak náš svět o trochu krásnějším."

18:00–22:00 hodin Individuální 2chodová večeře

Neděle 21. listopadu

8:00–10:00 hodin Individuální snídaně
8:00–8:30 hodin Ranní protažení a lehké posilování ve Zlatém sále s trenérkou a naší kolegyní Veronikou
Trénink se koná při potvrzené účasti minimálně 3 osob, maximální kapacita je 15 osob. Budeme rádi za potvrzení zájmu při rezervaci. Děkujeme.
11:00 hodin Check-out


Objednat balíček