Jarní Slet andělů

3. - 5. března 2023
pro ženy, muže i páry

Jak přežít dnešní chaos a zůstat ukotveni ve své božské podstatě.“
Kakaový rituál
· Lesní terapie · Hudební lázeň · Meditace ·
Snídaně s klavírem · Lehké menu

Dopřejte si hluboký klid a uvolnění, spojte se se svým vnitřním já.
Přeneste se na vyšší úroveň vědomí.
Podle průzkumů si přeje v současnosti skoro polovina cestovatelů pečovat o své duševní zdraví a prožívat přítomný okamžik.

Při rezervaci do 10. února 2023 získáte zvýhodnění 1 000 Kč z celkové ceny balíčku.   


Balíček obsahuje:

 • 2 noci v pokoji či apartmá dle výběru se snídaní
 • Plnou penzi
  2chodová lehká zdravá menu s minerální vodou
  páteční večeře, sobotní oběd a večeře, nedělní oběd
 • Obohacující a inspirativní třídenní program na téma: „Jak přežít dnešní chaos a zůstat ukotveni ve své božské podstatě.“
 • Voda, vybrané nápoje v průběhu programu
 • Možnost využití hodinového pronájmu sauny a vířivky od 9 do 17 hodin dle aktuální kapacity po předchozí rezervaci.  
 • Další drobné pozornosti v pokoji od týmu Chateau Mcely
 • 20% zvýhodnění na masáže a terapie (Doporučujeme rezervaci před příjezdem.)
  10% zvýhodnění na nákup přírodní kosmetiky MCELY BOUQUET v rámci pobytu (Platí pouze od 3. do 5. 3. 2023 na Chateau Mcely. Nevztahuje se na dárkové kolekce. Nelze kombinovat s jinými zvýhodněními ani věrnostním programem.)

Cena za balíček pro dvě osoby:

Superior pokoj

24 500 Kč

Deluxe pokoj

27 800 Kč

Junior apartmá, apartmá princezny Nely

30 750 Kč

Luxusní apartmá

33 200 Kč

Apartmá Legenda

40 950 Kč

Cena je uvedena za balíček pro 2 osoby při obsazení pokoje dvěma osobami. V případě zájmu o jiné obsazení pokoje vám rádi zašleme nabídku dle vašich požadavků. Chateau Mcely si vyhrazuje právo na změnu programu. Program bude veden pouze v češtině. K ověření dostupnosti vašeho pokoje nás prosím kontaktujte. Pro potvrzení rezervace si vás dovolíme požádat o 100% nevratnou zálohu. Tuto nabídku nelze kombinovat. 

Časový harmonogram

PÁTEK 3. 3.
17:00 – 18:30 hodin
Kakaový rituál s Terezou Hausmanovou
pro vnitřní klid a otevření srdce novým možnostem a své božské podstatě

Kakaový rituál je zaměřený na hlubší práci se sebou samým. Během rituálu se naladíme sami na sebe a na náš záměr. Tím může být cokoliv, co je teď pro nás v životě aktuální a na co bychom se chtěli hlouběji podívat. Ceremoniální kakao otevírá srdce, vede nás hlouběji do našeho nitra. Zároveň je to super potravina plná vitamínů a minerálů, a uvolňuje hormony štěstí. Mnoho lidí při ceremonii zažívá hluboký klid a uvolnění. Po vypití ceremoniálního kakaa bude následovat dechové cvičení a meditace na otevření srdce. Svůj záměr a svoji esenci pak vyjádříme během spontánního tance. Ceremonii zakončíme relaxací s aromaterapií. Ceremoniální kakao je prvotřídní kvality z Kostariky od kmene Bri Bri. Sama jsem místní farmu navštívila a nechávám si od nich kakao posílat. Pro optimální účinky kakaa doporučuji nepít alkohol a kofein 24 hodin předem, nejíst dvě hodiny předem a pít dostatek vody před i po ceremonii.

Těším se na vás! Tereza

Tereza Hausmanová je lektorka jógy, mindfulness meditací a průvodkyně kakaovými ceremoniemi. Jóga a mindfulness jsou součástí jejího života od roku 2012. Tereza studovala s proslulými mezinárodními učiteli z Evropy, Severní a Jižní Ameriky. Absolvovala výcvik Jóga jako vědomá cesta v Praze (2019 – 2021), 200hodinový výcvik Vinyasa jógy v Kostarice certifikovaný Yoga Alliance (2016), kurz terapeutické jógy pro lepší zažívání a somatické jógy pod vedením Charlotte Watts. Momentálně je v prvním ročníku psychoterapeutického výcviku Procesově orientované práce zaměřené na vůdcovství. Kakao Terezu zavolalo během její roční cesty po Střední Americe a od té doby pořádá skupinové a individuální kakaové ceremonie. Průběh ceremonie je poskládán z různých meditativních a pohybových cvičení a metod, které vedou k hlubšímu napojení se na sebe, otevření srdce a vnitřnímu klidu. Tereziným posláním je přispět k duševnímu a fyzickému zdraví klientů pomocí jógy, mindfulness a jiných terapeutických metod, aby pocítili hluboký klid, uvolnění a vnitřní bezpečí.

19:00 hodin
Individuální 2chodová večeře

SOBOTA 4. 3.

8:00 - 10:00 hodin
Individuální snídaně s meditativním klavírem

10:00 – 13:00 hodin
Lesní terapie s Alešem Miklíkem

Pobyt v lese posílí imunitu na celý měsíc!

Lesní terapie je výzkumy podložený způsob podpory zdraví a duševní pohody prostřednictvím kontaktu s lesním či jiným přírodním prostředím. Je to způsob, jak využít naše zásadní biologické a historické pouto s přírodou pro léčení nás samotných i vztahu mezi lidmi a přírodou. Jde o hluboký zážitek v přírodě, kde budete vedeni řadou “pozvání” k tomu, abyste probudili své smysly, zpomalili, kultivovali vnímání přítomnosti a svůj vztah k přírodě. Lesní terapie je inspirována japonskou praxí Shinrin-Yoku, v překladu „lesní koupel“, což představuje trávení času v zalesněných oblastech za účelem posílení zdraví, pohody a štěstí. Má řadu zdravotních a duševních benefitů včetně eliminace a prevence stresu, posílení imunitního systému, snížení krevního tlaku, podporuje koncentraci, fantazii a kreativitu.

Těším se na vás! Aleš

Aleš Miklík je certifikovaný průvodce lesní terapií, kterou studoval v Norsku u Association of Nature and Forest Therapy Guides and Programs od nejlepších mentorů podle metodiky kombinující klasické japonské umění Shinrin-Yoku se západním přístupem k ekopsychologii a lesní moudrostí mnoha původních kultur. Je nadšeným praktikantem Wim Hofovy metody a dalších přírodních seberozvojových stylů.

13:00 hodin
Individuální 2chodový oběd

15:00 – 17:00 hodin
Hudební lázeň s Martinou Jeličič

Účinky Hudební lázně jsou blahodárné na celý organismus, a to na úrovni tělesné, emoční, mentální i spirituální. Co můžete během Hudební lázně očekávat? Po celou dobu lázně ležíte plně oblečeni na podložce, přikryti dekou (doporučuji pohodlné a teplejší oblečení). Budu vám hrát na hudební nástroje z celého světa: shrutibox, zpívající i křišťálové mísy, šamanský buben, indiánskou flétnu, sundrum a další. Lázní vás bude doprovázet i můj intuitivní zpěv. Celá lázeň je koncipována tak, abyste se mohli uvolnit na těle i mysli. V tomto stavu hluboké relaxace se tělo dokáže samo léčit a harmonizovat. Vzhledem k tomu, že jsme každý složený z rozličných frekvencí, prožijete si svou lázeň každý jinak. Během lázně se mohou uvolnit energetické bloky, může se vám lépe dýchat, můžete si opravdu hluboce odpočinout, získat nadhled, uslyšet svou intuici – své srdce, může se vám ulevit od bolesti, po lázni můžete lépe spát i usínat, vnímat sami sebe i druhé a svět uvnitř i okolo vás. Doporučuji na lázeň přijít ideálně bez parfému a pokud to bude možné, tak nepít 3 hodiny před lázní kofeinové nápoje. Po lázni je dobré dodržovat 3 dny pitný režim a chodit spát včas, pokud se dostaví únava. Při potížích se zády či těhotenství mě kontaktujte před lázní.

Těším se na vás a na naši společnou cestu zvuky! Martina

Martina Jeličić díky zvukoterapii, kterou vystudovala v Anglii, mohla spojit svou lásku k hudbě a zpěvu s objevováním toho, kým opravdu jsme a čeho jsme součástí. Magií svého hlasu a hudebních nástrojů z celého světa vytváří prostor pro spojení se s touto naší podstatou, pro návrat domů.
Nepřestávají ji fascinovat dar hudby a frekvencí a ani vyprávění o tom, co při Hudebních lázních lidé cítí, prožívají, čeho se dotýkají, jak se proměňují.

18:00 hodin
Individuální 2chodová večeře

NEDĚLE 5. 3.
8:00 – 10:00 hodin

Individuální snídaně s meditativním klavírem

10:00 – 12:00 hodin
Úvod do meditace s Šárkou Koliášovou

Objevte sílu meditace, dopřejte svému tělu a mysli více klidu a radosti a méně stresu.

Tento seminář s certifikovanou lektorkou uznávaného amerického lékaře Deepaka Chopry je efektivní úvod do technik meditace a mindfulness. Je určen všem zájemcům s aktivní myslí a aktivním životním stylem, kteří by se rádi zorientovali v tématu a dozvěděli se, jak je možné podpořit prožívání radosti a klidu v životě. Na semináři se dozvíte, jak meditace podporuje fungování těla a mozku a jak eliminuje chronický stres. Stres je hlavní příčinou nemoci, úzkosti, nespavosti, závislosti, obezity a snížené pohody. Prohloubíte také své chápání toho, jak vám meditace může pomoci osvobodit se od podmíněných vzorců chování, které vám brání naplno využít svůj potenciál pro naplnění, radost a pohodu v každodenním životě. Dozvíte se, jaký je rozdíl mezi meditací a mindfulness. Naučíte se využívat jednoduché mindfulness techniky pro akutní práci se stresem a jako vstupní bránu pro meditaci. Otevřete povědomí o své skutečné povaze, což je čistý a neomezený potenciál. Seznámíte se s původem Meditace prvotního zvuku, která přináší moudrost již více než 5000 let. Pokud zvažujete začít s meditací, nenechte si ujít seminář, který vám objasní podstatné souvislosti a podpoří vaši motivaci začít pravidelně meditovat.

Šárka Koliášová M.B.A.  je certifikovaná lektorka Chopra Center for Wellbeing, California a zakladatelka meditačního programu SHRI. Jejím posláním je zpřístupňovat nástroje, které pomáhají méně se stresovat a zároveň prožívat více radosti, spokojenosti, klidu a zdraví. Meditaci se věnuje více než 10 let pod vedením renomovaných učitelů, včetně Deepaka Chopry.  

Do 11:00 hodin
Check- out

12:00
Individuální 2chodový oběd

Pokud vám nevyhovují časy obědů nebo večeří, kontaktujte nás a společně vymyslíme ideální časy právě pro vás.
Chateau Mcely si vyhrazuje právo na změnu programu.
Prosíme do restaurace o oblečení smart casual. Děkujeme.

Volný čas doporučujeme využít k hloubkové relaxaci a odpočinku v lázních MCELY BOUQUET SPA s rezervací předem. Využijte 20% zvýhodnění.
(Platí pouze od 3. do 5. 3. na Chateau Mcely, nevztahuje se na dárkové kolekce. Nelze kombinovat s jinými zvýhodněními ani věrnostním programem.)

Přejeme vám krásný odpočinkový pobyt
Váš Chateau Mcely tým

Využijte výjimečné nabídky!
Při rezervaci do 10. února 2023 získáte zvýhodnění 1 000 Kč z celkové ceny balíčku.


Objednat balíček

Milí hosté, pro případné nečekané události, pro vaši jistotu a klid v duši
vám doporučujeme tuto akci pojistit, s čímž vám rádi pomůžeme.
Pokud máte o pojištění zájem, prosím dejte nám vědět.