Jarní Slet andělů
"Magická cesta zvuku"

pátek 8. -  neděle 10. března 2024
pro ženy i muže

Smyslem tohoto programu je získat více životní energie, optimismu, harmonie pro tělo, duši i mysl a tím prodlužovat svůj život ve zdraví. K tomu mimo jiné prokazatelně přispívá naučit se více odpočívat, dopřávat si chvíle jen pro sebe,
nestresovat se a naučit se stres zvládat.


Balíček obsahuje:

  • 2 noci v pokoji či apartmá dle výběru
  • Sobotní snídani s klavírním doprovodem a nedělení snídani s harfou 
  • Plnou penzi (2chodová lehká zdravá menu s minerální vodou – páteční večeře, sobotní oběd a večeře a nedělní oběd)
  • Celodenní sobotní program se zvukoterapeutkou Martinou Jeličić
  • Vodu a aromaterapii k semináři   
  • Možnost využití sauny a vířivky dle aktuální kapacity a po předchozí rezervaci
  • Nedělní zvýhodnění 10 % na masáže a terapie 
  • Další drobné pozornosti v pokoji od týmu Chateau Mcely

Martina Jeličić díky zvukoterapii, kterou vystudovala v Anglii, mohla spojit svou lásku k hudbě a zpěvu s objevováním toho, kým opravdu jsme a čeho jsme součástí. Magií svého hlasu a hudebních nástrojů z celého světa vytváří prostor pro spojení se s touto naší podstatou, pro návrat domů. Nepřestávají ji fascinovat dar hudby a frekvencí a ani vyprávění o tom, co při Hudebních lázních lidé cítí, prožívají, čeho se dotýkají, jak se proměňují.

Cena za balíček pro dvě osoby:

Superior pokoj

23 980 Kč

Deluxe pokoj

27 180 Kč

Junior apartmá, apartmá princezny Nely

29 180 Kč

Luxusní apartmá

31 180 Kč

Apartmá Legenda

35 380 Kč

Cena je uvedena za balíček pro 2 osoby při obsazení pokoje dvěma osobami. V případě zájmu o jiné obsazení pokoje vám rádi zašleme nabídku dle vašich požadavků. Chateau Mcely si vyhrazuje právo na změnu programu. Program bude veden pouze v češtině. K ověření dostupnosti vašeho pokoje nás prosím kontaktujte. Pro potvrzení rezervace si vás dovolíme požádat o 100% nevratnou zálohu. Tuto nabídku nelze kombinovat. 

Časový harmonogram

PÁTEK 8. BŘEZNA  
18:00 hodin
Individuální 2chodová večeře

SOBOTA 9. BŘEZNA
8:00 – 10:00 hodin
Snídaně s klavírem
 

10:00 – 12:00 hodin
Magická cesta zvuku

Vydejte se na Magickou cestu zvuky, která vás dovede do stavu celkového uvolnění, ve kterém můžete spočinout mimo svou přetíženou mysl, ve stavu bytí bez úsilí.
V tomto stavu hluboké relaxace se tělo dokáže samo léčit a harmonizovat. Účinky Hudební lázně jsou blahodárné na celý organismus, a to na úrovni tělesné, emoční, mentální i spirituální.

Hudební lázeň bude vznikat na míru přímo vaší skupině andělů. Uslyšíte intuitivní zpěv, zvuky křišťálových i zpívajících mís, zvonkoher, šamanského bubnu, shrutiboxu a spousty dalších nástrojů z celého světa. Po skončení lázně bude prostor na spočinutí, sdílení a dotazy. Dozvíte se také, jak si případně vybrat svůj vlastní hudební nástroj pro domácí naladění.

Po celou dobu lázně budete ležet oblečení na podložce, přikrytí dekou. Doporučuji si vzít pohodlné, teplejší oblečení a pokud chcete, můžete si přinést svou vlastní masku na oči (pokud nemáte, održíte ji na místě). Doporučuji na lázeň přijít bez parfému a 3 hodiny před lázní nepít kofeinové nápoje. Pokud nosíte kontaktní čočky, zvažte, jestli si vzít raději brýle, které můžete během lázně odložit a dopřát tak relax i svým očím.

12:00 – 13:00 hodin
Individuální lehký 2chodový oběd

14:00 – 17:00 hodin
Objev svůj hlas

Hlas je skvělým nástrojem, který máte neustále u sebe k dispozici. Můžete se s ním uvolnit, a naslouchat sami sobě – což je nádherný způsob sebepéče. Hlas je také skvělý způsob, jak se věnovat svému tělu. Díky svému hlasu můžete objevit svou pravou podstatu a spočinout ve vnitřním prostoru klidu. S hlasem se můžete jednoduše dostat do přítomného okamžiku. Zpívání ve skupině je nezapomenutelným zážitkem. Provázet nás budou rozličné hudební nástroje, se kterými budeme zpívat.

18:00 hodin
Individuální 2chodová večeře

NEDĚLE 10. BŘEZNA
8:00 – 10:00 hodin
Snídaně s harfou 

Do 11:00 hodin
Check-out

12:00 hodin
Individuální 2chodový oběd

V průběhu celé neděle můžete využít 10% zvýhodnění na masáže či terapie. Dále si můžete odpočinout v sauně a venkonvní vířivce, vše po předchozí rezervaci.

Volný čas doporučujeme využít k hloubkové relaxaci a odpočinku v lázních MCELY BOUQUET SPA s rezervací předem.

Chateau Mcely si vyhrazuje právo na změnu programu.


Objednat balíček

Milí hosté, pro případné nečekané události, pro vaši jistotu a klid v duši
vám doporučujeme tuto akci pojistit, s čímž vám rádi pomůžeme.
Pokud máte o pojištění zájem, prosím dejte nám vědět.