Jógový Slet bohyň:
Laskavost a vděčnost tělu

6. – 8. listopadu | Zrušeno z důvodu vládních opatření. 

Nový termín: 5. – 7. února 2021

Motivační aktivní jógový víkend pro klidné zvládnutí konce roku, plný hlubokých prožitků
a relaxace pro harmonii těla a duše.


Balíček zahrnuje:

  • Dvě noci v pokoji či apartmá dle výběru se snídaní
  • Plnou penzi - dvouchodová lehká menu s minerální vodou (páteční večeře, sobotní oběd a večeře, nedělní oběd)
  • Víkendový program s Janou Kyriakou
  • Vodu ke cvičebním lekcím
  • Neřízenou meditace v soukromí pokoje
  • Možnost využití sauny a vířivky dle aktuální kapacity a po předchozí rezervaci
  • Další drobné pozornosti v pokoji od týmu Chateau Mcely

Cena za balíček pro dvě osoby:

Superior pokoj

15 550 Kč

Deluxe pokoj

17 750 Kč

Junior apartmá

20 550Kč

Luxusní apartmá

23 550 Kč

Apartmá Legenda

28 550 Kč

Cena je uvedena za 2 osoby na 2 noci při obsazení pokoje dvěma osobami. V případě zájmu o jiné obsazení pokoje vám rádi zašleme nabídku dle vašich požadavků. Chateau Mcely si vyhrazuje právo na změnu programu. K ověření dostupnosti vašeho pokoje nás prosím kontaktujte. Pro potvrzení rezervace si vás dovolíme požádat o 100% nevratnou zálohu. Tuto nabídku nelze kombinovat.

Přednášející a časový harmonogram víkendu:

Jana Kyriakou

Jana o sobě říká, že je věčná studentka těla, mysli a života šmrncnutá hip-hop stylem Beyoncé. Má více než dvacetiletou zkušenost s praxí a výukou vědomé práce s tělem a myslí pro děti, mládež a dospělé. Pomáhá svým klientům, aby se cítili ve svém těle doma, aby se spřátelili se svou myslí a naplnili svůj životní potenciál. Zároveň pobízí lidi se více smát a tančit tak, jako by se nikdo nedíval. Jana pracuje na základě systému Jógové psychologie od Ashley Turner, je certifikovanou lektorkou tance, Hatha jógy, Jin jógy, Pilates, Jógy smíchu, všímavosti/mindfulness a programu EmbodyLoveMovement®, zaměřujícího se na laskavý vztah k tělu, pozitivní “body-image”, sebepřijetí a rozvoj sebeúcty a sebelaskavosti.

Pátek 6. listopadu

17:00 – 17:45 hodin Přivítání bohyň bylinkovým Svatojiřským čajem a společné zahájení
Ač se scházíme z různých částí světa a verbálně komunikujeme různými jazyky, v jedinečném prostředí zámku Chateau Mcely se můžeme vrátit ke komunikaci srdcem. Tento úvodní rituál nás naladí na celý víkend, na záměr a téma víkendu. Propojíme se se skupinou něžnou, zábavnou a meditační praxí.

Večerní Jin jóga
18:00 – 19:15 hodin První skupina
19:30 – 20:45 hodin Druhá skupina
Jin jóga je speciální forma jógy navozující uvolnění těla i mysli. Opírá se o prastarou východní teorii harmonie jin (klid) a jang (aktivita) energie, systém meridiánů dle čínské medicíny a zároveň poznatky o pojivových tkáních dle moderní medicíny. V jinových pozicích na zemi nezapojujeme svaly, pomáhat uvolňovat napětí v těle bude jen gravitace. V pozicích se setrvává několik minut a v jejich výdrži k uvolňování patří i vedená mindfulness meditace. Z důvodu klidového charakteru praxe doporučujeme se tepleji obléknout.

Individuální dvouchodová večeře
18:00 hodin Druhá skupina
20:00 hodin První skupina

Sobota 7. listopadu

8:00 – 10:00 hodin Individuální snídaně

Lekce Pilates pro bolavá záda
10:00 – 11:00 hodin První skupina
11:15 – 12:15 hodin Druhá skupina
Pilates je fyzioterapeutická metoda zdravého vědomého pohybu. Zaměřuje se na dobré postavení a fungování celého těla. Praxe zahrnuje vědomé pomalé posilování středu těla a hlubokých stabilizačních svalů kolem páteře, správné protažení a zdravou techniku dýchání.

12:30 – 15:00 hodin Individuální dvouchodový oběd

Taneční jóga a meditace v pohybu
16:30 – 17:50 hodin První skupina
18:05 – 19:25 hodin Druhá skupina
Jóga a tanec mají hodně společného, pokud je praktikujeme jako meditaci v pohybu. Vědomý pohyb, který nemá striktní pravidla ani kroky vychází z nás samotných, z naší duše. Naše tělo dokáže vyjádřit naše pocity mnohdy lépe než slova. Můžete tuto lekci brát jako uvolnění od stresu nebo jako cestu k sobě. Tento večer se necháme vést speciálně připravenou hudbou pro roztančení ženské energie naší vnitřní Bohyně. Ženská energie v sobě má sílu i něhu, kreativitu, krásu, bezpodmínečnou lásku a soucítění. Někdy se v životě ztratíme a zapomeneme, že tyto kvality máme. Díky hudbě a pohybu v kruhu dalších Bohyň se můžeme vrátit domů, ke své podstatě.

Individuální dvouchodová večeře
18:00 hodin První skupina
20:00 hodin Druhá skupina

Neděle 8. listopadu

8:00 – 10:30 hodin Individuální snídaně

Ranní jemná jóga
8:00 – 9:00 hodin (snídaně po cvičení) První skupina
9:15 – 10:15 hodin (snídaně před cvičením) Druhá skupina
Při jemné ranní józe zůstaneme u něžné ženské energie a pomalu vědomě rozhýbáme tělo. Jemně se rozdýcháme a nebude chybět ranní pozdrav slunci ve speciální verzi pouze pro mcelské Bohyně.

11:00 hodin Check-out

11.30 - 12.50 hodin Závěrečná společná meditace
Závěrečný rituál pro obě skupiny - zpívání manter s harmoniem a závěrečná meditace s Kami
Společné uzavření víkendu. Není třeba jógové oblečení.

Kami Dvořáková

Kami je vývojová psycholožka, lektorka mindfulness a všímavé sebelaskavosti. Zpěv a harmonium jsou její velkou láskou a cestou k duši a srdci.

Obecné informace

Program bude veden pro 1. skupinu v českém jazyce a pro 2. skupinu v anglickém jazyce. Součástí každé lekce bude krátká teorie, filozofie a společné sdílení.
Na všechny lekce doporučujeme pohodlné sportovní oblečení a svetr či mikina na relaxační části. Lekce jsou vhodné pro všechny úrovně fyzické výkonnosti a není nutná předešlá zkušenost s jógou. Pokud byste měli jakékoliv zdravotní potíže, kontaktujte Janu Kyriakou předem na e-mailu jana@janakyriakou.com, abyste se dohodli s lektorkou na vhodnosti či úpravě praxe.

Chateau Mcely si vyhrazuje právo na změnu programu.


Objednat balíček