Jak se k nám dostanete?

Vlastním vozem: Z Prahy cca 50 minut po E65 směrem na Mladou Boleslav, výjezd 33 Brodce - pokračujte přes Luštěnice, Rejšice, Charvátce, Jabkenice, Mcely.
Veřejnou dopravou: vlakem Praha hl. nádraží -> Nymburk (40 minut), autobusem Nymburk -> Mcely (40 minut) nebo Taxi Nymburk -> Mcely (25 minut). Vyhledat spojení
Zámeckou limuzínou: Bude nám potěšením pro vás zajistit dopravu z jakékoliv destinace v České republice a okolních zemích.

Adresa

Chateau Mcely*****
Mcely 61, 289 36 Mcely
Česká republika

GPS: 50°17'58.14"N 15°4'38.43"E

Kontakty

Rezervace ubytování
Dárkové certifikáty

Chateau@ChateauMcely.com
Tel.:+ 420 325 600 095, 727 959 645

Recepce
Rezervace spa, restaurace

Reception@ChateauMcely.com
Tel.:+ 420 325 600 000

Fakturační údaje
IČ: 26728796
DIČ: CZ26728796
o. r. Městského soudu v Praze oddíl C, vložka 90007

Founding Managing Director
Vlastimil Plch
Vlastimil@ChateauMcely.com

Deputy Managing Director
Petra Horáková
Petra@ChateauMcely.com

Manager of Public Relations
Eva Plchová
Eva@ChateauMcely.com

Marketing Manager
Karla Malíková
Karla@ChateauMcely.com
Tel.: + 420 325 600 041

Spa Manager
Veronika Puldová
McelySpa@ChateauMcely.com
Tel.: +420 325 600 091

Business Development
Tea Rojnić
Tea@ChateauMcely.com
Tel.: +420 325 600 000

Events and Weddings
Jana Slavíčková
Coordinator@ChateauMcely.com
Tel.: + 420 325 600 067
Jana Jahodová
Events@ChateauMcely.com
Tel.: + 420 325 600 050

F&B Manager
David Mokrý
David@ChateauMcely.com
Tel.: +420 325 600 082

Head Chef
Honza Štěrba
Honza@ChateauMcely.com

Operation & Developement Manager
Jiří Libora
Jiri@ChateauMcely.com

Accounting
Milada Koubová
Milada@chateaumcely.com
Tel.: +420 325 600 045

Facility Manager
Miroslav@chateaumcely.com
Tel.: +420 325 600 060

GDS:
Apollo/Galileo: 37912
Sabre: 30209
World span: PRGCM
Amadeus: PRGCMC
ODD: 76883
Chain Code: WV

Máte pro nás zpětnou vazbu?

Chceme přinášet mnohem více než jen pohostinnost. Přejeme si obohacovat život našich zaměstnanců, hostů, investorů, dodavatelů, společnosti a tím i celého světa…
"Neváhejte se proto, prosím, obrátit kdykoliv přímo na mě s Vaší připomínkou, dotazem či jakoukoliv zpětnou vazbou, která náš tým posune kupředu."

Vlastimil Plch, Founding Managing Director, Vlastimil@ChateauMcely.com