Zimní svatba na Chateau Mcely

Pro období od 1. prosince 2018 do 31. května 2019 můžete využít speciální nabídku:

Pro Exkluzivní balíček a balíček A la carte

  • 20% zvýhodnění z ceny balíčku

  • 10% zvýhodnění na vybranou gastronomii

  • Soukromý pronájem Medového altánu na 60 minut pro novomanžele. Zanechte za sebou všechny starosti a ponořte se do dřevěné kádě s průzračnou vodou z místní studánky. Provázet vás bude omamná vůně bylinek Devatera kvítí, posilující řebříčkový olej a levandulové koupelové křišťály. Při praskání dříví v krbu, mihotavém světle svíček, za zvuků relaxační hudby a s lahodným čajem Damiána si vychutnáte nezapomenutelný koupelový rituál.

  • Voucher na 1 noc v apartmá Legenda s platností 12 měsíců od data vystavení.

Pro balíček Cesta kolem světa a Komorní balíček

  • 15% zvýhodnění z ceny balíčku
  • 10% zvýhodnění na vybranou gastronomii
  • Soukromý pronájem Medového altánu na 60 minut pro novomanžele. Zanechte za sebou všechny starosti a ponořte se do dřevěné kádě s průzračnou vodou z místní studánky. Provázet vás bude omamná vůně bylinek Devatera kvítí, posilující řebříčkový olej a levandulové koupelové křišťály. Při praskání dříví v krbu, mihotavém světle svíček, za zvuků relaxační hudby a s lahodným čajem Damiána si vychutnáte nezapomenutelný koupelový rituál.

Svatební balíček pro 2 osoby

  • Soukromý pronájem Medového altánu na 60 minut. Zanechte za sebou všechny starosti a ponořte se do dřevěné kádě s průzračnou vodou z místní studánky. Provázet vás bude omamná vůně bylinek Devatera kvítí, posilující řebříčkový olej a levandulové koupelové křišťály. Při praskání dříví v krbu, mihotavém světle svíček, za zvuků relaxační hudby a s lahodným čajem Damiána si vychutnáte nezapomenutelný koupelový rituál.

Pro více informací nebo nezávaznou poptávku kontaktujte náš tým na Coordinator@ChateauMcely.com nebo telefonicky na +420 325 600 067.

​Nabídka je platná pouze pro nové poptávky uskutečněné od října 2018 a nelze ji kombinovat s jinými výhodami. Chateau Mcely si vyhrazuje právo na úpravu či změnu nabídky.

10 důvodů proč uspořádat svatbu netradičně v zimě

1/ Svatba v zimním království či s vůní příchozího jara

Bílé šaty, krajina pokrytá jiskřivým sněhem, zimní čerstvý vzduch a neskutečně hřejivý pocit lásky. Představte si svatební romanci jako v pohádce o zimním království. Své kouzlo má však také svatební den uprostřed jarem provoněného anglického parku, který se právě probouzí ze zimního spánku.

2/ Sváteční dekorace dodá svatbě slavnostní nádech

Při plánování zimní svatební dekorace můžete čerpat inspiraci nejen z vánočních motivů, žároviček, třpytivých vloček, ale také z přírodních materiálů jako jsou šišky, jehličnaté stromy či cesmína.

3/ Můžete si vybrat ty nejlepší svatební dodavatele

Pro floristy, fotografy, stylistky, DJ či kapely platí, že jejich hlavní sezónou jsou letní měsíce. V zimním období tak máte jedinečnou možnost vybrat si ty nejlepší s velkou pravděpodobností jejich dostupnosti. Vybraní dodavatelé také pro svatby na Chateau Mcely nabízejí exkluzivní mimosezónní zvýhodnění.

4/ Ušetřené náklady můžete zaměřit na více detailů

Vzhledem k ušetřeným nákladům za svatební dodavatele i místo vaší svatby můžete věnovat více pozornosti detailům. Co takhle svatební symbol jako „logo“, které propojí jednotlivé součásti svatby? Může se objevit na svatebním oznámení, na sweetbaru, na ubrouscích, jmenovkách i jinde. Svatebním symbolem mohou být iniciály snoubenců nebo jejich společná vášeň…Hosty pak potěší dárky, jako třeba zimní rukavičky, pletené ponožky nebo trendy „klapky na uši“.

5/ Nemusíte být napjatí, jaké bude počasí

Máte-li svatbu v zimě, počítáte zkrátka s tím, že bude zima. Budou s tím počítat i vaši hosté, a tak se nestane, že byste byli zklamaní z deštivého počasí při venkovním svatebním obřadu nebo příliš velkého tepla.

6/ Vaše svatba bude přirozeně vynikat

Celá svatba od obřadu po recepci a večerní zábavu bude pro vaše hosty nezapomenutelná. Je to zkrátka proto, že bude zcela odlišná od všech letních svateb, které každý zná. A navíc se vaši hosté budou mít na co v zimních měsících těšit!

7/ Famózní gastronomie

V zimě nemusíte přemýšlet, zda vaši hosté ocení lehký salátek nebo tradiční menu. Můžete zařadit originální gastronomické potěšení, jako např. polévkový bar nebo popůlnoční guláš. Jako přípitek můžete zvolit koktejl z horkého vaječného likéru, svařené víno nebo horkou čokoládu. A co takhle pečené kaštany?

8/ Netradiční fotografie

Zadaří-li se a počasí vám dopřeje sněhovou nadílku, budou vaše svatební fotografie opravdu jako z pohádky. Jenom si představte sáňky s kožešinou, kočár tažený koňmi nebo dokonce psí spřežení.

9/ Načasování je ideální pro naplánování líbánek na ostrově

Dalším velkým důvodem proč se rozhodnout pro zimní svatbu může být naplánování líbánek na prosluněném ostrově, který bude mimo sezónu dokonalým únikem jen pro vás.

10/ Zimní svatba působí magicky

Prostředí, pocity a plánování zimní svatby jsou stejné jako u prvního zimního sněhu – je to kouzelné a velmi romantické. Věnujte dostatečnou pozornost světélkům a dalším dekorativním prvkům pro dokonalou zimní scenérii.

Sledujte nás na Pinterestu a objevte svatební inspiraci pro nadcházející sezónu.