Seberozvoj - koučinky a semináře

Líbilo by se vám propojit relaxační pobyt na zámku s vaším vnitřním rozvojem? Všimli jste si, že u nás, obklopeni přírodou, vnímáte své skutečné životní hodnoty a priority jasněji? Chtěli byste si tento prožitek ještě více prozkoumat, ukotvit a odnést s sebou do každodenního života?

Napadlo nás nabídnout vám pro obohacení vašeho pobytu, kdy zde odpočíváte, rozjímáte a plánujete, služby naší dvorní koučky Larisy Francírkové. Larisa již dlouhá léta pomáhá celému našemu týmu hledat odpovědi na podobné otázky a vyrovnávat se s osobními i pracovními výzvami. Díky práci s ní se přibližujeme naší vizi i poslání a zaměřujeme se na naše životní priority. Ve spolupráci s námi pro vás připravila tyto koučinky a soukromé mini semináře:

Partnerský život

Využijte čas, který spolu trávíte v místě naplněném harmonizující energií, k vytvoření vize společného partnerského či rodinného života. V případě, že takovouto vizi již máte, můžete si ji s pomocí Larisy projít a prozkoumat. Zjistíte tak, které její části se vám daří naplňovat, a na které byste se chtěli zaměřit a dále je rozvíjet. Tento rozhovor vám pomůže ujasnit si aktuální potřeby na společné cestě.

Životní audit

Cítíte, že se svým životem nejste momentálně zcela spokojeni? Nebo spokojeni jste a jen byste chtěli ujistit sami sebe, že skutečně jdete životem v souladu se svými hodnotami a potřebami? Udělejte si “audit” klíčových oblastí svého života a ujasněte si, jak ke svému životu přistoupit tak, aby byl naplněný a spokojený již teď.

Hluboká spokojenost v práci

Práce často nepřináší pocit radosti a spokojenosti. Mnozí se s tím smíří. Vy se s tím však smířit nemusíte. Učiňte svůj pracovní život takovým, po jakém toužíte. Přestaňte hledat důvody, proč to právě ve vašem případě nejde, a odhalte raději způsoby, které vám umožní žít dobrý a spokojený život i v práci. Dejte sami sobě šanci prožít pocit naplnění, radosti a smysluplnosti tam, kam jste doposud chodili možná hlavně kvůli penězům.

Skutečná služba ve stylu Chateau Mcely

Přemýšlíte nad tím, jak na to, aby se vaši klienti cítili jako vy při pobytu na Chateau Mcely? A co můžete udělat proto, aby tento pocit nebyl jen výsadou vašich klientů, ale abyste si spolupráci s nimi mohli smysluplně užít i vy, či vaši zaměstnanci? Seznamte se s originálním přístupem, který může proměnit nejen vaše služby, ale i zvýšit úspěšnost vašich obchodních aktivit.

Filozofie jógy pro praktický život v práci i v soukromí

Jóga není jen fyzická praxe ásán a dechových cvičení. Nejstarší texty o józe poskytují srozumitelný návod, jak svým chováním a smýšlením harmonizovat každodenní soukromý i pracovní život. Seznamte se s vybranými principy jógové tradice, které mají co říci i současnému člověku, a o kterých se na běžné lekci fyzické jógy většinou nedozvíte. Zkuste vykročit na cestu klidu a harmonie ve všem, co zažíváte.

Cena koučinků a mini seminářů: od 4 000 Kč bez DPH / hodina

Larisa Francírková

Vystudovala obor politologie a mezinárodní vztahy na FSV UK. Po několikaletém působení ve státní sféře a v neziskovém sektoru pracovala v oblasti telekomunikací a pojišťovnictví. Nyní působí jako koučka a konzultantka v českých i zahraničních společnostech. Zaměřuje se na oblast seberealizace, leadershipu a na řešení problematiky spojené se zvyšováním kvality služeb a úspěšností prodeje.

Má silný vztah k józe a měla to štěstí, že jejím učitelem i blízkým přítelem se stal jogín, vědec a lékař Mukund Bhole, který je přední světovou autoritou na otázky jógy spojených s fyzickým a psychickým zdravím člověka.

Mezi její klienty patří kromě Chateau Mcely dlouhodobě i společnosti RENOMIA, Infinit, Pivovar Bernard, Proton Therapy UK nebo Breezy.

V případě vašich dotazů či zájmu o nabídku se neváhejte obrátit na nás Events@ChateauMcely.com nebo přímo na Larisu larisa.francirkova@gmail.com.