Letní romance na 2 noci

1. června – 31. srpna 2021

Zámek uprostřed přírody, louky, lesy, koupání v jezírku, opalování na mcelské pláži a lenošení v pohodlí letního klubu. Relax ve vířivce pod hvězdami, večeře se západy slunce a mnoho zážitků.

Vaše rezervace bez obav


Nabídka obsahuje:

  • 2 noci v pokoji či apartmá dle výběru se snídaní
  • Lahev Champagne při příjezdu na pokoji
  • Kredit na čerpání masáží či terapií v našich lázních MCELY BOUQUET SPA během pobytu ve výši 1 000 Kč (Není možné kredit vyměnit za jiné služby či hotovost.)
  • Volné užívání venkovní vířivky a sauny od 9 do 17 hodin dle aktuální kapacity
  • Vstup do MCELY SUMMER CLUBU po celou dobu pobytu
  • Zábavu v anglickém parku (koupání v přírodním jezírku, tenis či míčové hry, ping-pong, přírodní fitness, obří šachy, pétanque a další)
  • Další pozornosti od týmu Chateau Mcely

Pro vaše pohodlí je možné si k balíčku objednat à la carte plnou penzi.
Cena: 2 190 Kč za osobu a den (Prosíme o rezervaci plné penze před příjezdem.)


Pobyt je možné si prodloužit s 20% zvýhodněním z pultových cen za každou další noc.


Pro prvních několik rezervovaných pokojů denně nabízíme exkluzivní nabídku vyšší kategorie pokoje za cenu nižší kategorie.
(Vztahuje se pouze na kategorii Superior a Junior apartmá. Nabídku není možné kombinovat s jiným balíčkem a nevztahuje se na apartmá Legenda a prezidentské apartmá Agape.)

Cena balíčku pro 2 osoby na 2 noci:

Superior pokoj 9 950 Kč
Deluxe pokoj 9 950 Kč
Junior apartmá 16 650 Kč
Luxusní apartmá 16 650 Kč
Apartmá Legenda 25 950 Kč
Prezidentské apartmá Agape 32 850 Kč

Uvedená cena je za pokoj či apartmá na 2 noci pro 2 osoby, včetně snídaně. Rádi vám připravíme cenovou nabídku pro rodinnou variantu. Cenu není možné kombinovat s jinými výhodami a může být v některých termínech nedostupná. Pro potvrzení rezervace si vás dovolíme požádat o 100% nevratnou předplatbu. Nabídka je dostupná od neděle do čtvrtka.

Objednat balíček


Další zajímavé balíčky

Mcelský elixír lásky

Mcelský elixír lásky

Aenean eu leo quam. Pellentesque ornare sem lacinia quam venenatis vestibulum. Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula.

Dovolená na zámku na 4 noci

Dovolená na zámku na 4 noci

Zámek uprostřed přírody, louky, lesy, koupání v jezírku, opalování na mcelské pláži a lenošení v pohodlí letního klubu. Relax ve vířivce pod hvězdami, večeře se západy slunce a mnoho zážitků pro pár i rodinu.

All Inclusive balíček

All Inclusive balíček

Aenean eu leo quam. Pellentesque ornare sem lacinia quam venenatis vestibulum. Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula.