Malování
květin a bylinek v zámeckém parku

Sobota 30. července 2022, 10 – 13 hodin

Krása květin a hravost akvarelových barev aneb zážitkový workshop uprostřed letního kvetoucího anglického parku! Bezplatný kurz je možné čerpat při víkendovém pobytu na 2 noci pouze pro prvních 10 zájemců!


Vyzkoušejte si namalovat květiny a bylinky po vzoru starých herbářů, které často zdobí i stěny našeho zámku. Bylinky a květiny zámek provázejí od samého začátku, prolínají se lázněmi, gastronomií, nápoji i interiéry. Zpříjemněte si svůj pobyt na Chateau Mcely a zažijte něco mimořádného. Přímo v zámeckém parku si namalujte akvarelem půvabné obrázky čerstvých květin a bylinek. Na chvíli zapomeňte na okolní svět a jen si hrajte. Objevujte možnosti barev a tvarů. Pro účast na workshopu není nutná žádná předchozí zkušenost s malbou a kresbou, budete postupovat krok za krokem, se srozumitelným výkladem a názornými ukázkami. Vše, co k malování budete potřebovat, pro vás připravíme, včetně vody ochucené bylinkami. 

Malováním vás provede Mgr. Jitka Zajíčková, lektorka a výtvarnice, která dlouhodobě spolupracuje s časopisy i televizí.

Kurz se bude konat při minimálním počtu 3 osob. V případě nepřízně počasí vás kurzem provedeme v příjemných interiérech zámku.

Pro zájemce bez ubytování je možné se kurzu zúčastnit v ceně 2 700 Kč za osobu.

Program obohatí letní kino v sobotu 30. července a snídaně s klavírem v neděli 31. července.

Chateau Mcely si vyhrazuje právo na změnu programu. Kurz je veden pouze v českém jazyce.


Rezervovat pobyt

V termínu od 29. do 31. července 2022 lze rezervovat ubytování pouze na 2 noci.


Další zajímavé balíčky

Mcelský elixír lásky

Mcelský elixír lásky

Aenean eu leo quam. Pellentesque ornare sem lacinia quam venenatis vestibulum. Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula.

All Inclusive balíček

All Inclusive balíček

Aenean eu leo quam. Pellentesque ornare sem lacinia quam venenatis vestibulum. Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula.

Hýčkání pro Sybarity

Hýčkání pro Sybarity

Dopřejte si jedinečný zážitek, který jistě potěší i ty nejnáročnější labužníky.