Podzimní jógový Slet bohyň

pátek 5. – neděle 7. listopadu 2021

Motivační aktivní jógový víkend pro klidné zvládnutí konce roku, plný hlubokých prožitků
a relaxace pro harmonii těla a duše.

Téma: laskavost, vděčnost tělu a blahodárná aromaterapie


Balíček zahrnuje:

  • Dvě noci v pokoji či apartmá dle výběru se snídaní
  • Plnou penzi - dvouchodová lehká menu s minerální vodou (páteční večeře, sobotní oběd a večeře, nedělní oběd)
  • Celovíkendový program s Janou Kyriakou
  • Vodu ke cvičebním lekcím
  • Neřízenou meditaci v soukromí pokoje
  • Možnost využití sauny a vířivky dle aktuální kapacity a po předchozí rezervaci
  • Další drobné pozornosti v pokoji od týmu Chateau Mcely

Cena za balíček pro dvě osoby:

Superior pokoj

15 550 Kč

Deluxe pokoj

17 750 Kč

Junior apartmá, apartmá princezny Nely

20 550 Kč

Luxusní apartmá

23 550 Kč

Apartmá Legenda

28 550 Kč

Cena je uvedena za balíček pro 2 osoby při obsazení pokoje dvěma osobami. V případě zájmu o jiné obsazení pokoje vám rádi zašleme nabídku dle vašich požadavků. Chateau Mcely si vyhrazuje právo na změnu programu. K ověření dostupnosti vašeho pokoje nás prosím kontaktujte. Pro potvrzení rezervace si vás dovolíme požádat o 100% nevratnou zálohu. Tuto nabídku nelze kombinovat a není možné využít na 1 noc.

Přednášející a časový harmonogram víkendu:

Jana Kyriakou

Jana o sobě říká, že je věčná studentka těla, mysli a života šmrncnutá hip-hop stylem Beyoncé. Má více než dvacetiletou zkušenost s praxí a výukou vědomé práce s tělem a myslí pro děti, mládež a dospělé. Pomáhá svým klientům, aby se cítili ve svém těle doma, aby se spřátelili se svou myslí a naplnili svůj životní potenciál. Zároveň pobízí lidi se více smát a tančit tak, jako by se nikdo nedíval. Jana pracuje na základě systému Jógové psychologie od Ashley Turner, je certifikovanou lektorkou tance, Hatha jógy, Jin jógy, Pilates, Jógy smíchu, všímavosti/mindfulness a programu EmbodyLoveMovement®, zaměřujícího se na laskavý vztah k tělu, pozitivní “body-image”, sebepřijetí a rozvoj sebeúcty a sebelaskavosti.

Pátek 5. listopadu

16:00 hodin Prohlídka zámku k 15. výročí založení Chateau Mcely s Inéz Cusumano

17:00 – 17:45 hodin Přivítání bohyň bylinkovým Svatojiřským čajem a společné zahájení
Ač se scházíme z různých částí světa a verbálně komunikujeme různými jazyky, v jedinečném prostředí zámku Chateau Mcely se můžeme vrátit ke komunikaci srdcem. Tento úvodní rituál nás naladí na celý víkend, na záměr a téma víkendu. Propojíme se se skupinou něžnou, zábavnou a meditační praxí.

Večerní Jin jóga
18:00 – 19:15 hodin První skupina
19:30 – 20:45 hodin Druhá skupina
Jin jóga je speciální forma jógy navozující uvolnění těla i mysli. Opírá se o prastarou východní teorii harmonie jin (klid) a jang (aktivita) energie, systém meridiánů dle čínské medicíny a zároveň poznatky o pojivových tkáních dle moderní medicíny. V jinových pozicích na zemi nezapojujeme svaly, pomáhat uvolňovat napětí v těle bude jen gravitace. V pozicích se setrvává několik minut a v jejich výdrži k uvolňování patří i vedená mindfulness meditace. Z důvodu klidového charakteru praxe doporučujeme se tepleji obléknout.

Individuální dvouchodová večeře
18:00 hodin Druhá skupina
20:00 hodin První skupina

Sobota 6. listopadu

8:00 – 10:00 hodin Individuální snídaně

Lekce Pilates pro bolavá záda
10:00 – 11:00 hodin První skupina
11:15 – 12:15 hodin Druhá skupina
Pilates je fyzioterapeutická metoda zdravého vědomého pohybu. Zaměřuje se na dobré postavení a fungování celého těla. Praxe zahrnuje vědomé pomalé posilování středu těla a hlubokých stabilizačních svalů kolem páteře, správné protažení a zdravou techniku dýchání.

12:30 – 15:00 hodin Individuální dvouchodový oběd

Taneční jóga a meditace v pohybu
16:30 – 17:50 hodin První skupina
18:05 – 19:25 hodin Druhá skupina
Jóga a tanec mají hodně společného, pokud je praktikujeme jako meditaci v pohybu. Vědomý pohyb, který nemá striktní pravidla ani kroky vychází z nás samotných, z naší duše. Naše tělo dokáže vyjádřit naše pocity mnohdy lépe než slova. Můžete tuto lekci brát jako uvolnění od stresu nebo jako cestu k sobě. Tento večer se necháme vést speciálně připravenou hudbou pro roztančení ženské energie naší vnitřní Bohyně. Ženská energie v sobě má sílu i něhu, kreativitu, krásu, bezpodmínečnou lásku a soucítění. Někdy se v životě ztratíme a zapomeneme, že tyto kvality máme. Díky hudbě a pohybu v kruhu dalších Bohyň se můžeme vrátit domů, ke své podstatě.

Individuální dvouchodová večeře
18:00 hodin První skupina
20:00 hodin Druhá skupina

Neděle 7. listopadu

8:00 – 10:30 hodin Individuální snídaně

Ranní jemná jóga
8:00 – 9:00 hodin (snídaně po cvičení) První skupina
9:15 – 10:15 hodin (snídaně před cvičením) Druhá skupina
Při jemné ranní józe zůstaneme u něžné ženské energie a pomalu vědomě rozhýbáme tělo. Jemně se rozdýcháme a nebude chybět ranní pozdrav slunci ve speciální verzi pouze pro mcelské Bohyně.

11:00 hodin Check-out

11:30 - 12:50 hodin Závěrečná společná meditace
Závěrečný rituál pro obě skupiny - posílení prožitku celého víkendu pomocí blahodárné aromaterapie, kterým vás provede Jana Kyriakou společně s Inéz Cusumano, majitelkou Chateau Mcely a vášnivou alchymistkou bylinné i duchovní říše. Tento rituál si pak můžete přenést do svého každodenního života a dále rozvíjet pocity lásky, ukotvení, klidu i povzbuzení. 
Společné uzavření víkendu. Není třeba jógové oblečení.

13:00 hodin Individuální 2chodový oběd

Obecné informace

Program bude veden pro 1. skupinu v českém jazyce a pro 2. skupinu v anglickém jazyce. Součástí každé lekce bude krátká teorie, filozofie a společné sdílení a vhodně vybraná aromaterapie podle fáze dne. 
Na všechny lekce doporučujeme pohodlné sportovní oblečení a svetr či mikina na relaxační části. Lekce jsou vhodné pro všechny úrovně fyzické výkonnosti a není nutná předešlá zkušenost s jógou. Pokud byste měli jakékoliv zdravotní potíže, kontaktujte Janu Kyriakou předem na e-mailu jana@janakyriakou.com, abyste se dohodli s lektorkou na vhodnosti či úpravě praxe.

Chateau Mcely si vyhrazuje právo na změnu programu.

Volný čas doporučujeme využít k hloubkové relaxaci a odpočinku v lázních MCELY BOUQUET SPA s rezervací předem.

Využijte speciální výhody pro podzimní bohyně v termínu 5. – 7. listopadu!

20% zvýhodnění na terapie a masáže dle vlastního výběru

10% zvýhodnění na nákup kosmetiky MCELY BOUQUET (neplatí pro e-shop)


Objednat balíček