Podzimní jógový Slet bohyň

Letošní podzimní Slet bohyň je již vyprodán. Kontaktuje nás pro rezervaci jarního termínu, který se bude konat
6. - 8. března 2020.

8. - 10. listopadu
Motivační víkend plný hlubokých prožitků a relaxace pro harmonii těla a duše.

Balíček obsahuje:

  • 2 noci v pokoji či apartmá dle vašeho výběru
  • Plnou penzi v podobě speciálních 2chodových lehkých menu sestavených šéfkuchařem Honzou Štěrbou dle zdravých receptů Lorny Jane (páteční večeře, sobotní oběd a večeře, nedělní oběd).
  • Celovíkendový program s Janou Kyriakou VIZ NÍŽE
  • Neřízenou meditaci v soukromí pokoje
  • Volné užívání sauny a vířivky dle aktuální kapacity po předchozí rezervaci
  • Další drobné pozornosti v pokoji od týmu Chateau Mcely

Rezervace

+420 325 600 095
Chateau@ChateauMcely.com

Program motivačního víkendu pro ženy

Jana Kyriakou

Jana o sobě říká, že je věčná studentka těla, mysli a života šmrncnutá hip-hop stylem Beyoncé. Má více než dvacetiletou zkušenost s praxí a výukou vědomé práce s tělem a myslí pro děti, mládež a dospělé. Pomáhá svým klientům, aby se cítili ve svém těle doma, aby se spřátelili se svou myslí a naplnili svůj životní potenciál. Zároveň pobízí lidi se více smát a tančit tak, jako by se nikdo nedíval. Jana pracuje na základě systému Jógové psychologie od Ashley Turner, je certifikovanou lektorkou tance, Hatha jógy, Jin jógy, Pilates, Jógy smíchu, všímavosti/mindfulness a programu EmbodyLoveMovement®, zaměřujícího se na problémy “body-image”, sebeúcty a sebe-přijetí. Je také zakladatelkou BeWell institutu, který se zabývá holistickým přístupem ke zdravému a pohodovému životu pro ženy a dívky s velkými sny.

Časový harmonogram

Pátek 8. listopadu
Přivítání bohyň bylinkovým Svatojiřským čajem a večerní Jin jóga

První skupina: 18:00 – 19:20 hodin
Druhá skupina: 19:30 – 20:40 hodin

Jin jóga je speciální forma jógy navozující uvolnění těla i mysli. Opírá se o prastarou východní teorii harmonie jin (klid) a jang (aktivita) energie, systém meridiánů dle čínské medicíny a zároveň poznatky o pojivových tkáních dle moderní medicíny. V jinových pozicích na zemi nezapojujeme svaly, pomáhat uvolňovat napětí v těle bude jen gravitace. V pozicích se setrvává několik minut a v jejich výdrži k uvolňování patří i vedená mindfulness meditace. Z důvodu klidového charakteru praxe doporučujeme se tepleji obléknout.

Individuální 2chodová večeře
18:00 – 22:00 hodin

Sobota 9. listopadu
Individuální snídaně

8:00 - 10:00 hodin

Lekce Pilates pro bolavá záda
První skupina: 10:00 – 11:00 hodin
Druhá skupina: 11:10 – 12:10 hodin

Pilates je fyzioterapeutická metoda zdravého vědomého pohybu. Zaměřuje se na správné postavení a fungování celého těla. Praxe zahrnuje vědomé pomalé posilování středu těla a hlubokých stabilizačních svalů kolem páteře, správné protažení a zdravou techniku dýchání.

Individuální 2chodový oběd
12:00 – 14:00 hodin

Taneční jóga a meditace v pohybu
První skupina: 16:30 – 17:50 hodin
Druhá skupina: 18:00 – 19:20 hodin

Jóga a tanec mají hodně společného, pokud je praktikujeme jako meditaci v pohybu. Vědomý pohyb, který nemá striktní pravidla ani kroky vychází z nás samotných, z naší duše. Naše tělo dokáže vyjádřit naše pocity mnohdy lépe než slova. Můžete tuto lekci brát jako uvolnění od stresu nebo jako cestu k sobě. Tento večer se necháme vést speciálně připravenou hudbou pro roztančení ženské energie naší vnitřní Bohyně. Ženská energie v sobě má sílu i něhu, kreativitu, krásu, bezpodmínečnou lásku a soucítění. Někdy se v životě ztratíme a zapomeneme, že tyto kvality máme. Díky hudbě a pohybu v kruhu dalších Bohyň se můžeme vrátit domů, ke své podstatě.

Individuální 2chodová večeře
18:00 – 22:00 hodin

Neděle 10. listopadu
Individuální snídaně

8:00 – 10:30 hodin

Ranní jemná jóga
První skupina: 7:30 – 8:45 hodin (snídaně po cvičení)
Druhá skupina: 8:55 – 10:10 hodin (snídaně před cvičením)

Při jemné ranní józe zůstaneme u něžné ženské energie a pomalu vědomě rozhýbáme tělo. Jemně se rozdýcháme a nebude chybět ranní pozdrav slunci ve speciální verzi pouze pro mcelské Bohyně.

11:00 hodin
Check-out

12:00 hodin
Individuální 2chodový oběd

Obecné informace

Program bude veden pro 1. skupinu v českém jazyce a pro 2. skupinu v anglickém jazyce. Součástí každé lekce bude krátká teorie, filozofie a společné sdílení.
Na všechny lekce doporučujeme pohodlné sportovní oblečení a svetr či mikinu na relaxační části. Lekce jsou vhodné pro všechny úrovně fyzické výkonnosti a není nutná předešlá zkušenost s jógou. V případě vážnějších fyzických či mentálních problémů, prosím, kontaktujte Janu Kyriakou předem e-mailem (janakyriakou@bewellinstitute.com), abyste se dohodly na vhodnosti či úpravě praxe. Pokud máte svoji oblíbenou jógovou podložku, vezměte si ji s sebou. Chateau Mcely si vyhrazuje právo na změnu programu.

Tip Inéz Cusumano a Jany Kyriakou

Sobota 9. listopadu
14:00 – 15:30 hodin
Představení rituálu Mcely Bouquet „Otevření srdeční čakry“ s Janou a Inéz
Kurz míchání přírodní kosmetiky

Jedinečná příležitost seznámit se s výrobou přírodní kosmetiky a vyrobit si vlastní produkt dle vašeho výběru, který vám bude doma každý den připomínat nezapomenutelný zážitek. Délka kurzu je 60 minut. Více
Speciální cena 990 Kč/osoba (běžná cena 2 590 Kč)
Kurz se bude konat pouze v případě rezervace minimálně 4 osob. Prosíme o rezervaci předem, děkujeme. Kurz není součástí balíčku.

Volný čas doporučujeme využít k hloubkové relaxaci a odpočinku v lázních Mcely Bouquet Spa

Využijte speciální výhody pro podzimní bohyně v termínu 8. – 10. listopadu!
20% zvýhodnění na
terapie a masáže dle vlastního výběru
10% zvýhodnění na nákup kosmetiky MCELY BOUQUET (neplatí pro e-shop)