Podzimní jógový Slet bohyň

pátek 15. - neděle 17. listopadu 2024

Téma: Podzimní harmonie těla, mysli a srdce


Balíček zahrnuje:

  • 2 noci v pokoji či apartmá dle výběru se snídaní
  • Plnou penzi (2chodová lehká zdravá menu s minerální vodou, kávou nebo čajem – páteční večeře, sobotní oběd a večeře, nedělní oběd)
  • Celovíkendový program s Janou Kyriakou
  • Vodu ke cvičebním lekcím a ovoce před sobotní a nedělní ranní lekcí 
  • Možnost využití sauny a vířivky dle aktuální kapacity a po předchozí rezervaci
  • Další drobné pozornosti v pokoji od týmu Chateau Mcely

Cena za balíček pro dvě osoby:

Superior pokoj

22 400 Kč

Deluxe pokoj

25 600 Kč

Junior apartmá, apartmá princezny Nely

28 600 Kč

Luxusní apartmá

31 000 Kč

Apartmá Legenda

38 800 Kč

Cena je uvedena za balíček pro 2 osoby při obsazení pokoje dvěma osobami. V případě zájmu o jiné obsazení pokoje vám rádi zašleme nabídku dle vašich požadavků. Chateau Mcely si vyhrazuje právo na změnu programu. K ověření dostupnosti vašeho pokoje nás prosím kontaktujte. Pro potvrzení rezervace si vás dovolíme požádat o 100% nevratnou zálohu. Tuto nabídku nelze kombinovat a není možné využít na 1 noc.

Časový harmonogram víkendu

Jana Kyriakou

Jana o sobě říká, že je věčná studentka těla, mysli a života šmrncnutá hip-hop stylem Beyoncé. Má více než dvacetiletou zkušenost s praxí a výukou vědomé práce s tělem a myslí pro děti, mládež a dospělé. Pomáhá svým klientům, aby se cítili ve svém těle doma, aby se spřátelili se svou myslí a naplnili svůj životní potenciál. Zároveň pobízí lidi se více smát a tančit tak, jako by se nikdo nedíval. Jana pracuje na základě systému Jógové psychologie od Ashley Turner, je certifikovanou lektorkou tance, Hatha jógy, Jin jógy, Pilates, Jógy smíchu, všímavosti/mindfulness a programu EmbodyLoveMovement®, zaměřujícího se na laskavý vztah k tělu, pozitivní “body-image”, sebepřijetí a rozvoj sebeúcty a sebelaskavosti.

Pátek 15. listopadu 

17:00 – 18:30 hodin
Zahájení programu a jin jóga ve Zlatém sále

Jin jóga je speciální forma jógy navozující uvolnění těla i mysli. Opírá se o prastarou východní teorii harmonie jin (klid) a jang (aktivita) energie, systém meridiánů dle čínské medicíny a zároveň poznatky o pojivových tkáních dle moderní medicíny. V jinových pozicích na zemi nezapojujeme svaly, pomáhat uvolňovat napětí v těle bude jen gravitace. V pozicích se setrvává několik minut a v jejich výdrži k uvolňování patří i vedená mindfulness meditace. Z důvodu klidového charakteru praxe doporučujeme se tepleji obléknout. 

19:00 hodin
Individuální 2chodová večeře

Sobota 16. listopadu 

8:30 – 9:45 hodin
Ranní pilates ve Zlatém sále
Možnost se občerstvit ovocem před lekcí

Pilates je fyzioterapeutická metoda zdravého vědomého pohybu. Zaměřuje se na dobré postavení a fungování celého těla. Praxe zahrnuje vědomé pomalé posilování středu těla a hlubokých stabilizačních svalů kolem páteře, správné protažení a zdravou techniku dýchání. 

9:45 – 10:30 hodin
Snídaně

14:00 hodin
Individuální lehký 2chodový oběd

17:00 – 18:45 hodin
Dance jóga a jóga nidra ve Zlatém sále

Jóga a tanec mají hodně společného, pokud je praktikujeme jako meditaci v pohybu. Vědomý pohyb, který nemá striktní pravidla ani kroky vychází z nás samotných, z naší duše. Naše tělo dokáže vyjádřit naše pocity mnohdy lépe než slova. Můžete tuto lekci brát jako uvolnění od stresu, radostné rozhýbání celého těla nebo jako cestu k sobě a ke svému záměru. Tento večer se necháme vést speciálně připravenou hudbou pro roztančení ženské energie, která má v sobě sílu i něhu, kreativitu, hravost, krásu, bezpodmínečnou lásku a soucítění. Někdy se v životě ztratíme a zapomeneme, že tyto kvality máme. Lekci zakončíme speciální meditací jóga nidrou, která navozuje hluboký vnitřní klid a opět pomáhá spojení s duší, srdcem a intuicí.

19:30 hodin
Individuální 2chodová večeře

Neděle 17. listopadu

8:00 – 9:15 hodin
Jemná ranní jóga ve Zlatém sále 
Možnost se občerstvit ovocem před lekcí

Při jemné ranní józe pomalu vědomě rozhýbáme tělo. Jemně se rozdýcháme a nebude chybět ranní pozdrav slunci.

9:15 – 10:30 hodin
Snídaně

Do 11:00 hodin
Check-out

11:30 – 12:30 hodin
Společné zakončení ve Zlatém sále

Závěrečné sdílení, reflexe a meditace laskavosti. Není potřeba sportovní nebo jógové oblečení, budeme však sedět na zemi.

13:00 hodin
Individuální 2chodový oběd

Užijte si naši restauraci Piano Nobile ve Smart Casual dress code. Děkujeme.
Volný čas doporučujeme využít k hloubkové relaxaci a odpočinku v lázních MCELY BOUQUET SP
A s rezervací předem.
Přejeme Vám krásný odpočinkový pobyt pro nalezení rovnováhy těla, duše a mysli.
Váš Chateau Mcely tým a Jana Kyriakou

Obecně
Součástí každé lekce bude krátká teorie, filozofie, společné sdílení a vhodně vybraná aromaterapie podle fáze dne.

Na všechny lekce doporučujeme pohodlné sportovní oblečení a svetr či mikinu na relaxační části. Lekce jsou vhodné pro všechny úrovně fyzické výkonnosti a není nutná předešlá zkušenost s jógou. V případě zdravotních potíží či omezení (fyzických či mentálních) kontaktujte lektorku předem a konzultujte s ní vhodnost či úpravu jednotlivých praxí (jana@janakyriakou.com) či osobně. Chateau Mcely si vyhrazuje právo na změnu programu.


Objednat balíček

Milí hosté, pro případné nečekané události, pro vaši jistotu a klid v duši
vám doporučujeme tuto akci pojistit, s čímž vám rádi pomůžeme.
Pokud máte o pojištění zájem, prosím dejte nám vědět.