Pozvánka na Intelligentleadership Johna Mattoneho

Milí přátelé,

rád bych Vás osobně pozval na TOP akci roku 2019 v oblasti exekutivního leadershipu a networkingu, kterou byste si neměli nechat ujít.

John Mattone, osobní kouč Steva Jobse z Applu a Rogera Enrica z PepsiCo, bude 25. 4. 2019 v Praze prezentovat svůj unikátní tréninkový program INTELLIGENTLEADERSHIP – poprvé v regionu CEE.

John je jedním z nejžádanějších exekutivních koučů, autor 3 bestsellerů, podnikatel a filantrop. Podle organizace Globalgurus.org se John řadí spolu s Marshallem Goldsmithem a Tony Robbinsem k absolutní světové špičce v oblasti leadershipu, globálního leadershipu, exekutivního rozvoje a top leader exekutivních programů. Na základě svých dlouholetých zkušeností v korporacích na pozici Vice Presidenta v oblasti HR, Marketing & Sales vyvinul praktické metody a techniky, které využívá více než 200 globálních CEO nadnárodních společností, které za svou kariéru koučoval.

Připojte se k nám, abyste získali vlastní nové perspektivy a nové náměty na svůj další firemní a osobnostní rozvoj.

Jako partneři akce Vám můžeme nabídnout vstupenky na tento celodenní program za speciální cenu sníženou o 12 %. Stačí při objednávce na stránkách www.johnmattone.cz zadat kód: Mcely a sleva se automaticky odečte.

A proč byste na této skvělé akci neměli chybět? Hlavně se tu setkáte s celou řadou zajímavých osobností, které udávají směr leadershipu nejen ve střední Evropě. Akci pořádáme ve spolupráci s Principal Coaching a záštitu převzala Hospodářská komora České republiky.

Všechny další informace o této TOP akci roku 2019 najdete na www.johnmattone.cz.

Těším se na setkání s Vámi na této výjimečné akci.
Vlastimil Plch