Rovnováha

4.–6. prosince
Inspirativní seminář s majitelem zámku, spisovatelem, leadrem a úspěšným businessmanem Jimem Cusumano
a dlouholetým zkušeným lékařem Martinem Borským

Balíček obsahuje:

  • 2 noci v pokoji či apartmá dle výběru se snídaní
  • Plnou penzi (2chodová lehká zdravá menu s minerální vodou-páteční večeře, sobotní oběd a sobotní večeře)
  • Sobotní obohacující seminář na téma „Rovnováha“ s majitelem zámku Jamesem A. Cusumano, PhD (tlumočeno do češtiny) a navazující praktická část MUDr. Martinem Borským. Vše završí Heartfulness meditace
    s Royou Ravanbakhsh.
  • Občerstvení v průběhu seminářů: voda, káva
  • Nedělní protažení a lehké posilování (20 minut)
  • Neřízená meditace v soukromí pokoje (nalaďte si na náš TV kanál č. 3 s meditací od Deepaka Chopra: 21 Day Chopra Center Meditation Challenge, konkrétně Day 19 – Living Love)
  • Možnost využití sauny a vířivky dle aktuální kapacity
  • Další drobné pozornosti v pokoji od týmu Chateau Mcely

Rezervace

+420 325 600 000
Chateau@ChateauMcely.com

Cena balíčku:

Kategorie pokoje

Cena

Superior pokoj

16 700 Kč

Deluxe pokoj

20 700 Kč

Apartmá Junior

24 700 Kč

Apartmá Luxury

28 700 Kč

Apartmá Legenda

38 700 Kč

Cena je uvedena za 2 osoby na 2 noci při obsazení pokoje dvěma osobami. Podmínka 2 nocí.
V případě zájmu o jiné obsazení pokoje vám rádi zašleme nabídku dle vašich požadavků. Chateau Mcely si vyhrazuje právo na změnu programu.
Pro potvrzení rezervace si vás dovolíme požádat o 100% nevratnou zálohu. Tuto nabídku nelze kombinovat.

Program víkendu

Pátek 4. prosince

18:00–22:00 hodin Individuální 2chodová večeře

Sobota 5. prosince

8:00–10:00 hodin Individuální snídaně
10:00–12:00 hodin I. část semináře s
Jimem Cusumano
Téma: Rovnováha
Seminář vychází z Jimovi knihy „Rovnováha“ popisující zkušenosti, které pomohou k osobnímu i profesnímu naplnění. Hlavní zásady této knihy jsou založeny na více než 25 letech zkušeností, kdy se svými kolegy neúnavně pracoval na odhalení principů, které by vedly k úspěchu v našem osobním i profesním životě. Tyto dva světy jsou vzájemně propojeny a jejich rovnováha je nezbytná k úspěšnému a smysluplnému životu. Seminář bude tlumočen do češtiny.

James A. Cusumano, PhD
Jim zaznamenal úspěchy v několika oborech. Po získání doktorátu PhD v chemii a následném obchodním studiu na univerzitách Harvard a Stanford se stal ředitelem výzkumu společnosti Exxon, kde se svou skupinou vyvíjel energetické a petrochemické technologie. Dr. Cusumano odešel ze společnosti Exxon, aby založil firmu Catalytica, Inc., veřejnou společnost USA, skládající se ze dvou obchodních částí, farmaceutické výroby a systémů pro vytváření čisté energie. Jako předseda a ředitel společnosti se svým manažerským týmem vybudoval tento podnik v Silicon Valley za méně než pět let, od tří lidí a žádného prodeje až ke 2000 zaměstnanců a obratu 500 milionů dolarů. Jim Cusumano je vyzrálý lídr s pracovními úspěchy na pozici hudebníka, vědce, vysoce postaveného manažera, filmaře a podnikatele. Je také inspirativním řečníkem a autorem řady profesně uznávaných technických, obchodních publikací a knih.

12:00–14:00 hodin Individuální 2chodový oběd
14:00–15:30 hodin II. část semináře s
MUDr. Martinem Borským
Téma: Rovnováha – praktický návod do života a navázání na dopolední seminář

MUDr. Martin Borský
Více jak třicet let pracuje jako internista a praktický lékař pro dospělé v nedaleké Mladé Boleslavi. V roce 2012 zde založil Centrum integrativní medicíny a stal se členem Evropské společnosti pro integrativní medicínu (ESIM) a Společnosti psychosomatické medicíny České lékařské společnosti JEP (SPM). Od září tohoto roku zahájí provoz Klinika integrativní medicíny v nových prostorách v mladoboleslavské Jičínské ulici. Na tomto pracovišti uvádí do života unikátní koncept zahrnující propojení univerzitní a integrativní medicíny, který představí během svého vystoupení. V průběhu svých návštěv na Chateau Mcely se seznámil s díly Jamese A. Cusumana. Za zejména inspirující díla považuje jeho knihy Rovnováha: Spojení práce a života a Život je krásný. Toto dílo jej inspirovalo jeho srozumitelným výkladem zákonů kvantové a spirituální fyziky. Myšlenky obsažené v této knize velmi úspěšně používá ve své každodenní práci se svými pacienty. Někteří z nich budou hosty motivačního víkendu.

16:00–17:00 hodin Heartfulness meditace s Royou Ravanbakhsh
Úvod do meditace a praktická část

Roya Ravanbakhsh
Roya je energická, pozitivní a kvalifikovaná manažerka, profesionálka v obchodu a marketingu, která má 25leté zkušenosti v řadě odvětví. Roya zastává pozici generální manažerky už 20 let, pracovala v několika online a offline marketingových, obchodních a distribučních firmách, které působí ve střední Evropě, jako je např. ONEILL či WALT DISNEY. Specializuje se na odhalování silných stránek, potřeb a nedostatků společností, navrhování a implementaci řešení. Formuje, školí a vede manažery a operační týmy. Roya je také zkušenou a kvalifikovanou lektorkou meditací Heartfulness.

18:00–22:00 hodin Individuální 2chodová večeře

Neděle 6. prosince

8:00–10:00 hodin Individuální snídaně
8:00–8:30 hodin Ranní protažení a lehké posilování ve Zlatém sále s trenérkou a naší kolegyní Veronikou

Trénink se koná při potvrzené účasti minimálně 3 osob, maximální kapacita je 15 osob. Budeme rádi za potvrzení zájmu při rezervaci. Děkujeme.
11:00 hodin Check-out

Čas pro možné využití našich terapií?

Hostům víkendové akce „Rovnováha“ nabízíme 10% zvýhodnění masáží a terapií dle výběru MCELY BOUQUET SPA.