Rovnováha: Víkend
s Jimem Cusumano

4.–6. prosince | Odloženo na rok 2021
Inspirativní seminář s majitelem zámku, spisovatelem, leadrem a úspěšným businessmanem Jimem Cusumano a dlouholetým zkušeným lékařem Martinem Borským.


Balíček zahrnuje:

  • 2 noci v pokoji či apartmá dle výběru se snídaní
  • Plnou penzi (2chodová lehká zdravá menu s minerální vodou-páteční večeře, sobotní oběd a sobotní večeře)
  • Sobotní obohacující seminář na téma „Rovnováha“ s majitelem zámku Jamesem A. Cusumano, PhD (tlumočeno do češtiny) a navazující praktická část MUDr. Martinem Borským. Vše završí Heartfulness meditace s Royou Ravanbakhsh.
  • Občerstvení v průběhu seminářů: voda, káva
  • Nedělní protažení a lehké posilování (20 minut)
  • Neřízená meditace v soukromí pokoje 
  • Možnost využití sauny a vířivky dle aktuální kapacity
  • Další drobné pozornosti v pokoji od týmu Chateau Mcely

Cena za balíček pro dvě osoby:

Superior pokoj

16 700 Kč

Deluxe pokoj

20 700 Kč

Junior apartmá

24 700 Kč

Luxusní apartmá

28 700 Kč

Apartmá Legenda

38 700 Kč

Cena je uvedena za 2 osoby na 2 noci při obsazení pokoje dvěma osobami. Podmínka 2 nocí.
V případě zájmu o jiné obsazení pokoje vám rádi zašleme nabídku dle vašich požadavků. Chateau Mcely si vyhrazuje právo na změnu programu. Pro potvrzení rezervace si vás dovolíme požádat o 100% nevratnou zálohu. Tuto nabídku nelze kombinovat.


Program víkendu

A jaký program vás v rámci celého víkendu čeká?

Pátek 4. prosince

18:00–22:00 hodin Individuální 2chodová večeře

Sobota 5. prosince

8:00–10:00 hodin Individuální snídaně
10:00–12:00 hodin I. část semináře s Jimem Cusumano
Téma: Rovnováha
Seminář vychází z Jimovi knihy „Rovnováha“ popisující zkušenosti, které pomohou k osobnímu i profesnímu naplnění. Hlavní zásady této knihy jsou založeny na více než 25 letech zkušeností, kdy se svými kolegy neúnavně pracoval na odhalení principů, které by vedly k úspěchu v našem osobním i profesním životě. Tyto dva světy jsou vzájemně propojeny a jejich rovnováha je nezbytná k úspěšnému a smysluplnému životu. Seminář bude tlumočen do češtiny.

James A. Cusumano, PhD
Jim zaznamenal úspěchy v několika oborech. Po získání doktorátu PhD v chemii a následném obchodním studiu na univerzitách Harvard a Stanford se stal ředitelem výzkumu společnosti Exxon, kde se svou skupinou vyvíjel energetické a petrochemické technologie. Dr. Cusumano odešel ze společnosti Exxon, aby založil firmu Catalytica, Inc., veřejnou společnost USA, skládající se ze dvou obchodních částí, farmaceutické výroby a systémů pro vytváření čisté energie. Jako předseda a ředitel společnosti se svým manažerským týmem vybudoval tento podnik v Silicon Valley za méně než pět let, od tří lidí a žádného prodeje až ke 2000 zaměstnanců a obratu 500 milionů dolarů. Jim Cusumano je vyzrálý lídr s pracovními úspěchy na pozici hudebníka, vědce, vysoce postaveného manažera, filmaře a podnikatele. Je také inspirativním řečníkem a autorem řady profesně uznávaných technických, obchodních publikací a knih.

12:00–14:00 hodin Individuální 2chodový oběd
14:00–15:30 hodin II. část semináře s MUDr. Martinem Borským
Téma: Rovnováha – praktický návod do života a navázání na dopolední seminář

MUDr. Martin Borský
Více jak třicet let pracuje jako internista a praktický lékař pro dospělé v nedaleké Mladé Boleslavi. V roce 2012 zde založil Centrum integrativní medicíny a stal se členem Evropské společnosti pro integrativní medicínu (ESIM) a Společnosti psychosomatické medicíny České lékařské společnosti JEP (SPM). Od září tohoto roku zahájí provoz Klinika integrativní medicíny v nových prostorách v mladoboleslavské Jičínské ulici. Na tomto pracovišti uvádí do života unikátní koncept zahrnující propojení univerzitní a integrativní medicíny, který představí během svého vystoupení. V průběhu svých návštěv na Chateau Mcely se seznámil s díly Jamese A. Cusumana. Za zejména inspirující díla považuje jeho knihy Rovnováha: Spojení práce a života a Život je krásný. Toto dílo jej inspirovalo jeho srozumitelným výkladem zákonů kvantové a spirituální fyziky. Myšlenky obsažené v této knize velmi úspěšně používá ve své každodenní práci se svými pacienty. Někteří z nich budou hosty motivačního víkendu.

16:00–17:00 hodin Heartfulness meditace s Royou Ravanbakhsh
Úvod do meditace a praktická část

Roya Ravanbakhsh
Roya je energická, pozitivní a kvalifikovaná manažerka, profesionálka v obchodu a marketingu, která má 25leté zkušenosti v řadě odvětví. Roya zastává pozici generální manažerky už 20 let, pracovala v několika online a offline marketingových, obchodních a distribučních firmách, které působí ve střední Evropě, jako je např. ONEILL či WALT DISNEY. Specializuje se na odhalování silných stránek, potřeb a nedostatků společností, navrhování a implementaci řešení. Formuje, školí a vede manažery a operační týmy. Roya je také zkušenou a kvalifikovanou lektorkou meditací Heartfulness.

18:00–22:00 hodin Individuální 2chodová večeře

Neděle 6. prosince

8:00–10:00 hodin Individuální snídaně
8:00–8:30 hodin Ranní protažení a lehké posilování ve Zlatém sále s trenérkou a naší kolegyní Veronikou
Trénink se koná při potvrzené účasti minimálně 3 osob, maximální kapacita je 15 osob. Budeme rádi za potvrzení zájmu při rezervaci. Děkujeme.
11:00 hodin Check-out


Objednat balíček