Seminář "Inspirativní Leadership"

pátek 7. – neděle 9. října 2022
Inspirativní seminář se zakladatelem Chateau Mcely, spisovatelem,
leadrem a úspěšným businessmanem Jamesem A. Cusumano, PhD
a dlouholetým zkušeným lékařem MUDr. Martinem Borským.


Balíček obsahuje:

  • 2 noci v pokoji či apartmá dle výběru se snídaní
  • Plnou penzi (2chodová lehká zdravá menu s minerální vodou - páteční večeře, sobotní oběd a sobotní večeře)
  • Sobotní obohacující seminář na téma „Inspirativní Leadership“ s Jamesem A. Cusumano, PhD (tlumočeno do češtiny) a navazující praktická část s MUDr. Martinem Borským. Vše završí meditace s Martinou Koktovou, hlavní terapeutkou MCELY BOUQUET SPA.
  • Občerstvení v průběhu seminářů: voda, káva, voda k meditaci
  • Nedělní protažení a lehké posilování se Spa Managerkou Veronikou Puldovou
  • Možnost využití sauny a vířivky dle aktuální kapacity
    Sauna a venkovní vířivka je bezplatně k dispozici ubytovaným hostům od 9 do 17 hodin na 60 minut pouze po předchozí rezervaci. Doporučujeme objednat si tento odpočinek ještě před vaším příjezdem z důvodu omezené kapacity. Děkujeme. 

  • Další drobné pozornosti v pokoji od týmu Chateau Mcely

Cena za balíček na dvě noci pro dvě osoby:

Superior pokoj

19 960 Kč

Deluxe pokoj

23 960 Kč

Junior apartmá

27 960 Kč

Luxusní apartmá

31 960 Kč

Apartmá Legenda

41 960 Kč

Cena je uvedena za 2 osoby na 2 noci při obsazení pokoje 2 osobami. V případě zájmu o jiné obsazení pokoje vám rádi zašleme nabídku dle vašich požadavků. Chateau Mcely si vyhrazuje právo na změnu programu. Pro potvrzení rezervace si vás dovolíme požádat o 100% nevratnou zálohu. Tuto nabídku nelze kombinovat.


Program víkendu

A jaký program vás v rámci celého víkendu čeká?

Pátek 7. října

20:00 hodin Individuální 2chodová večeře

Sobota 8. října

8:00–10:00 hodin Individuální snídaně

10:00–12:00 hodin I. část semináře s Jimem Cusumano
Téma: Inspirativní Leadership
Jim se podělí o své cenné osobní zkušenosti zejména u těchto otázek. Co je vedení? Co je to inspirativní vedení? Jaké jsou role inspirujícího vůdce. Přirozená spokojenost zaměstnanců a jak získat jejich důvěru. Inspirativní vedení jako prostředek k naplnění života. Seminář bude tlumočen do češtiny.

James A. Cusumano, PhD
Jim zaznamenal úspěchy v několika oborech. Po získání doktorátu PhD v chemii a následném obchodním studiu na univerzitách Harvard a Stanford se stal ředitelem výzkumu společnosti Exxon, kde se svou skupinou vyvíjel energetické a petrochemické technologie. Dr. Cusumano odešel ze společnosti Exxon, aby založil firmu Catalytica, Inc., veřejnou společnost USA, skládající se ze dvou obchodních částí, farmaceutické výroby a systémů pro vytváření čisté energie. Jako předseda a ředitel společnosti se svým manažerským týmem vybudoval tento podnik v Silicon Valley za méně než pět let, od tří lidí a žádného prodeje až ke 2000 zaměstnanců a obratu 500 milionů dolarů. Jim Cusumano je vyzrálý lídr s pracovními úspěchy na pozici hudebníka, vědce, vysoce postaveného manažera, filmaře a podnikatele. Je také inspirativním řečníkem a autorem řady profesně uznávaných technických, obchodních publikací a knih.

12:00–14:00 hodin Individuální 2chodový oběd

14:00–15:30 hodin II. část semináře s MUDr. Martinem Borským
Téma: Inspirativní Leadership – praktický návod do života a navázání na dopolední seminář

MUDr. Martin Borský
Více jak třicet let pracuje jako internista a praktický lékař pro dospělé v nedaleké Mladé Boleslavi. V roce 2012 zde založil Centrum integrativní medicíny a stal se členem Evropské společnosti pro integrativní medicínu (ESIM) a Společnosti psychosomatické medicíny České lékařské společnosti JEP (SPM). Od září tohoto roku zahájí provoz Klinika integrativní medicíny v nových prostorách v mladoboleslavské Jičínské ulici. Na tomto pracovišti uvádí do života unikátní koncept zahrnující propojení univerzitní a integrativní medicíny, který představí během svého vystoupení. V průběhu svých návštěv na Chateau Mcely se seznámil s díly Jamese A. Cusumana. Za zejména inspirující díla považuje jeho knihy Rovnováha: Spojení práce a života a Život je krásný. Toto dílo jej inspirovalo jeho srozumitelným výkladem zákonů kvantové a spirituální fyziky. Myšlenky obsažené v této knize velmi úspěšně používá ve své každodenní práci se svými pacienty. Někteří z nich budou hosty motivačního víkendu.

16:00 - 17:00 hodin Meditace s Martinou Koktovou
Laskavý hlas naší hlavní terapeutky Martiny vás jemně provede meditací. Odpočiňte si na chvíli, zastavte tok svých myšlenek, dejte odpočinout své unavené mysli, duši i tělu. Meditace se bude konat při minimálním počtu 3 osob, maximální kapacita je 12 osob. Není třeba žádná zkušenost s meditací. Připravíme pro vás jógové podložky a deky. Doporučujeme pohodlné sportovní oblečení. Velkou část hodiny si poležíte. Kurz je veden pouze v českém jazyce.

18:00 hodin Individuální 2chodová večeře

Neděle 9. října

8:00–10:00 hodin Individuální snídaně
8:00–8:45 hodin Ranní protažení a lehké posilování ve Zlatém sále s trenérkou a naší kolegyní Veronikou
Trénink se koná při potvrzené účasti minimálně 3 osob, maximální kapacita je 12 osob. Prosíme o potvrzení zájmu při rezervaci. Děkujeme.

11:00 hodin Check-out


Objednat balíček

V termínu 7. - 9. října 2022 lze ubytování rezervovat pouze na 2 noci.