Skutečná služba ve stylu Chateau Mcely

20. listopadu 2021, od 10:00 do 13:00 hodin
Sobotní seminář se zámeckou koučkou Larisou Francírkovou.
Hostem bude majitelka zámku, Inéz Cusumano.


Na tento víkend jsme pro vás připravili malou ukázku ze zákulisí našeho zámku. Často se nás totiž ptáte, jak na sobě jako tým pracujeme a co nám pomáhá udržovat kvalitu našich služeb. Rozhodli jsme se vám umožnit nahlédnout do našeho přístupu k práci a k námi poskytovaným službám. Ať již hledáte inspiraci pro sebe či pro své zaměstnance, jste srdečně vítáni na setkání, kterým vás provede naše dvorní koučka a konzultantka, Larisa Francírková.

  • Seminář se bude konat v počtu do 10 osob a je určen pouze pro ubytované hosty.
    K ubytování se v tomto termínu vztahuje podmínka pobytu na minimálně 2 noci. 
  • V ceně semináře je voda a káva.
  • Seminář je veden pouze v češtině. Chateau Mcely si vyhrazuje právno na změnu programu.  
  • Od 15:00 hodin se můžete těšit na prohlídku zámku pro ubytované hosty k 15. výročí založení Chateau Mcely s Inéz Cusumano
     

Cena semináře za osobu: 2 000 Kč

Larisa Francírková

Vystudovala obor politologie a mezinárodní vztahy na FSV UK. Po několikaletém působení ve státní sféře a v neziskovém sektoru pracovala v oblasti telekomunikací a pojišťovnictví. Nyní působí jako koučka a konzultantka v českých i zahraničních společnostech. Zaměřuje se na oblast seberealizace, leadershipu a na řešení problematiky spojené se zvyšováním kvality služeb a úspěšností prodeje. Má silný vztah k józe a měla to štěstí, že jejím učitelem i přítelem se stal jogín, vědec a lékař Mukund Bhole, který je přední světovou autoritou v otázkách jógy spojených s fyzickým a psychickým zdravím člověka.

Rezervovat pobyt