Skutečná služba
ve stylu
Chateau Mcely
s Larisou Francírkovou

sobota 20. listopadu

Seminář se zámeckou koučkou Larisou Francírkovou.
Hostem bude zakladatelka Chateau Mcely, Inéz Cusumano.


Sobota, 20. listopadu

10–13 hodin

Na tento víkend jsme pro vás připravili malou ukázku ze zákulisí našeho zámku. Často se nás totiž ptáte, jak na sobě jako tým pracujeme a co nám pomáhá udržovat kvalitu našich služeb. Rozhodli jsme se Vám umožnit nahlédnout do našeho přístupu k práci a k námi poskytovaným službám. Ať již hledáte inspiraci pro sebe či pro své zaměstnance, jste srdečně vítání na setkání, kterým vás provede naše dvorní koučka a konzultantka Larisa Francírková.
Určeno pro ubytované hosty.

Larisa Francírková vystudovala obor politologie a mezinárodní vztahy na FSV UK. Po několikaletém působení ve státní sféře a v neziskovém sektoru pracovala v oblasti telekomunikací a pojišťovnictví. Nyní působí jako koučka 
a konzultantka v českých i zahraničních společnostech. Zaměřuje se na oblast seberealizace, leadershipu a na řešení problematiky spojené se zvyšováním kvality služeb a úspěšností prodeje. Má silný vztah k józe a měla to štěstí, že jejím učitelem i přítelem se stal jogín, vědec a lékař Mukund Bhole, který je přední světovou autoritou na otázky jógy spojených s fyzickým a psychickým zdravím člověka.


Rezervovat pobyt