Snění
jako cesta k sobě
s Dagmar Kožinovou

sobota 20. března
Zrušeno z důvodu Covid situace. Hledáme nový termín.

Sobotní seminář tak trochu jako z pohádky. Propojení úžasného místa a kouzelných snících technik.


Sobota, 20. března

14–17 hodin

Čas, během kterého se trošku zasníme a podíváme se na informace, které nám naše podvědomí skrze sny a snění posílá. Co nám říká naše duše? Jak s námi komunikuje? Jak ji můžeme naslouchat? Kterým směrem se můžeme vydat? Imaginace, hrátky s myslí, snění jako cesta nejen k sobě, ale i k vyšší životní spokojenosti. Někdy stačí jen zavřít oči a začít pozorovat a naslouchat.

Dagmar Kožinová vystudovala ekonomii a psychologii. Po více než 20 letech manažerské profese se posledních 5 let věnuje lektorské činnosti. Mimo jiné je koučkou, mentorkou a taky certifikovanou učitelkou snění u Roberta Mosse. Vydala dvě knížky – Deník probuzené ženy a Rozchod jako nový začátek. Vytvořila několik projektů. Projekt Ženské cykly a projekt s rozchodovou tematikou.
Mimo to je spolumajitelkou firmy Umění vést s.r.o., školí pozitivní psychologii a jiné témata v korporátech, na vysokých školách i v menších rodinných firmách. Při svých workshopech používá cvičení z pozitivní psychologie,
ale i z jiných alternativních přístupů.

Obecně:

  • Cena semináře je 990 Kč za osobu.
  • Počet míst je omezen, proto doporučujeme v případě zájmu včasnou rezervaci. 
  • Určeno pouze pro ubytované hosty.
  • Podmínkou pro využití této nabídky je rezervace pobytu na minimálně 2 noci v termínu od pátku 19. do neděle 21. března 2021.

Těšíme se na vás!


Rezervovat pobyt