Sváteční odpočinek

26. – 30. prosince 2021

Dárky jsou rozdány, vánoční shon a dlouhé přípravy jsou za námi. Nyní je ideální příležitost si odpočinout a užít stále sváteční čas konce roku v pohodlí zámku. Dopřejte si hloubkový relax ve MCELY BOUQUET SPA, zimní procházky Svatojiřským lesem a veškerý mcelský servis a pohodlí, tak abyste načerpali novou sílu a energii.


Speciální sváteční cena:

Superior pokoj 3 500 Kč

Uvedená cena je za pokoj na noc se snídaní pro 2 osoby.
Cenu není možné kombinovat s jinými výhodami a může být v některých termínech nedostupná. Pro potvrzení rezervace si vás dovolíme požádat o 100% nevratnou předplatbu. Děkujeme.

Zvýhodněná MCELY BOUQUET aroma masáž

Rezervujte si k této nabídce také zvýhodněnou terapii v délce 90 minut za cenu 60 minututové:  2 690 Kč za osobu


Objednat balíček


Další zajímavé balíčky

Únik od předvánočního shonu

Únik od předvánočního shonu

Adventní čas na Chateau Mcely má své nezaměnitelné kouzlo. Dopřejte si krátký únik za tolik potřebným odpočinkem v předvánočním období. Vše doplní adventní zážitkový program, který vytvoří vzácné vzpomínky.

Tradiční mcelské Vánoce

Tradiční mcelské Vánoce

Ať už trávíte vánoční svátky jen sami dva s partnerem, nebo s rodinou všichni pohromadě, připravíme pro vás nezapomenutelné zážitky. Představte si letošní Vánoce bez shonu... Vybírat můžete ze dvou nabídek.

Silvestr na Chateau Mcely

Silvestr na Chateau Mcely

Aenean eu leo quam. Pellentesque ornare sem lacinia quam venenatis vestibulum. Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula.