Tradiční mcelské Vánoce

Ať už trávíte vánoční svátky jen sami dva s partnerem, nebo s rodinou všichni pohromadě, připravíme pro vás nezapomenutelné zážitky. Představte si letošní Vánoce uprostřed zasněžené přírody, obklopeni laskavým servisem a rodinnou atmosférou. Ozdobte si společně vánoční stromek, rozbalte si dárky v soukromí pokoje, vychutnejte si tradiční vánoční menu, zúčastněte se mše v místním kostelíku. Ráno se probudíte a vychutnáte si královskou snídani jako v pohádce. Zkrátka věnujte čas a pozornost jeden druhému bez starostí a příprav u vás doma.

Balíček obsahuje:

 • Tři nebo čtyři noci v pokoji či apartmá dle vašeho výběru se snídaní (4. noc bezplatně)
  Balíček je platný pro příjezd 22. , 23. nebo 24. prosince
 • Čtyřchodovou tradiční štědrovečerní večeři (pouze 24. 12.)
 • Vánoční zvyky a tvoření
 • Vánoční dárek z kolekce MCELY BOUQUET
 • Vstupenku na Lidové Vánoce v Polabí - vánoční výstavu do skanzenu v Přerově nad Labem (24. a 25. 12. je skanzen uzavřen)
 • Další pozornosti od týmu Chateau Mcely
 • V neděli 22. prosince - Klavírní doprovod při večeři
 • Na Štědrý den - ​Kreativní tvoření korálkových ozdob a zdobení vánočních ozdob. Můžete se účastnit také vánoční mše v mcelském kostelíku sv. Václava, ke kterému vede cesta zámeckým anglickým parkem; Tradiční vánoční zvyky (lití olova, pouštění lodiček z oříšků a další)
 • Na Boží hod vánoční - 30 minutovou projížďku na sáních tažených koňmi po okolí zámku (v případě nepříznivé sněhové nadílky projížďky v tradičním kočáře); Individuální procházku po Svatojiřském lese s pohárem vánočního svařeného vína na zahřátí před procházkou a košíkem dobrot pro lesní zvířátka; Odpolední opékání švestek ve slanině
 • Na Svatého Štěpána - Tradiční výrobu závěsných krmítek pro ptáčky do zámeckého parku.

Rezervace

+420 325 600 095
Chateau@ChateauMcely.com

Cena za osobu:

Superior pokoj 14 000 Kč
Deluxe pokoj 18 150 Kč
Apartmá Junior 21 000 Kč
Apartmá Luxury 23 850 Kč
Apartmá Legenda 33 100 Kč
Prezidentské apartmá Agape 38 500 Kč

Cena je uvedena za osobu při obsazení pokoje dvěma osobami. Pro potvrzení rezervace si vás dovolíme požádat o 100% nevratnou zálohu. Tuto nabídku nelze kombinovat.

Bude nám potěšením připravit pro vás ozdobený vánoční stromeček v soukromí vašeho pokoje za poplatek pro Superior a Deluxe pokoj za 1 190 Kč a pro apartmány za 1 990 Kč.
Pokud budete mít o tuto službu zájem, prosíme o rezervaci nejpozději 14 dnů před vaším příjezdem.

Do vánočního kabátku i letos oblékne hlavní stromeček a další prostory zámku výrobce tradičních skleněných ručně malovaných ozdob Glassor.cz.