Úvod do meditace
s Šárkou Koliášovou

Sobota 17. prosince 2022, 10 – 13 hodin

Objevte sílu meditace, dopřejte svému tělu a mysli více klidu a radosti a méně stresu v adventním čase, který je často hektický, ale naopak by měl být plný klidu a obracení se do své duše.

Bezplatný seminář je možné čerpat při víkendovém pobytu na 2 noci
pouze pro prvních 8 zájemců! Rezervace nutná.


Tento tříhodinový seminář s certifikovanou lektorkou uznávaného amerického lékaře Deepaka Chopry je efektivní úvod do technik meditace a mindfulness. Je určen všem zájemcům s aktivní myslí a aktivním životním stylem, kteří by se rádi zorientovali v tématu a dozvěděli se, jak je možné podpořit prožívání radosti a klidu v životě. Na semináři se dozvíte,  jak meditace podporuje fungování těla a mozku a jak eliminuje chronický stres. Stres je hlavní příčinou nemoci, úzkosti, nespavosti, závislosti, obezity a snížené pohody. Prohloubíte také své chápání toho, jak vám meditace může pomoci osvobodit se od podmíněných vzorců chování, které vám brání naplno využít svůj potenciál pro naplnění, radost a pohodu v každodenním životě. Dozvíte se, jaký je rozdíl mezi meditací a mindfulness. Naučíte se využívat jednoduché mindfulness techniky pro akutní práci se stresem a jako vstupní bránu pro meditaci. Otevřete povědomí o své skutečné povaze, což je čistý a neomezený potenciál. Seznámíte se s původem Meditace prvotního zvuku, která přináší moudrost již více než 5000 let. Pokud zvažujete začít s meditací, nenechte si ujít seminář, který vám objasní podstatné souvislosti a podpoří vaši motivaci začít pravidelně meditovat.

O lektorce

Šárka Koliášová M.B.A.  je certifikovaná lektorka Chopra Center for Wellbeing, California a zakladatelka meditačního programu SHRI. Jejím posláním je zpřístupňovat nástroje, které pomáhají méně se stresovat a zároveň prožívat více radosti, spokojenosti, klidu a zdraví. Meditaci se věnuje více než 10 let pod vedením renomovaných učitelů, včetně Deepaka Chopry.  

Poznámka: Tento seminář je úvodní seminář do tématu meditace a mindfulness. Nezahrnuje vypočítání osobní meditační mantry a předání instrukcí k Meditaci prvotního zvuku. Více informací o možnosti vypočítání osobní meditační mantry v rámci semináře.

Kurz se bude konat při minimálním počtu 2 osob a při maximálním počtu 8 osob.
Pro zájemce bez ubytování je možné se kurzu zúčastnit v ceně 2 900 Kč za osobu.

Chateau Mcely si vyhrazuje právo na změnu programu. Kurz je veden pouze v českém jazyce.


Rezervovat pobyt

V termínu od 16. do 18. prosince 2022 lze rezervovat ubytování pouze na 2 noci.


Další zajímavé balíčky

Mcelský elixír lásky

Mcelský elixír lásky

Aenean eu leo quam. Pellentesque ornare sem lacinia quam venenatis vestibulum. Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula.

All Inclusive balíček

All Inclusive balíček

Aenean eu leo quam. Pellentesque ornare sem lacinia quam venenatis vestibulum. Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula.

Hýčkání pro Sybarity

Hýčkání pro Sybarity

Dopřejte si jedinečný zážitek, který jistě potěší i ty nejnáročnější labužníky.