Zámecký areál

V pětihektarovém anglickém parku, který zámek obklopuje, si můžete vychutnat odpočinek na lehátkách, ve venkovní vířivce a saunovém domečku nebo se osvěžit v koupacím přírodním jezírku. Pro milovníky tenisu, nohejbalu, volejbalu či basketbalu je v dolní části parku vybudováno moderní sportovní hřiště s kvalitním umělým povrchem. Rakety, míčky a míče jsou k zapůjčení na recepci, stejně tak kroket, pétanque a badminton. Rádi vám k projížďkám po okolí zapůjčíme také kola.

Více než šedesát let byl park zanedbáván, avšak s příchodem současných majitelů se proměnil v udržovaný anglický park s rozmanitým množstvím květin, keřů, stromů a především aktivit pro naše hosty.

Vlastní prostor zde má i zámecká kuchyně. Šéfkuchař Honza Štěrba společně se zahradníky pečuje o bylinkové záhonky s několika druhy máty, rajčata, lusky, patisony, lilky, ostružiny a další plodiny.

Pro úlevu od každodenní práce u počítače je možné se uvolnit a zrelaxovat v mcelském stylu při práci v parku. Můžete posekat trávník, nazout gumáky a vyplít záhonky nebo se jen tak usadit na lavičku a čerpat energii z okolní přírody. V případě zájmu o tento zážitek nás kontaktujte na e-mailu FrontOffice@ChateauMcely.com.

Galerie