Zimní jógové zahřátí

7. - 9. února 2020
Víkend plný jógy a odpočinku s Lucií Martinovou · Lehké zdravé menu

Balíček obsahuje:

 • 2 noci v pokoji či apartmá dle výběru se snídaní
 • Plnou penzi (dvouchodová lehká zdravá menu s minerální vodou sestavená šéfkuchařem Honzou Štěrbou v restauraci Piano Nobile (páteční večeře, sobotní oběd, sobotní večeře)
 • Víkendový jógový program s Lucií Martinovou
 • Čaj ke cvičebním lekcím
 • Neřízená meditace v soukromí pokoje (TV kanál č. 4, meditace běží na smyčce.)
 • Možnost využití sauny a vířivky dle aktuální kapacity a po předchozí rezervaci
 • Další drobné pozornosti v pokoji od týmu Chateau Mcely

Rezervace

+420 325 600 095
Chateau@ChateauMcely.com

Cena za osobu:

Superior pokoj 6 570 Kč
Deluxe pokoj 8 070 Kč
Junior apartmá 9 470 Kč
Luxusní apartmá 10 970 Kč
Apartmá Legenda 13 470 Kč
Cena je uvedena za osobu při obsazení pokoje dvěma osobami. V případě zájmu o jiné obsazení pokoje vám rádi zašleme nabídku dle vašich požadavků.

LUCIE MARTINOVÁ

"Jóga je pro mne nekonečnou cestou poznání. Stala se nedílnou součástí mého života, takovou pevnou základnou, která podporuje vše, co se v mém životě děje. Jóga mi pomáhá cítit se lépe ve svém těle, mít se ráda taková, jaká jsem. Budovat vnitřní sílu bez urputnosti, pěstovat flexibilitu nejen těla, ale především mysli. Být otevřená různým možnostem, odlišným pohledům
na věc, nesoudit druhé, ani sebe. Učí mě znát a respektovat své limity, být k sobě laskavá a více rozumět vrtochům mé mysli. Tělo, duše i mysl jsou spojené nádoby, proto je třeba pečovat
o všechny současně. Jen tak můžeme vnitřně růst. Jóga mi ukazuje cestu, jak žít více v přítomnosti na místo toulání se v minulosti nebo v budoucnosti. Jsem opravdu šťastná, že mohu prostřednictvím svých lekcí sdílet lásku k józe s ostatními a dělat tak náš svět o trochu krásnějším."

Program víkendu:


Pátek 7. února

 • 18:00 – 19:15 hodin Přivítání bylinkovým Svatojiřským čajem, “Večerní zklidnění, uzemnění a naladění se na jógový víkend”
  Společně se jógově naladíme na prostor, lidi kolem nás, a hlavně sami na sebe. Cestu dovnitř nám usnadní ztišení se v meditaci, zakořenění a naslouchání svému dechu.
 • 19:30 – 22:00 hodin Individuální dvouchodová večeře

Sobota 8. února

 • 8:00 - 10:00 hodin Individuální snídaně
 • 10:00 – 11:30 hodin “Surya Namaskar – pozdrav slunci v detailu”
  Pozdrav slunci je jednou ze základních jógových sestav. Není však jen pouhou “rozcvičkou”, ale samotnou jógovou praxí, ve které se tělo otevírá, zahřívá a mysl se stává klidnější. Pozdrav slunci má blahodárný vliv na všechny systémy našeho těla i na naši mysl. Budeme se věnovat jednotlivým detailům Pozdravu slunci a naučíme se jej
  krok za krokem tak, aby pro nás bylo snadné cvičit ho i sami v pohodlí našeho domova.
 • 12:00 – 15:00 hodin Individuální dvouchodový oběd
 • 16:20 – 17:50 hodin “Jin & jang v nás a zimní jógová sebepéče”
  Lekci zahájíme dynamickou jangovou sestavou “Dragon series”, tělo zahřejeme a rozproudíme v něm energii. Následně ho zklidníme jinovými pozicemi vsedě nebo vleže.
  Zaměříme se při tom na podporu toku energie v dráze ledvin a močového měchýře, tedy v orgánech, které jsou v tuto roční dobu nejvíce zatížené.
 • 18:00 hodin Individuální dvouchodová večeře

Neděle 9. února

 • 7:45 - 10:30 hodin Individuální snídaně
 • 8:30 – 9:30 hodin “Jemné jógové probuzení”
  Není krásnějšího času pro jógovou praxi než ráno. Doba, kdy se vše probouzí a den je u svého zrodu. Jako kdyby na chvilku vše utichlo, aby se mohlo pozastavit nad vděčností
  za nový den. Naše mysl je ještě klidná a tělo přímo žádá o jemné rozhýbání na vlně dechu.
 • 11:00 hodin Check-out

Obecně:
Na všechny lekce doporučujeme pohodlné sportovní oblečení a svetr či mikinu na relaxační části. Lekce jsou vhodné pro všechny úrovně fyzické výkonnosti a není nutná předešlá zkušenost s jógou. V případě zdravotních potíží nás, prosím, kontaktujte, abyste se dohodli s lektorkou na vhodnosti či úpravě praxe.
Chateau Mcely si vyhrazuje právo na změnu programu.

Volný čas doporučujeme využít k hloubkové relaxaci a odpočinku v lázních MCELY BOUQUET SPA.

Využijte speciální výhody pro víkend 7. – 9. února:

20% zvýhodnění na terapie a masáže dle vlastního výběru
10% zvýhodnění na nákup kosmetiky MCELY BOUQUET (neplatí pro e-shop)

Doporučujeme si rezervovat masáže či terapie předem, rovněž i saunu a venkovní vířivku, které máte v ceně ubytování od 9 do 17 hodin.