Zimní jógový Slet bohyň

Novoroční restart a vědomý záměr

21. - 23. ledna 2022
 

Kapacita Zimního Sletu bohyň je naplněna.
Sledujte náš kalendář akcí pro další termíny.

 

 Co je pro vás skutečně důležité v novém roce? Pod vrstvami každodenních úkolů, myšlenek i tlaků z venku se odpověď na tuto otázku těžko hledá. Statistiky ukazují, že lidé opouští svá novoroční předsevzetí již na přelomu ledna a února. Než si dáte předsevzetí, pojďte se zastavit a podívat se hlouběji do svého srdce. Zvu vás ke speciálnímu programu, ve kterém vám pomocí metod jógy a mindfulness pomůžu na cestě propojení se s tělem a vaší hlubší moudrostí. Laskavou jógovou praxí, speciální zdravou stravou a v klidném inspirativním prostředí zámku odlehčíme mysli a tělu, abychom si lépe vytříbili své priority. V tomto klidnějším rozpoložení vás tento víkend provedu praxí nastavení si skutečného a udržitelného srdečního záměru do nového roku. Inspirací nám bude mimo jiné i knížka Maliky Chopry: Living with Intent (Žít se záměrem). Dopřejte svému tělu i mysli skutečný láskyplný restart.


Balíček obsahuje:

  • Dvě noci v pokoji či apartmá dle výběru se snídaní
  • Plnou penzi - plnohodnotné 2chodové lehké a očistné menu bez masa, mléka, lepku a cukru s minerální vodou – páteční večeře, sobotní oběd a večeře, nedělní oběd
  • Celovíkendový program s Janou Kyriakou
  • Vodu ke cvičebním lekcím
  • Neřízenou meditaci v soukromí pokoje
  • Možnost využití sauny a vířivky dle aktuální kapacity a po předchozí rezervaci
  • Další drobné pozornosti v pokoji od týmu Chateau Mcely

Cena za balíček pro dvě osoby:

Superior pokoj

20 050 Kč

Deluxe pokoj

22 250 Kč

Junior apartmá, apartmá princezny Nely

24 250 Kč

Luxusní apartmá

27 250 Kč

Apartmá Legenda

32 250 Kč

Cena je uvedena za balíček pro 2 osoby při obsazení pokoje dvěma osobami. V případě zájmu o jiné obsazení pokoje vám rádi zašleme nabídku dle vašich požadavků. Chateau Mcely si vyhrazuje právo na změnu programu. K ověření dostupnosti vašeho pokoje nás prosím kontaktujte. Pro potvrzení rezervace si vás dovolíme požádat o 100% nevratnou zálohu. Tuto nabídku nelze kombinovat. V tento termín lze rezervovat ubytování pouze na 2 noci . 

Více o víkendovém programu a Janě Kyriakou

Jana Kyriakou

Jana o sobě říká, že je věčná studentka těla, mysli a života šmrncnutá hip-hop stylem Beyoncé. Má více než dvacetiletou zkušenost s praxí a výukou vědomé práce s tělem a myslí pro děti, mládež a dospělé. Pomáhá svým klientům, aby se cítili ve svém těle doma, aby se spřátelili se svou myslí a naplnili svůj životní potenciál. Zároveň pobízí lidi se více smát a tančit tak, jako by se nikdo nedíval. Jana pracuje na základě systému Jógové psychologie od Ashley Turner, je certifikovanou lektorkou tance, Hatha jógy, Jin jógy, Pilates, Jógy smíchu, všímavosti/mindfulness a programu EmbodyLoveMovement®, zaměřujícího se na laskavý vztah k tělu, pozitivní “body-image”, sebepřijetí a rozvoj sebeúcty a sebelaskavosti.

Pátek 21. ledna

18:00 – 19:30 hodin  Zahájení programu a jin jóga
Jin jóga je speciální forma jógy navozující uvolnění těla i mysli. Opírá se o prastarou východní teorii harmonie jin (klid) a jang (aktivita) energie, systém meridiánů dle čínské medicíny a zároveň poznatky o pojivových tkáních dle moderní medicíny. V jinových pozicích na zemi nezapojujeme svaly, pomáhat uvolňovat napětí v těle bude jen gravitace. V pozicích se setrvává několik minut a v  jejich výdrži k uvolňování patří i vedená mindfulness meditace. Z důvodu klidového charakteru praxe doporučujeme se tepleji obléknout. 

20:30 hodin  Individuální 2chodová večeře

            
Sobota 22. ledna 

8:00 – 9:15  Ranní pilates
Pilates
je fyzioterapeutická metoda zdravého vědomého pohybu. Zaměřuje se na dobré postavení a fungování celého těla. Praxe zahrnuje vědomé pomalé posilování středu těla a hlubokých stabilizačních svalů kolem páteře, správné protažení a zdravou techniku dýchání. 

9:20 – 10:00 hodin Snídaně
12:00 hodin Individuální 2chodový oběd

16:00 – 17:00 hodin Mindfulness meditace a reflektivní cvičení INTENT
Mindfulness
je schopnost záměrně zaměřit pozornost na přítomný okamžik a přijmout ho tak, jak se vyvíjí, bez hodnocení, analyzování či očekávání, s otevřeností, zvědavostí a laskavostí. Záměr (anglicky INTENT) do budoucnosti lze definovat pouze z místa plného uvědomění si a přijetí toho, jak se vlastně máme v přítomnosti, tady a teď, a sebedotazování na to, co vlastně potřebujeme. K tomu je třeba se zastavit a hlouběji se ponořit do svého nitra.

17:15 – 19:00 hodin Dance jóga a jóga nidra 
J
óga a tanec mají hodně společného, pokud je praktikujeme jako meditaci v pohybu. Vědomý pohyb, který nemá striktní pravidla ani kroky vychází z nás samotných, z naší duše. Naše tělo dokáže vyjádřit naše pocity mnohdy lépe než slova. Můžete tuto lekci brát jako uvolnění od stresu, radostné rozhýbání celého těla nebo jako cestu k sobě a ke svému záměru. Tento večer se necháme vést speciálně připravenou hudbou pro roztančení ženské energie, která má v sobě sílu i něhu, kreativitu, hravost, krásu, bezpodmínečnou lásku a soucítění. Někdy se v životě ztratíme a zapomeneme, že tyto kvality máme. Lekci zakončíme speciální meditací jóga nidrou, která navozuje hluboký vnitřní klid a opět pomáhá spojení s duší, srdcem a intuicí.

19:30 hodin Individuální 2chodová večeře
 

Neděle 23. ledna

8:00 – 9:15 hodin Jemná ranní jóga
Při jemné ranní józe pomalu vědomě rozhýbáme tělo. Jemně se rozdýcháme a nebude chybět ranní pozdrav slunci, kterým rozdmýcháme vnitřní oheň a sebevědomí jít v novém roce za svým záměrem s odhodláním a zároveň s pokorou a laskavostí k sobě i ostatním.

9:20 – 10:00 hodin Snídaně
Do 11:00 hodin Check-out

11:30 – 12:30 hodin Společné zakončení 
Závěrečné sdílení, reflexe a meditace laskavosti. Není potřeba sportovní nebo jógové oblečení, budeme však sedět na zemi.

13:00 hodin Individuální 2chodový oběd


Obecné informace

Program bude veden pouze v českém jazyce. Součástí každé lekce bude krátká teorie, filozofie a společné sdílení.

Na všechny lekce doporučujeme pohodlné sportovní oblečení a svetr či mikinu na relaxační části. Lekce jsou vhodné pro všechny úrovně fyzické výkonnosti a není nutná předešlá zkušenost s jógou. V případě zdravotních potíží či omezení (fyzických či mentálních) kontaktujte lektorku předem a konzultujte s ní vhodnost či úpravu jednotlivých praxí (jana@janakyriakou.com). Doporučujeme také mít zápisník a psací potřeby na reflexe a poznámky v rámci jednotlivých lekcí.

Chateau Mcely si vyhrazuje právo na změnu programu. Podmínka 2 nocí.

Prosíme do restaurace o oblečení smart casual. Děkujeme.

Volný čas doporučujeme využít k hloubkové relaxaci a odpočinku v lázních MCELY BOUQUET SPA s rezervací předem.


Objednat balíček