Život je krásný

1. - 3. listopadu 2019
Motivační víkend pro harmonii těla a duše pro ženy i muže.
V případě vašeho zájmu doporučujeme včasnou rezervaci. Počet míst je omezen.

Balíček obsahuje:

  • 2 noci v pokoji či apartmá dle výběru se snídaní
  • Plnou penzi: dvouchodová lehká menu s minerální vodou sestavená šéfkuchařem Honzou Štěrbou dle zdravých receptů Lorny Jane v restauraci Piano Nobile (páteční večeře, sobotní oběd a večeře)
  • Sobotní obohacující seminář na téma „Život je krásný“ s majitelem zámku Jimem Cusumano (tlumočeno do češtiny) a navazující praktická část s MUDr. Martinem Borským a jeho zajímavými hosty. Vše završí Heartfulness meditace s Royou Ravanbakhsh
  • Občerstvení v průběhu seminářů
  • Nedělní ranní sportovní trénink (20 minut)
  • Neřízená meditace v soukromí pokoje (nalaďte si na náš TV kanál s meditací od Deepaka Chopra (21 Day Chopra Center Meditation Challenge, konkrétně Day 19 – Living Love)
  • Možnost využití sauny a vířivky dle aktuální kapacity
  • Další drobné pozornosti v pokoji od týmu Chateau Mcely

Rezervace

+420 325 600 000
Reception@ChateauMcely.com

Cena za osobu:

Superior pokoj 7 850 Kč
Deluxe pokoj 9 850 Kč
Luxusní apartmá 13 850 Kč

Cena je uvedena za osobu při obsazení pokoje dvěma osobami. Podmínka 2 nocí.
V případě zájmu o jiné obsazení pokoje vám rádi zašleme nabídku dle vašich požadavků. Chateau Mcely si vyhrazuje právo na změnu programu.
Program se koná při potvrzené účasti minimálně 10 osob. Pro potvrzení rezervace si vás dovolíme požádat o 100% nevratnou zálohu. Tuto nabídku nelze kombinovat.

Program víkendu

Pátek 1. listopadu

Odpolední a večerní čas pro možné využití MCELY BOUQUET SPA.
Doporučujeme začít masáží či terapií, po předchozí rezervaci, pro celkové uvolnění a naladění se na víkendový program.
Masáže a terapie nejsou v ceně balíčku.

Individuální dvouchodová večeře podle Lorny Jane

Sobota 2. listopadu

8:00 - 10:00 hodin Individuální snídaně v restauraci Piano Nobile
10:00 – 12:00 hodin I. část semináře s Jimem Cusumano
Téma: Život je krásný

Seminář vychází z Jimovi knihy „Život je krásný“, která shrnuje jeho prověřené zkušenosti z oblasti vědy, technologie a obchodu. Pravidla, která stanovuje, pomáhala v osobním a profesním životě jemu i jeho týmu, když společně z malé firmy v Sillicon Valley postupně vybudovali společnost s hodnotou miliardy dolarů. Pomáhá nalézt a rozvinout vrozené schopnosti, objevit vášeň, životní poslání a dosáhnout dlouhodobého pocitu naplnění.
Seminář bude tlumočen do češtiny. Nabízené občerstvení: voda, káva.

James A. Cusumano, PhD

Jim zaznamenal úspěchy v několika oborech. Po získání doktorátu PhD v chemii a následném obchodním studiu na univerzitách Harvard a Stanford se stal ředitelem výzkumu společnosti Exxon, kde se svou skupinou vyvíjel energetické a petrochemické technologie. Dr. Cusumano odešel ze společnosti Exxon, aby založil firmu Catalytica, Inc., veřejnou společnost USA, skládající se ze dvou obchodních částí, farmaceutické výroby a systémů pro vytváření čisté energie. Jako předseda a ředitel společnosti se svým manažerským týmem vybudoval tento podnik v Silicon Valley za méně než pět let, od tří lidí a žádného prodeje až ke 2000 zaměstnanců a obratu 500 milionů dolarů. Jim Cusumano je vyzrálý lídr s pracovními úspěchy na pozici hudebníka, vědce, vysoce postaveného manažera, filmaře a podnikatele. Je také inspirativním řečníkem a autorem řady profesně uznávaných technických, obchodních publikací a knih.

od 12:00 do 14:00 hodin Společný dvouchodový oběd podle Lorny Jane
14:00 - 15:30 hodin II. část semináře s MUDr. Martinem Borským
Téma: Život je krásný – praktický návod do života a navázání na dopolední seminář

Nabízené občerstvení: voda, káva.

MUDr. Martin Borský

Pracuje více jak třicet let jako internista a praktický lékař pro dospělé v nedaleké Mladé Boleslavi. V roce 2012 zde založil Centrum integrativní medicíny a stal se členem Evropské společnosti pro integrativní medicínu (ESIM). Na tomto pracovišti uvádí do života unikátní koncept zahrnující propojení univerzitní a integrativní medicíny. Během svých návštěv na Chateau Mcely se seznámil s díly Jamese A. Cusumana. Za zejména inspirující díla považuje jeho knihy Rovnováha: Spojení práce a života a Život je krásný. Toto dílo jej inspirovalo jeho srozumitelným výkladem zákonů kvantové a spirituální fyziky. Myšlenky obsažené v této knize velmi úspěšně používá ve své každodenní práci se svými pacienty. Někteří z nich budou hosty motivačního víkendu.

16:00 – 17:00 hodin Heartfulness meditace s Royou Ravanbakhsh
Úvod do meditace a praktická část.

Roya Ravanbakhsh

Roya je energická, pozitivní a kvalifikovaná manažerka, profesionálka v obchodu a marketingu, která má 25leté zkušenosti v řadě odvětví. Roya zastává pozici generální manažerky už 20 let, pracovala v několika online a offline marketingových, obchodních a distribučních firmách, které působí ve střední Evropě, jako je např. O'NEILL či WALT DISNEY. Specializuje se na odhalování silných stránek, potřeb a nedostatků společností a navrhování a implementaci řešení. Formuje, školí a vede manažery a operační týmy. Roya je také zkušenou a kvalifikovanou lektorkou meditací Heartfulness.

Individuální dvouchodová večeře podle Lorny Jane
Večerní čas pro možné využití MCELY BOUQUET SPA.

Neděle 3. listopadu

8:00 – 8:30 hodin Ranní sportovní trénink v anglickém parku nebo ve Zlatém sále (dle počasí) s trenérkou a naší kolegyní Veronikou
Doporučujeme sportovní obuv. Trénink se koná při potvrzené účasti minimálně 3 osob. Budeme rádi za potvrzení zájmu při rezervaci. Děkujeme.
8:00 – 10:00 hodin Individuální snídaně v restauraci Piano Nobile
11:00 hodin Check-out

Čas pro možné využití MCELY BOUQUET SPA.

MCELY BOUQUET SPA MENU 10% zvýhodnění masáží a terapií dle výběru pro hosty v rámci víkendové akce „Život je krásný“.