Restaurace

Restaurace Piano Nobile patří pro rok 2017 mezi pět nejlepších restaurací v České republice podle Maurerova Grand Restaurant Guide. Denně je po předchozí rezervaci k dispozici všem hostům s maximální kapacitou 50 míst (skupinové rezervace až 100 míst).

Zkušený šéfkuchař Honza Štěrba připravuje společně se svým týmem pro hosty gurmánské zážitky v podobě sezónního a la carte menu a degustačního menu. V letních měsících je příjemnou změnou poobědvat či povečeřet na zahradním pátiu s překrásným výhledem do kraje. Restaurace Piano Nobile je vhodná i pro obchodní obědy.

Otevírací doba

Snídaně servírujeme pro ubytované hosty i hosty bez ubytování od 8:00 do 10:00 hodin v Divadelním sále. Obědy se podávají od 12:00 do 15:30 hodin. V době od 15:30 do 18:00 hodin je restaurace uzavřená, abychom pro vás mohli připravit nejlepší večerní servis. Můžete v tuto dobu využít zahradní pátio a vybrat si občerstvení z našeho Piano Nobile Bar menu. Večeře se servírují od 18:00 do 22:00 hodin.

Pro vaše maximální pohodlí je důležité si váš stůl vždy rezervovat dopředu.

Kontakt

Chateau Mcely*****
Mcely 61, 289 36 Mcely
Česká republika

+420 325 600 000
Reception@ChateauMcely.com

Menu

Vychutnejte si sezónní a la carte menu připravované pod taktovkou zkušeného šéfkuchaře Honzy Štěrby.
Pokračovat

Gurmánský zážitek

Jedinečný zážitek i pro ty nejnáročnější labužníky včetně ubytování v pokoji či apartmá dle vašeho výběru.
Pokračovat

Pokračovat
Pokračovat

Romantická večeře při 101 svíčkách

Umocněte zážitek při zásnubách, výročí nebo jen tak při romantické večeři. Zlatý sál se 101 svíčkami si můžete pronajmout privátně.
Pokračovat

Galerie

Šéfkuchař Honza Štěrba

Šéfkuchař Honza Štěrba má k zámku Mcely velmi blízko jak kuchařskou filozofií, tak i původem, pochází z nedalekého Nymburka.

Honza je členem kuchařského týmu prakticky od otevření Chateau Mcely a postupným získáváním zkušeností se propracoval na pozici šéfkuchaře. Společně se svým týmem dosáhl v roce 2014 ocenění nejlepší restaurace v České republice dle Maurerova průvodce Grand restaurant a každoročně TOP 5 úspěšně opakuje.

Kromě kreativního vymýšlení novinek do sezónního menu je Honzovým každodenním cílem a snahou i hledání místních dodavatelů surovin té nejvyšší kvality.

Rád vymýšlím nejrůznější delikatesy, které jsou postavené pouze na kvalitních surovinách pokud možno z místních zdrojů. Naše kuchyně vám mimo jiné nabízí i domácí bylinky, marmelády, ryby a maso uzené v zámecké udírně a další domácí speciality.
Pokračovat
Pokračovat

Piano Nobile bar

Zahradní pátio získalo novou dominantu – bar v zámeckém designu s průhledy do okolního parku.
Pokračovat

Pokračovat
Pokračovat

Vinotéka v klubu Alychymista

Zámeckou vinotéku tvoří více než 1000 vín v 260 druzích z celého světa.
Pokračovat

Pokračovat
Pokračovat

Škola vaření s Honzou Štěrbou

Zažijte příjemné odpoledne se sympatickým šéfkuchařem restaurace Piano Nobile při lekci vaření.
Pokračovat