Restaurace Piano Nobile

V restauraci Piano Nobile, která se pravidelně řadí mezi nejlepší restaurace v České republice, připravuje pro hosty lahůdky kreativní tým pod taktovkou zkušeného šéfkuchaře Honzy Štěrby. Při své práci se nechává inspirovat přírodou, okolními lesy, místní bylinnou tradicí Devatera kvítí i tradičními rodinnými recepty majitelů Cusumano.

Pro vaše maximální pohodlí je nezbytné si váš stůl vždy rezervovat dopředu, prosím, zavolejte nám včas.
Těšíme se, že budeme moci být součástí vašeho gastronomického zážitku.


Kdy nás můžete navštívit?

Od 8:00 do 10:00 hodin – Snídaně
Od 12:00 do 16:00 hodin – Oběd (Poslední objednávku pokrmů však přijímáme do 15:00 hodin.)
Od 18:00 do 23:00 hodin – Večeře (Poslední objednávka pokrmů je tedy možná do 22:00 hodin.)
V době od 16:00 do 18:00 je zámecká kuchyň uzavřena a náš tým se přiravuje na večerní servis.

Pro návštěvu restaurace Piano Nobile, prosím, sledujte aktuální hygienická opatření vydaná Vládou ČR. Více informací zde.

Rezervace

+420 325 600 000
Reception@ChateauMcely.com


Co u nás ochutnáte

Kreativní tým připravuje sezónní menu převážně ze surovin od místních dodavatelů, ze zámecké zahrádky a udírny pod taktovkou zkušeného  šéfkuchaře Honzy Štěrby.

Kromě à la carte menu si u nás můžete také vychutnat degustační menu. Pro malé hosty je k dispozici dětské menu princezny Nely a nechybí ani menu pro pejsky. 

Šéfkuchař
Honza Štěrba

Šéfkuchař Honza Štěrba má k zámku Mcely velmi blízko jak kuchařskou filozofií, tak i původem, pochází z nedalekého Nymburka.

"Rád vymýšlím nejrůznější delikatesy, které jsou postavené pouze na kvalitních surovinách pokud možno z místních zdrojů. Naše kuchyně vám mimo jiné nabízí i domácí bylinky, marmelády, ryby a maso uzené v zámecké udírně a další domácí speciality."

Pátio Bellavista

Bar v designu zimní zahrady s průhledy do okolního parku. Kromě nádherného výhledu si můžete vychutnat opravdu netradiční Signature koktejly s ingrediencemi ze zámecké zahrady, esenciálními oleji, vlastními sirupy, obohacené o produkty z kolekce MCELY BOUQUET.

Vychutnáte si také širokou nabídku alkoholických i nealkoholických nápojů, například trendy rumy a 14 druhů ginu z celého světa. Gin&Tonic u nás tak již bude jako nikdy předtím.

Klub Alchymista

Klub Alchymista se nachází ve sklepení zámku a přímo vybízí k večernímu posezení se sklenkou vína či koňaku.

Klub Alchymista je oblíbeným místem majitele zámku Jima Cusumano, který miluje hudbu, rád a skvěle zpívá, a který je svými přáteli označován za „neo-alchymistu“. Možná proto právě zde naleznete původní jukebox, který si na zámek Mcely přivezl z rodinného sídla v Kalifornii.

Vinotéka

Vinotéku restaurace Piano Nobile tvoří více než 1000 vín v 260 druzích z celého světa. Ochutnat můžete vína z nejznámějších Chateau Bordeaux.

K nejznámějším vinařům z naší nabídky patří zcela jistě Jiří Hort, jehož vína, která bez nadsázky dobývají svět, máme v ucelené kolekci. Pro Chateau Mcely vytvořil speciální cuvée, která můžete ochutnat pouze u nás.

Speciální zážitky

Gurmánské výjimečné zážitky v srdci zámeckého parku

Gurmánské výjimečné zážitky v srdci zámeckého parku

Představte si slunné ráno či večer v rozkvetlém parku s krásnými průhledy do širého kraje. Všude je ticho a klid, jen vy a vámi vybraná společnost při snídani či večeři.

Večeře při 101 svíčkách

Večeře při 101 svíčkách

Gurmánský zážitek

Gurmánský zážitek

Aenean eu leo quam. Pellentesque ornare sem lacinia quam venenatis vestibulum. Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula.