Restaurace

Restaurace Piano Nobile patří mezi deset nejlepších restaurací v České republice podle Maurerova Grand Restaurant Guide. Denně je po předchozí rezervaci k dispozici všem hostům s maximální kapacitou 50 míst (skupinové rezervace až 100 míst).

Otevírací doba

Snídaně servírujeme pro ubytované hosty i hosty bez ubytování od 8:00 do 10:00 hodin. Oběd si můžete vychutnat od 12:00 do 16:00 hodin. Poslední objednávku pokrmů přijímáme do 15:00 hodin. V době od 16:00 do 18:00 hodin se chystáme na večerní servis a zámecká kuchyň je v tuto dobu uzavřena. Večeře se servírují od 18:00 do 23:00 hodin, poté se restaurace i pátio Bellavista uzavírají. Poslední objednávka pokrmů je možná do 22:00 hodin.

Pro vaše maximální pohodlí je důležité si váš stůl vždy rezervovat dopředu.

Rezervace

+420 325 600 000
Reception@ChateauMcely.com

Galerie

Šéfkuchař Honza Štěrba

Šéfkuchař Honza Štěrba má k zámku Mcely velmi blízko jak kuchařskou filozofií, tak i původem, pochází z nedalekého Nymburka.

Honza je členem kuchařského týmu prakticky od otevření Chateau Mcely a postupným získáváním zkušeností se propracoval na pozici šéfkuchaře. Společně se svým týmem dosáhl v roce 2014 ocenění nejlepší restaurace v České republice dle Maurerova průvodce Grand restaurant a každoročně TOP 5 úspěšně opakuje.

Kromě kreativního vymýšlení novinek do sezónního menu je Honzovým každodenním cílem a snahou i hledání místních dodavatelů surovin té nejvyšší kvality.

Rád vymýšlím nejrůznější delikatesy, které jsou postavené pouze na kvalitních surovinách pokud možno z místních zdrojů. Naše kuchyně vám mimo jiné nabízí i domácí bylinky, marmelády, ryby a maso uzené v zámecké udírně a další domácí speciality.