Terapie MCELY BOUQUET SPA

Kdy můžete naše Spa navštívit?

Od 8:00 do 20:00 pouze po předchozí rezervaci.
Lázeňskou péči si můžete rezervovat i bez ubytování.

Tip Chateau Mcely

Beach Body

červen - srpen

Celotělový šalvějový peeling z himalájské soli zbaví tělo nečistot a odstraní přirozené nánosy odumřelých kožních buněk. Na něj naváže celotělová masáž výživným meduňkovým balzámem. Vaše pokožka bude jemná, krásná, připravená do plavek.

90 minut - 3 690 Kč

V průběhu detoxikačního působení peelingu si užijete antistresovou masáž hlavy a obličeje, která zbaví tělo přebytečného napětí. Po peelingu se pak můžete těšit na hydratační masáž celé pokožky výživným meduňkovým balzámem z bambuckého másla a vzácných esenciálních olejů.

Celotělové masáže

MCELY BOUQUET aroma masáž

Hluboce relaxační holistická masáž kombinující léčivou sílu místních bylin s uvolňujícími masážními postupy s cílem poskytnout fyzickému tělu pocit úlevy, mysli dopřát klid a pleti dokonalou výživu.

Vybrat si můžete dle momentální potřeby mezi smyslným sedmikráskovým, uklidňujícím heřmánkovým nebo posilujícím řebříčkovým olejem. Základem všech jsou za studena lisované rostlinné oleje v bio kvalitě, vysoce účinné výtažky z bylin z českých luk ručně vyráběné pracným procesem v zámecké laboratoři a jedinečná směs esenciálních olejů.
60 minut - 2 990 Kč | 90 minut - 3 690 Kč

Regenerační balzámová masáž

Vychutnejte si relaxační masáž a péči o suchou, sluníčkem či zimou dehydrovanou pleť s balzámy z meduňky či bílé čokolády z kolekce naší kosmetiky MCELY BOUQUET.

60 minut - 2 990 Kč | 90 minut - 3 690 Kč

Hloubková masáž zad

Kombinací masážních technik odblokuje zkušený terapeut ztuhlé šíjové a zádové svalstvo, uleví při bolestech hlavy a krční páteře. 

Posilující řebříčkový olej zbaví tělo únavy a dodá ztracenou energii. Masáž je vhodná pro uvolnění svalů po sportovních aktivitách či při sedavém zaměstnání.

60 minut - 2 990 Kč

Masáž pro nastávající maminky

Hluboce relaxační a harmonizační celotělová masáž vleže na boku přinese potřebnou úlevu a uvolnění. Laskavou péči dopřeje budoucím maminkám vyškolená terapeutka za použití vhodných čistě přírodních produktů MCELY BOUQUET bez esenciálních olejů.

Masáž se zaměřuje na individuální potřeby, bolavá místa, soustředí se také na oblasti otoků, pomáhá při prevenci strií a podporuje pevnou a hladkou pokožku.
Masáž je vhodná pro maminky v 2. trimestru těhotenství. V 1. a 3. trimestru je masáž na vlastní riziko. V tomto období doporučujeme vybrat naše kosmetické ošetření pleti „Božská krása“.

60 minut - 2 990 Kč

Reflexní masáž chodidel

Jedinečná masáž pro odstranění napětí a harmonizaci organismu pomocí stimulace bodů na ploskách nohou. Závěrečná krátká masáž šíje celkový zážitek umocní.

Reflexní plošky na chodidlech zobrazují jednotlivé vnitřní orgány. Jejich stimulací docílíte uvolnění těla i mysli. Na úvodní peeling chodidel naváže uvolnění krční páteře a intenzivní uvolňující masáž chodidel, která bude zakončena nanesením mátového balzámu. Celý prožitek uzavře ještě krátká masáž šíje řebříčkovým olejem.
60 minut - 2 990 Kč

Svatojiřská s bylinnými měšci

Originální masáž s měšci ručně vázanými přímo na zámku z Devatera kvítí v kombinaci se vzácnými MCELY BOUQUET masážními oleji přináší hlubokou úroveň uvolnění.

Příjemně teplé měšce uvolní vypjaté svaly i nervy, odstraní bloky a rozpustí stres.
90 minut - 3 690 Kč

Zážitkové rituály a rituály pro páry

Devatero kvítí

Královský rituál s devíti kroky a devíti bylinami. Síla bylin, vod a vzácných olejů použitých v tomto rituálu přinese mimořádné uvolnění napjatého těla a psychiky.

Očišťující šalvějový solný peeling a zábal zbaví celé tělo nečistot, vyčerpání i negativity. Relaxační koupel prožijete v dřevěné kádi s devatero bylinami a řebříčkovým olejem, v zimním období i s výhledem na praskající oheň v krbu. Terapii završí malé kosmetické ošetření pleti, vlasový zábal a dlouhá masáž aromaterapeutickým olejem dle vašeho výběru a bylinnými měšci se směsí místního Devatera kvítí pro krásně provoněnou a rozjasněnou pleť.

Rituál se provádí v Medovém altánu s kádí, případně v terapeutickém apartmá Perly s parní kabinou bez krbu.

150 minut - 5 990 Kč/osoba

Plážová bohyně

Detoxikační a zeštíhlující rituál redukuje projevy celulitidy, zpevňuje, vyhlazuje a zjemňuje pokožku celého těla a ulevuje pohybovému aparátu.

Propojuje detoxikační efekt čtyř produktů MCELY BOUQUET (očistného šalvějového peelingu, rozjasňující jílové tělové masky, povzbuzujícího řebříčkového masážního oleje a osvěžujícího mátového balzámu) s technikami MCELY BOUQUET aroma masáže v kombinaci se stimulačními metodami, soustředěnými na problematické části těla postižené celulitidou.
120 minut - 4 990 Kč/osoba

Tekutý samet

Smyslný pěstící rituál se zábalem z aromatického vosku exklusivní svíčky Melt Velvet z naší čistě přírodní kosmetické kolekce MCELY BOUQUET.

Se stimulujícím a očistným peelingem pomocí kartáče s přírodními štětinami (brushing) na úvod, zábalem z aromatického vosku svíčky Melt Velvet s následným tropickým deštíkem z růžové vody, malým kosmetickým ošetřením a celotělovou masáží výživným sedmikráskovým olejem podmanivé exotické vůně na závěr získáte kromě nečekaného emocionálního zážitku pro tělo a duši také neobvykle hladkou, provoněnou a do hloubky regenerovanou pokožku.
120 minut - 4 990 Kč/osoba

Růže je růže

Tělo omlazující a duši povznášející rituál. Růže je známá svými omlazujícími a antidepresivními účinky a takový je i celý rituál jí inspirovaný.

Mcelská růže byla vždy nesmírně voňavá a v zámeckém parku ji dnes poznáte podle typické fialkové barvy. Mezi květinami MCELY BOUQUET má růže, královna květin, absolutně výsadní postavení. Po očistném růžovém peelingu celého těla, který zanechá vaši pleť hladkou, pevnou a zářivou, si zabaleni jako v dětské zavinovačce užijete malé kosmetické ošetření. Po sprše se můžete oddat hlubokému odpočinku při aplikaci výživného meduňkového balzámu s růží a heřmánkem na celé tělo.
90 minut - 3 890 Kč/osoba

Maková hypnóza

Rituál pro kvalitní hluboký spánek a sametovou pleť. Jedinečná místně inspirovaná terapie, zřejmě jediná svého druhu na světě. 

Jemný makový peeling s přibližně 230 000 makovými semínky a následným zábalem vyhladí pokožku a hluboce uvolní celé tělo i mysl. Masáž sedmikráskovým olejem vyživí a zjemní pleť. Rituál celkově uklidní nervovou soustavu, připraví vás na nerušený spánek a pleť zanechá sametově hladkou a měkkou.
150 minut - 5 990 Kč/osoba

Mcelská harmonizační bylinná terapie

Velmi individuálně zaměřená terapie na vaše momentální potřeby a rozpoložení vycházející z kombinace toho nejlepšího z tradičního českého bylinkářství, ajurvédy a čínské medicíny pro navrácení opětovné harmonie těla, duše a mysli.

Dovolíme si vás proto předem požádat o vyplnění osobního dotazníku, který nám pomůže vybrat tu nejlepší možnou kombinaci masážních technik právě pro vás a pro danou chvíli. Při úvodním peelingu a koupeli chodidel a v závěru terapie si vychutnáte šálek vybraného bylinného čaje a vytvoříte si vlastní masážní směs z trojice doporučených esenciálních olejů. Kvalitní rostlinné oleje s vhodně zvolenými esencemi v kombinaci s přírodními produkty MCELY BOUQUET dokonale vyživí pokožku i vaše smysly. Těšit se můžete na dlouhou olejovou masáž přizpůsobenou vašim potřebám, doplněnou o prohřátí bylinnými měšci a malé kosmetické ošetření obličeje. Na základě individuálních potřeb budou do terapie zařazeny další kroky pro intenzivnější zážitek a vaši harmonii.

Terapie nemá léčebný charakter. V případě zájmu vám rádi na míru naplánujeme komplexní jednodenní či pobytový zážitek včetně vyváženého zdravého menu.

120 minut - 5 990 Kč

Mcelský elixír lásky

Společný prožitek hluboké relaxace a z léčivých doteků v krásném prostředí vás s partnerem sblíží a pomůže navázat ještě intimnější vztah.

Vzácné esenciální oleje navodí atmosféru uklidnění a provoní tělo. Terapie obsahuje společnou koupel v dřevěné kádi nebo parní lázeň, vyhlazující peeling, výživnou relaxační masáž, celotělový zábal a ošetření obličeje. Regenerační produkty MCELY BOUQUET s bylinnými výtažky pleť dokonale vyčistí, vyživí a zjemní.
150 minut - 10 990 Kč pro dvě osoby

Labužnické souznění

Tento smyslný rituál přinese nejenom provoněnou hedvábnou pleť a intenzivní odpočinek od každodenních starostí, ale i téměř gurmánský aromatický zážitek.

A to díky aplikaci tří produktů MCELY BOUQUET - cukrového mandarinkového peelingu, masážní svíčky, vonící po vanilce, a balzámu z bílé čokolády. Součástí terapie je i společná koupel v dřevěné kádi nebo parní lázeň a sklenička Prosecca.
120 minut - 10 690 Kč pro dvě osoby

Péče o obličej, ruce a nohy

Kosmetické ošetření pleti
"Božská krása"

Tři typy vysoce účinného kosmetického ošetření pleti za použití produktů exkluzivní Divine kolekce MCELY BOUQUET pro prevenci předčasného stárnutí pleti, mladistvý vzhled a hloubkovou regeneraci. Vyberte si ošetření dle momentální potřeby vaší pleti. 

Všechna ošetření obsahují důkladné čištění, peeling, masáž, masku a závěrečnou hydratační péči. Pro maximalizaci účinků používáme pro zapracování vzácných látek hlouběji do pleti růženínové srdce. Masáž během ošetření stimuluje proudění lymfy, uvolňuje napjaté obličejové svaly a pomáhá lépe vstřebávat účinné látky. Výsledkem celého ošetření je nejen krásná pleť, ale i uvolněná mysl. 60minutová verze obsahuje masáž hlavy s třezalkovým vlasovým elixírem a zábal nohou. U 90minutové si navíc vychutnáte rozšířenou masáž obličeje a zábal pro hebké ruce.

Okamžité vyhlazení
za použití Divine Garnet Peeling

Kosmetický rituál vhodný pro unavenou pleť. Pomáhá pleť vyhladit a omladit s okamžitým efektem.

Hloubková hydratace
za použití Divine Hyaluronic Serum

Kosmetický rituál vhodný pro suchou a mdlou pleť. Poskytuje hloubkovou hydrataci, navrací vlhkost a tím pomáhá redukovat vrásky způsobené dehydratací.

Efektní rozjasnění
za použití Divine Vitamin C Serum

Kosmetický rituál pro pleť bez záře. Sjednocuje a nádherně rozjasňuje pleť a tím jí dodává mladistvý jas.

60 minut - 3 190 Kč | 90 minut - 3 790 Kč

Bylinná pečující manikúra Mateřídouška

Vychutnejte si odpočinek v kombinaci s péčí o ruce a rozdávejte sametově hebké pohlazení. Spojte péči o své ruce s voňavým bylinným rituálem pro jejich dokonalý vzhled. 

Kromě očišťujícího šalvějového peelingu, který vyhladí vaše ruce, zažijete blahodárný zábal a masáž rukou regeneračním mateřídouškovým balzámem.
60 minut - 2 290 Kč

Královská manikúra s hřejivým voskem

K upraveným a hebkým rukám vás přivedou kroky v podobě mandarinkového peelingu s medem, zábalu s masážní sametovou svíčkou a masáž čokoládovým balzámem. 

Dopřejte svým rukám výjimečné ošetření hodné našich aristokratických zámeckých předků. Na závěr vám nehty nalakujeme vybraným veganským lakem značky Sparitual. 
90 minut - 2 790 Kč

Lázeňská pedikúra "Mátová úleva"

Kombinace koupele nohou, masáže chodidel, intenzivní výživy mátovým balzámem, odstranění zatvrdlé pokožky a zábalu vám zajistí pocit lehkosti při každém kroku. 

U 90minutové verze zažijete navíc masáž plosek nohou s použitím akupresury a lakování nehtů.
60 minut - 2 290 Kč | 90 minut - 2 790 Kč

Tandem manikúry a pedikúry

Pravidelná péče pro krásné ruce a nohy je časově náročná. Vychutnejte si kombinaci manikúry a pedikúry, při které se o vás budou starat souběžně dvě terapeutky. 

Jedna bude pečovat o vaše ruce, druhá o chodidla. Po ošetření nehtů a nehtové kůžičky, bude následovat peeling pro hladké nohy i ruce, relaxační masáž a zábal, který pokožce dodá jemnost. Vše s pomocí přírodní kosmetiky MCELY BOUQUET plné pečujících hydratačních olejů a balzámů. O dokonalý efekt se na závěr postarají přírodní veganské laky. Nyní již stačí rozdávat láskyplné pohlazení, vklouznout do střevíčků a užívat si pěstěných rukou i nohou.
90 minut - 5 350 Kč

Rádi bychom vás informovali, že používáme pouze přírodní veganské laky, které jsou šetrné k vašim nehtům i životnímu prostředí.  
Prosím, vezměte na vědomí, že naše nabídka neobsahuje francouzskou manikúru, gel lak, shellac ani jejich odstranění. Děkujeme.  


Doplňkové terapie a tělový peeling

Masáž hlavy a vlasový zábal

Výživný vlasový zábal z jojobového oleje, výtažku místní léčivé třezalky s mocnou směsí devíti vzácných esenciálních olejů.

Tato kombinace má jedinečné hydratační a regenerační účinky. Je vhodný pro všechny typy vlasů. Zábal začíná přelitím horkého oleje přes třetí oko a pokračuje uvolňující masáží hlavy.
V průběhu terapie - 690 Kč
30 minut navíc - 1 190 Kč

Ošetření obličeje a dekoltu

Exkluzivní péče o obličej, krk a dekolt pomocí vysoce efektního vyhlazujícího a rozjasňujícího peelingu s nejjemnějšími frakcemi granátu (minerálu) a s použitím hluboce hydratačního séra s kyselinou hyaluronovou je nejen skvělou prevencí proti stárnutí pleti, ale společně s božským bylinným krémem z nejvzácnějších rostlinných extraktů, esencí a vitamínů dodá pleti dokonalou výživu. Celé efektní ošetření je završeno relaxační masáží s omlazujícím sérem z růží.

V průběhu terapie - 690 Kč
30 minut navíc - 1 190 Kč

Antistresová masáž hlavy

Jemná a relaxační metoda zbavující tělo stresu a napětí. Dokonale uvolní svalstvo v oblasti krku, ramen a šíje a navodí pocit lehkosti. 

Při masáži dochází ke stimulaci energetických center těla a tím nastolení
celkové rovnováhy.
V průběhu terapie - 490 Kč
30 minut navíc - 990 Kč

Relaxační masáž chodidel

Masáž je ideální pro odstranění pocitu těžkosti a únavy nohou po celodenní námaze. Jedná se o kombinaci uvolňujících technik a akupresury. 

Působí příznivě na odbourání stresu a nastoluje psychickou pohodu.
V průběhu terapie - 490 Kč
30 minut navíc - 990 Kč

Očistný tělový peeling

Odstraní přirozené nánosy odumřelých kožních buněk, kvůli kterým pleť působí unaveně. Následná masáž má pak ještě intenzivnější účinek.

Můžete si vybrat mezi solným šalvějovým či cukrovým mandarinkovým nebo neutrálním solným peelingem bez esenciálních olejů pro prenatální masáž.
30 minut navíc - 1 190 Kč

MCELY BOUQUET peeling

Celotělový očistný peeling odstraní přirozené nánosy odumřelých kožních buněk a zázračně promění unavenou pleť ve svěží.

Terapii tvoří peeling celého těla, sprcha a vmasírování výživného produktu MCELY BOUQUET. Vyberte si ze tří variant: Stimulační a detoxikační - šalvějový solný peeling s hydratací řebříčkovým olejem. Uklidňující a výživný - mandarinkový cukrový peeling s hydratací čokoládovým balzámem. Regenerační pro alergiky či těhotné dámy - neutrální solný peeling s hydratací neutrálním olejem.
60 minut - od 2 590 Kč

Lázně pro děti a teenagery

Proměna v princeznu

Splněný sen každého malého děvčátka včetně zapůjčení krásných princeznovských šatiček. Na úvodní mandarinkový peeling pro cupitavé nožky naváže konejšivá masáž heřmánkovým olejem. Milá zámecká víla následně dítko promění v princeznu třpytivým nalakováním nehtíků na ručkách, přepudrováním nosíku a úpravou vlásků.

60 minut - 2 690 Kč

Čokoládový sen Pralinky

Zážitková masáž pro milovníky slaďoučké čokolády, která uvolní tělíčko každého malého neposedy. Kromě toho pleť zůstane stejně sametově hebká jako kožíšek gepardice Pralinky.

30 minut - 1 490 Kč | 60 minut - 2 490 Kč

Heřmánek a Mandarinka

Aroma masáž pro potěšení hyperaktivní či školou ustarané hlavičky a sportem unaveného tělíčka.  Na závěr si princ či princezna připraví směs koupelového olejíčku pro posílení odvahy.

30 minut - 1 490 Kč | 60 minut - 2 490 Kč

Chvilka andělského souznění

Společná masáž rodiče s dítětem – maminka nebo tatínek si vychutnají MCELY BOUQUET aroma masáž zatímco dítko si vybere buď voňavý Čokoládový sen Pralinky, nebo aromaterapii Pana Heřmánka a slečny Mandarinky.

60 minut - 4 990 Kč dítě s rodičem

Masáž pro miminka

Pod vedením zkušené terapeutky si sami budete moci odborně pohýčkat své děťátko uklidňujícím olejíčkem bez esenciálních olejů. Masáž poskytne inspiraci pro večerní koupelové rituály s miminkem v soukromí domova.

30 minut - 1 190 Kč

Čistá a svěží pleť

Ošetření pro přirozeně krásnější, jasnější a zdravější obličej podle typu pleti přírodními produkty MCELY BOUQUET v šesti krocích: čištění, hydratace, šetrný peeling, masáž, aplikace masky a závěrečná výživa.

60 minut - 2 690 Kč

Masáž na pohodu

Při této aroma masáži celého těla se snadno zapomíná na problémy ve škole či s randěním. Uvolní svalové i psychické napětí a zanechá pleť hladkou. Můžeš si přinést svůj iPod a užít si relax při hudbě podle vlastních představ.

60 minut - 2 690 Kč

Soukromé využití lázeňských prostor

Bylinná parní lázeň

Bylinná parní lázeň slouží ke zlepšení celkového zdravotního stavu. Zbaví tělo toxinů, uvolní svaly, zlepšuje krevní oběh a snižuje stres. 

Vůně místních bylinek Devatera kvítí zklidní mysl. Vhodné i jako samostatná procedura nebo jako příjemný začátek před ostatními masážemi.
60 minut - 300 Kč / 2 osoby

Sauna a venkovní vířivka

Je bezplatně k dispozici ubytovaným hostům od 9 do 17 hodin na 60 minut pouze po předchozí rezervaci. Soukromé využití lze rezervovat od 18 do 23 hodin.

Ponořeni do horké probublávající vody můžete pozorovat okolní park nebo hvězdné nebe. Na lehátkách sauny si prohřejete tělo, které pak můžete zchladit v přírodním koupacím jezírku. 

Pokud se rádi otužujete, můžete využívat k ochlazení po sauně i čistě přírodní jezírko v průběhu celého roku. Rovněž jarní plavání se stává oblíbené již od prvních jarních teplejších dní.

60 minut - 400 Kč / osoba

Mcelská koupel lásky

Zanechte za sebou všechny starosti a buďte jen spolu. Ponořte se do dřevěné kádě s průzračnou teplou vodou s okvětními plátky růží v Medovém altánu.

Provázet vás bude omamná vůně místních bylinek Devatera kvítí, vzácných esenciálních olejů a čerstvých růží. Růže má jako královna květin afrodiziakální a antidepresivní vliv, blahodárné účinky při péči o pokožku a její vůně otevírá srdce a pozitivně ovlivňuje naši náladu. Vychutnejte si koupelový rituál, vzájemnou blízkost, plápolající krb, mihotavé světlo svíček, uklidňující hudbu a láhev Prosecca.
Koupel je možná od 21 hodin do půlnoci. Prosíme o rezervaci den předem. Děkujeme.
60 minut - 1 950 Kč / 2 osoby

Koupel princezny Almérie

Prožijte ničím nerušený odpočinek v absolutním klidu Medového altánu uprostřed anglického parku. Staňte se na chvíli princeznou a ponořte se do velké dřevěné kádě.

Vychutnejte si odpočinek obklopena omamnou vůní bylinek, uklidňující hudbou a plápolajícím ohněm v krbu. Omývání žínkou z přírodního materiálu pomůže stimulovat krevní oběh a zbaví pokožku odumřelých buněk. Pěstící koupelová sůl celé vaše tělo zjemní a zhydratuje. Hodinová lázeň očistí nejen tělo, ale i mysl a duši.
Koupel je možná od 21 hodin do půlnoci.
60 minut - 1 350 Kč / 1 osoba
60 minut - 1 950 Kč / 2 osoby

SPA balíčky

Únik do ráje

Utečte na den od všech povinností, abyste si obnovili vnitřní klid a dopřejte si spa, oběd i procházku zámeckým parkem.

 • 90minutová MCELY BOUQUET aroma masáž
 • 2chodový oběd a la carte v restauraci Piano Nobile
 • 60minutový odpočinek v sauně s venkovní vířivkou uprostřed anglického parku s možností ochlazení ve venkovním jezírku
 • V letních měsících lenošení u koupacího biotopického jezírka v pohodlí prázdninového Mcely Summer Club  
 • Zapůjčení měkkých županů a osušek
 • Procházka v anglickém parku (Pokud budete mít více času, můžete zavítat i do přilehlého Svatojiřského lesa.)

Balíček je možné rezervovat od neděle do pátku a mimo státní svátky. Doporučujeme si objednat tento odpočinek předem z důvodu omezené kapacity. Děkujeme.

4 400 Kč / osoba

Mcelská dámská jízda

Naplánujte si s kamarádkami jedinečnou dámskou jízdu. Společný den můžete zakončit malým turnajem v kroketu a pétanque nebo jen bezstarostně ležet na ratanových lehátkách s výhledem do krajiny a nechat se unášet libými zvuky okolní přírody.

 • Bylinný nápoj na uvítanou připravený z místních bylinek ze Svatojiřského lesa
 • 30minutový šalvějový peeling
 • 90minutová MCELY BOUQUET aroma masáž navazující na peeling
 • 3chodový oběd à la carte v restauraci Piano Nobile
 • Využití saunového domečku s venkovní vířivkou (60 minut) a sklenkou Prosecca
 • Volné užívání koupacího jezírka, multifunkčního hřiště či fitness stezky pod širým nebem

Balíček je možné rezervovat od neděle do pátku, mimo státní svátky a dny v rámci kalendáře akcí. V sobotu  je možná rezervace pouze v kombinaci s ubytováním. Pro nejlepší nabídku ubytování nás prosím, kontaktujte.

5 830 Kč / osoba

Spa & Stay

Jednodenní únik od starostí všedních dní.

 • Jedna noc v Superior pokoji se snídaní
 • MCELY BOUQUET aroma masáž v délce 60 minut
 • Dárkový certifikát na nákup kosmetiky v hodnotě 250 Kč (Lze uplatnit jen během pobytu.)
 • Bylinný čaj na pokoji jako dárek
 • Privátní pronájem sauny a venkovní vířivky ve večerních hodinách (60 minut) v případě volné kapacity. 

Balíček je dostupný pouze od neděle do čtvrtka. Cena balíčku a jeho dostupnost se může měnit v závislosti na vybraný termín rezervace. Cena je uvedena za dvě osoby a balíček je určen pouze pro dvě osoby. Tuto speciální nabídku nelze kombinovat s jinou slevou či jinou nabídkou a v termínech kalendáře akcí.

9 900 Kč/ Superior pokoj

Kurzy přírodní kosmetiky

Kurz míchání přírodní kosmetiky

Seznámíte se s principy výroby přírodní kosmetiky a jejich blahodárnými účinky pro tělo, mysl a duši.

 • Představení esenciálních olejů, jejich jedinečnosti a účinků, které jsou důležitou součástí k výrobě kosmetických produktů.
 • Porovnání živých ingrediencí s esenciálními oleji, které se z nich vyrábí.
 • Výběr vlastní kombinace esenciálních olejů pro výrobu svého produktu pomocí aromaterapie
 • Vlastnoruční výroba přírodního produktu za použití zvolených esenciálních olejů v kombinaci s dalšími vybranými ingrediencemi, který si odnesete a můžete povznést tělo, mysl a duši kdykoli budete potřebovat.

60 minut - 2 590 Kč / osoba

Kurz míchání přírodního parfému

Provedeme vás voňavým světem parfémů, jejich historií a seznámíme vás s postupem přípravy vlastního produktu.

 • Vysvětlení rozdílu mezi parfémem a toaletní vodou, seznámení s jednotlivými složkami parfémů
 • Představení aromaterapie a esenciálních olejů, jejich terapeutických účinků na náš organismus a vysvětlení jejich důležitosti při výrobě parfémů
 • Vlastnoruční příprava přírodního parfému na základě získaných znalostí v průběhu kurzu. Parfém si pak můžete odnést domů v praktickém balení a každý den naplno využívat jeho pozitivních účinků.
60 minut - 2 590 Kč / osoba
Při rezervaci kurzu pro více osob nabízíme zvýhodněnou cenu.


Zjistit dostupnost rezervace terapie či rituálu?

 • Vyberte
 • 8:00
 • 8:30
 • 9:00
 • 9:30
 • 10:00
 • 10:30
 • 11:00
 • 11:30
 • 12:00
 • 12:30
 • 13:00
 • 13:30
 • 14:00
 • 14:30
 • 15:00
 • 15:30
 • 16:00
 • 16:30
 • 17:00
 • 17:30
 • 18:00
 • 18:30
 • 19:00
 • 21:00 (možné pouze pro koupele)
 • 22:00 (možné pouze pro koupele)
 • 23:00 (možné pouze pro koupele)
 • Zvolte číslo
 • 1
 • 2