Terapie MCELY BOUQUET SPA

Kdy můžete naše Spa navštívit?

Od 8:00 do 20:00 pouze po předchozí rezervaci.
Lázeňskou péči si můžete rezervovat i bez ubytování.

Sezonní nabídky

Terapie dobra

Očistný peeling s celotělovou masáží a mini ošetřením obličeje

Očistný lipový peeling s himalájskou solí zbaví tělo nečistot a odstraní přirozené nánosy odumřelých kožních buněk. Na peeling naváže celotělová masáž voňavým olejem Esencí dobra s charitativním podtextem. Celou masáž může završit mini ošetření obličeje pro přirozeně krásnější, jasnější a zdravější pleť.

120 minut - 4 680 Kč (bez minifacial ošetření)
120 minut - 5 290 Kč (s minifacial ošetřením)

Masáž je možné rezervovat od září do listopadu.

Zimní hřejivá masáž

Prohřejte a zahřejte své tělo i duši horkými lávovými kameny.

Na úvodní šalvějový peeling nohou, naváže celotělová masáž horkými lávovými kameny v kombinaci se vzácným masážním olejem z kolekce MCELY BOUQUET. Lávové kameny dokonale prohřejí zatuhlé svalstvo a navodí příjemný pocit psychické úlevy. Olej z kardamomu, zázvoru a kadidla vás zahalí do krásné sváteční a zimní atmosféry. Zážitek umocní lahodný bylinkový Svatojiřský čaj, který tělu dodá potřebné tekutiny a odvede škodliviny. Oddejte se účinkům uklidňujících vůní esenciálních olejů ideálních pro sváteční čas konce roku a zimní období. 

90 minut - 3 690 Kč
Masáž je možné rezervovat od prosince do února.

Celotělové masáže

MCELY BOUQUET aroma 

Masáž se vzácnými masážními oleji z kolekce MCELY BOUQUET (heřmánkovým, řebříčkovým nebo sedmikráskovým).

60 minut - 2 990 Kč | 90 minut - 3 690 Kč

Regenerační balzámová masáž

Vychutnejte si relaxační masáž a péči o suchou, sluníčkem či zimou dehydrovanou pleť s balzámy z meduňky či bílé čokolády z kolekce naší kosmetiky MCELY BOUQUET.

60 minut - 2 990 Kč | 90 minut - 3 690 Kč

Hloubková masáž zad

Kombinací masážních technik odblokuje zkušený terapeut ztuhlé šíjové a zádové svalstvo, uleví při bolestech hlavy a krční páteře. 

Posilující řebříčkový olej zbaví tělo únavy a dodá ztracenou energii. Masáž je vhodná pro uvolnění svalů po sportovních aktivitách či při sedavém zaměstnání.

60 minut - 2 990 Kč

Masáž pro nastávající maminky

Vyškolená terapeutka poskytne úlevu a relaxaci masáží vleže na boku za použití produktů MCELY BOUQUET bez esenciálních olejů.

Pozornost věnujeme oblastem otoků a bolestí s krátkodobým cílem poskytnout celkovou úlevu a harmonizaci a dlouhodobým cílem prevence strií, aby byla pokožka pevná a hladká.
60 minut - 2 990 Kč

Reflexní masáž chodidel

Jedinečná masáž pro odstranění napětí a harmonizaci organismu pomocí stimulace bodů na ploskách nohou. Závěrečná krátká masáž šíje celkový zážitek umocní.

Reflexní plošky na chodidlech zobrazují jednotlivé vnitřní orgány. Jejich stimulací docílíte uvolnění těla i mysli. Na úvodní peeling chodidel naváže uvolnění krční páteře a intenzivní uvolňující masáž chodidel, která bude zakončena nanesením mátového balzámu. Celý prožitek uzavře ještě krátká masáž šíje řebříčkovým olejem.
60 minut - 2 990 Kč

Svatojiřská s bylinnými měšci

Originální masáž s měšci ručně vázanými přímo na zámku z Devatera kvítí v kombinaci se vzácnými MCELY BOUQUET masážními oleji přináší hlubokou úroveň uvolnění.

Příjemně teplé měšce uvolní vypjaté svaly i nervy, odstraní bloky a rozpustí stres.
90 minut - 3 690 Kč

Zážitkové rituály a rituály pro páry

Devatero kvítí

Královský rituál s devíti kroky a devíti bylinami. Síla bylin, vod a vzácných olejů použitých v tomto rituálu přinese mimořádné uvolnění napjatého těla a psychiky.

Očišťující šalvějový solný peeling a zábal zbaví celé tělo nečistot, vyčerpání i negativity. Relaxační koupel prožijete v dřevěné kádi s devatero bylinami a řebříčkovým olejem, v zimním období i s výhledem na praskající oheň v krbu. Terapii završí malé kosmetické ošetření pleti, vlasový zábal a dlouhá masáž aromaterapeutickým olejem dle vašeho výběru a bylinnými měšci se směsí místního Devatera kvítí pro krásně provoněnou a rozjasněnou pleť.
Rituál se provádí v Medovém altánu - celodřevěném lázeňském domku v blízkosti koupacího přírodního jezírka, případně v SPA apartmá Perly s parní kabinou.
150 minut - 5 990 Kč/osoba

Plážová bohyně

Detoxikační a zeštíhlující rituál redukuje projevy celulitidy, zpevňuje, vyhlazuje a zjemňuje pokožku celého těla a ulevuje pohybovému aparátu.

Propojuje detoxikační efekt čtyř produktů MCELY BOUQUET (očistného šalvějového peelingu, rozjasňující jílové tělové masky, povzbuzujícího řebříčkového masážního oleje a osvěžujícího mátového balzámu) s technikami MCELY BOUQUET aroma masáže v kombinaci se stimulačními metodami, soustředěnými na problematické části těla postižené celulitidou.
120 minut - 4 990 Kč/osoba

Tekutý samet

Smyslný pěstící rituál se zábalem z aromatického vosku exklusivní svíčky Melt Velvet z naší čistě přírodní kosmetické kolekce MCELY BOUQUET.

Se stimulujícím a očistným peelingem pomocí kartáče s přírodními štětinami (brushing) na úvod, zábalem z aromatického vosku svíčky Melt Velvet s následným tropickým deštíkem z růžové vody, malým kosmetickým ošetřením a celotělovou masáží výživným sedmikráskovým olejem podmanivé exotické vůně na závěr získáte kromě nečekaného emocionálního zážitku pro tělo a duši také neobvykle hladkou, provoněnou a do hloubky regenerovanou pokožku.
120 minut - 4 990 Kč/osoba

Růže je růže

Tělo omlazující a duši povznášející rituál. Růže je známá svými omlazujícími a antidepresivními účinky a takový je i celý rituál jí inspirovaný.

Mcelská růže byla vždy nesmírně voňavá a v zámeckém parku ji dnes poznáte podle typické fialkové barvy. Mezi květinami MCELY BOUQUET má růže, královna květin, absolutně výsadní postavení. Po očistném růžovém peelingu celého těla, který zanechá vaši pleť hladkou, pevnou a zářivou, si zabaleni jako v dětské zavinovačce užijete malé kosmetické ošetření. Po sprše se můžete oddat hlubokému odpočinku při aplikaci výživného meduňkového balzámu s růží a heřmánkem na celé tělo.
90 minut - 3 890 Kč/osoba

Maková hypnóza

Rituál pro kvalitní hluboký spánek a sametovou pleť. Jedinečná místně inspirovaná terapie, zřejmě jediná svého druhu na světě. 

Jemný makový peeling s přibližně 230 000 makovými semínky a následným zábalem vyhladí pokožku a hluboce uvolní celé tělo i mysl. Masáž sedmikráskovým olejem vyživí a zjemní pleť. Rituál celkově uklidní nervovou soustavu, připraví vás na nerušený spánek a pleť zanechá sametově hladkou a měkkou.
150 minut - 5 990 Kč/osoba

Mcelská harmonizační bylinná terapie

Holistická terapie vycházející z tradičního českého bylinkářství pro navození rovnováhy těla a mysli.

Terapii co nejvíce přizpůsobíme vašim individuálním potřebám. Předem si vás dovolíme požádat o vyplnění dotazníku o aktuálním zdravotním stavu a životním stylu. Následně citlivě vybereme nejvhodnější terapii k navození energetické rovnováhy. Při úvodním peelingu a koupeli chodidel si vychutnáte šálek bylinného čaje a vytvoříte si vlastní masážní směs z trojice esenciálních olejů. Kvalitní rostlinné oleje s vhodně zvolenými esencemi v kombinaci s přírodními produkty MCELY BOUQUET dokonale vyživí pokožku. Těšit se můžete na dlouhou celotělovou olejovou masáž doplněnou o prohřátí bylinnými měšci a malé kosmetické ošetření obličeje. Na základě individuální konzultace budou do terapie zařazeny další kroky pro intenzivnější zážitek. V závěru terapeut připraví doporučení k znovunastolení rovnováhy těla i mysli.
120 minut - 5 990 Kč

Mcelský elixír lásky

Společný prožitek hluboké relaxace a z léčivých doteků v krásném prostředí vás s partnerem sblíží a pomůže navázat ještě intimnější vztah.

Vzácné esenciální oleje navodí atmosféru uklidnění a provoní tělo. Terapie obsahuje společnou koupel v dřevěné kádi nebo parní lázeň, vyhlazující peeling, výživnou relaxační masáž, celotělový zábal a ošetření obličeje. Regenerační produkty MCELY BOUQUET s bylinnými výtažky pleť dokonale vyčistí, vyživí a zjemní.
150 minut - 10 990 Kč pro dvě osoby

Labužnické souznění

Tento smyslný rituál přinese nejenom provoněnou hedvábnou pleť a intenzivní odpočinek od každodenních starostí, ale i téměř gurmánský aromatický zážitek.

A to díky aplikaci tří produktů MCELY BOUQUET - cukrového mandarinkového peelingu, masážní svíčky, vonící po vanilce, a balzámu z bílé čokolády. Součástí terapie je i společná koupel v dřevěné kádi nebo parní lázeň a sklenička Prosecca.
120 minut - 10 690 Kč pro dvě osoby

Péče o obličej, ruce a nohy

Kosmetické ošetření pleti
"Mcelská záře"

Dokonalá péče o pleť s produkty MCELY BOUQUET je účinným prostředkem regenerace pleti, vylepšení její pružnosti, rozjasnění a vyhlazení.

Sestává z kroků důkladného čištění, peelingu, masáže, masky, hydratace a aplikace nového produktu Divine Herbal Cream z kolekce Mcely Bouquet za pomoci nachlazených růženínových face rollerů. Terapie obsahuje také masáž hlavy a třezalkový vlasový zábal.
60 minut - 3 190 Kč | 90 minut - 3 790 Kč

Bylinná pečující manikúra Mateřídouška

Vychutnejte si odpočinek v kombinaci s péčí o ruce a rozdávejte sametově hebké pohlazení. Spojte péči o své ruce s voňavým bylinným rituálem pro jejich dokonalý vzhled. 

Kromě očišťujícího šalvějového peelingu, který vyhladí vaše ruce, zažijete blahodárný zábal a masáž rukou regeneračním mateřídouškovým balzámem.
60 minut - 2 290 Kč

Královská manikúra s hřejivým voskem

K upraveným a hebkým rukám vás přivedou kroky v podobě mandarinkového peelingu s medem, zábalu s masážní sametovou svíčkou a masáž čokoládovým balzámem. 

Dopřejte svým rukám výjimečné ošetření hodné našich aristokratických zámeckých předků. Na závěr vám nehty nalakujeme vybraným veganským lakem značky Sparitual. 
90 minut - 2 790 Kč

Lázeňská pedikúra "Mátová úleva"

Kombinace koupele nohou, masáže chodidel, intenzivní výživy mátovým balzámem, odstranění zatvrdlé pokožky a zábalu vám zajistí pocit lehkosti při každém kroku. 

U 90minutové verze zažijete navíc masáž plosek nohou s použitím akupresury a lakování nehtů.
60 minut - 2 290 Kč | 90 minut - 2 790 Kč

Tandem manikúry a pedikúry

Pravidelná péče pro krásné ruce a nohy je časově náročná. Vychutnejte si kombinaci manikúry a pedikúry, při které se o vás budou starat souběžně dvě terapeutky. 

Jedna bude pečovat o vaše ruce, druhá o chodidla. Po ošetření nehtů a nehtové kůžičky, bude následovat peeling pro hladké nohy i ruce, relaxační masáž a zábal, který pokožce dodá jemnost. Vše s pomocí přírodní kosmetiky MCELY BOUQUET plné pečujících hydratačních olejů a balzámů. O dokonalý efekt se na závěr postarají přírodní veganské laky. Nyní již stačí rozdávat láskyplné pohlazení, vklouznout do střevíčků a užívat si pěstěných rukou i nohou.
90 minut - 5 350 Kč

Rádi bychom vás informovali, že používáme pouze přírodní veganské laky, které jsou šetrné k vašim nehtům i životnímu prostředí.  
Prosím, vezměte na vědomí, že naše nabídka neobsahuje francouzskou manikúru, gel lak, shellac ani jejich odstranění. Děkujeme.  


Doplňkové terapie a tělový peeling

Masáž hlavy a vlasový zábal

Výživný vlasový zábal z jojobového oleje, výtažku místní léčivé třezalky s mocnou směsí devíti vzácných esenciálních olejů.

Tato kombinace má jedinečné hydratační a regenerační účinky. Je vhodný pro všechny typy vlasů. Zábal začíná přelitím horkého oleje přes třetí oko a pokračuje uvolňující masáží hlavy.
V průběhu terapie - 690 Kč
30 minut navíc - 1 190 Kč

Ošetření obličeje a dekoltu

Péče o obličej, krk a dekolt pomocí vyhlazujícího šípkovo-medového peelingu, čisticí a rozjasňující měsíčkové masky a masáže obličeje meduňkovým balzámem.
 

V průběhu terapie - 690 Kč
30 minut navíc - 1 190 Kč

Antistresová masáž hlavy

Jemná a relaxační metoda zbavující tělo stresu a napětí. Dokonale uvolní svalstvo v oblasti krku, ramen a šíje a navodí pocit lehkosti. 

Při masáži dochází ke stimulaci energetických center těla a tím nastolení
celkové rovnováhy.
V průběhu terapie - 490 Kč
30 minut navíc - 990 Kč

Relaxační masáž chodidel

Masáž je ideální pro odstranění pocitu těžkosti a únavy nohou po celodenní námaze. Jedná se o kombinaci uvolňujících technik a akupresury. 

Působí příznivě na odbourání stresu a nastoluje psychickou pohodu.
V průběhu terapie - 490 Kč
30 minut navíc - 990 Kč

Očistný tělový peeling

Odstraní přirozené nánosy odumřelých kožních buněk, kvůli kterým pleť působí unaveně. Následná masáž má pak ještě intenzivnější účinek.

Můžete si vybrat mezi
solným šalvějovým či cukrovým mandarinkovým nebo neutrálním solným peelingem bez esenciálních olejů pro
prenatální masáž.
30 minut navíc - 1 190 Kč

MCELY BOUQUET peeling

Celotělový očistný peeling odstraní přirozené nánosy odumřelých kožních buněk a zázračně promění unavenou pleť ve svěží.

Terapii tvoří peeling celého
těla, sprcha a vmasírování výživného produktu MCELY BOUQUET. Vyberte si ze tří variant: Stimulační a detoxikační - šalvějový solný peeling s hydratací řebříčkovým olejem.
Uklidňující a výživný - mandarinkový cukrový peeling s hydratací čokoládovým balzámem.
Regenerační pro alergiky či těhotné dámy
- neutrální solný peeling s hydratací neutrálním olejem.
60 minut - od 2 590 Kč

Lázně pro děti a teenagery

Proměna v princeznu

Splněný sen každého malého děvčátka včetně zapůjčení krásných princeznovských šatiček. Na úvodní mandarinkový peeling pro cupitavé nožky naváže konejšivá masáž heřmánkovým olejem. Milá zámecká víla následně dítko promění v princeznu třpytivým nalakováním nehtíků na ručkách, přepudrováním nosíku a úpravou vlásků.

60 minut - 2 690 Kč

Čokoládový sen Pralinky

Zážitková masáž pro milovníky slaďoučké čokolády, která uvolní tělíčko každého malého neposedy. Kromě toho pleť zůstane stejně sametově hebká jako kožíšek gepardice Pralinky.

30 minut - 1 490 Kč | 60 minut - 2 490 Kč

Heřmánek a Mandarinka

Aroma masáž pro potěšení hyperaktivní či školou ustarané hlavičky a sportem unaveného tělíčka.  Na závěr si princ či princezna připraví směs koupelového olejíčku pro posílení odvahy.

30 minut - 1 490 Kč | 60 minut - 2 490 Kč

Chvilka andělského souznění

Společná masáž rodiče s dítětem – maminka nebo tatínek si vychutnají MCELY BOUQUET aroma masáž zatímco dítko si vybere buď voňavý Čokoládový sen Pralinky, nebo aromaterapii Pana Heřmánka a slečny Mandarinky.

60 minut - 4 990 Kč dítě s rodičem

Masáž pro miminka

Pod vedením zkušené terapeutky si sami budete moci odborně pohýčkat své děťátko uklidňujícím olejíčkem bez esenciálních olejů. Masáž poskytne inspiraci pro večerní koupelové rituály s miminkem v soukromí domova.

30 minut - 1 190 Kč

Čistá a svěží pleť

Ošetření pro přirozeně krásnější, jasnější a zdravější obličej podle typu pleti přírodními produkty MCELY BOUQUET v šesti krocích: čištění, hydratace, šetrný peeling, masáž, aplikace masky a závěrečná výživa.

60 minut - 2 690 Kč

Masáž na pohodu

Při této aroma masáži celého těla se snadno zapomíná na problémy ve škole či s randěním. Uvolní svalové i psychické napětí a zanechá pleť hladkou. Můžeš si přinést svůj iPod a užít si relax při hudbě podle vlastních představ.

60 minut - 2 690 Kč


Soukromé využití lázeňských prostor

Bylinná parní lázeň

Bylinná parní lázeň slouží ke zlepšení celkového zdravotního stavu. Zbaví tělo toxinů, uvolní svaly, zlepšuje krevní oběh a snižuje stres. 

Vůně místních bylinek Devatera kvítí zklidní mysl. Vhodné i jako samostatná procedura nebo jako příjemný začátek před ostatními masážemi.
60 minut - 300 Kč / 2 osoby

Sauna a venkovní vířivka

Je bezplatně k dispozici ubytovaným hostům od 9 do 17 hodin na 60 minut pouze po předchozí rezervaci. Soukromé využití lze rezervovat od 18 do 23 hodin.

Ponořeni do horké probublávající vody můžete pozorovat okolní park nebo hvězdné nebe. Na lehátkách sauny si prohřejete tělo, které pak můžete zchladit v přírodním koupacím jezírku.

60 minut - 400 Kč / osoba

Mcelská koupel lásky

Zanechte za sebou všechny starosti a buďte jen spolu. Ponořte se do dřevěné kádě s průzračnou teplou vodou s okvětními plátky růží v Medovém altánu.

Provázet vás bude omamná vůně místních bylinek Devatera kvítí, vzácných esenciálních olejů a čerstvých růží. Růže má jako královna květin afrodiziakální a antidepresivní vliv, blahodárné účinky při péči o pokožku a její vůně otevírá srdce a pozitivně ovlivňuje naši náladu. Vychutnejte si koupelový rituál, vzájemnou blízkost, plápolající krb, mihotavé světlo svíček, uklidňující hudbu a láhev Prosecca.
Koupel je možná od 21 hodin do půlnoci. Prosíme o rezervaci den předem. Děkujeme.
60 minut - 1 950 Kč / 2 osoby

Koupel princezny Almérie

Prožijte ničím nerušený odpočinek v absolutním klidu Medového altánu uprostřed anglického parku. Staňte se na chvíli princeznou a ponořte se do velké dřevěné kádě.

Vychutnejte si odpočinek obklopena omamnou vůní bylinek, uklidňující hudbou a plápolajícím ohněm v krbu. Omývání žínkou z přírodního materiálu pomůže stimulovat krevní oběh a zbaví pokožku odumřelých buněk. Pěstící koupelová sůl celé vaše tělo zjemní a zhydratuje. Hodinová lázeň očistí nejen tělo, ale i mysl a duši.
Koupel je možná od 21 hodin do půlnoci.
60 minut - 1 350 Kč / 1 osoba
60 minut - 1 950 Kč / 2 osoby

Kurzy přírodní kosmetiky

Kurz míchání přírodní kosmetiky

Seznámíte se s principy výroby přírodní kosmetiky a jejich blahodárnými účinky pro tělo, mysl a duši.

 • Představení esenciálních olejů, jejich jedinečnosti a účinků, které jsou důležitou součástí k výrobě kosmetických produktů.
 • Porovnání živých ingrediencí s esenciálními oleji, které se z nich vyrábí.
 • Výběr vlastní kombinace esenciálních olejů pro výrobu svého produktu pomocí aromaterapie
 • Vlastnoruční výroba přírodního produktu za použití zvolených esenciálních olejů v kombinaci s dalšími vybranými ingrediencemi, který si odnesete a můžete povznést tělo, mysl a duši kdykoli budete potřebovat.

60 minut - 2 590 Kč / osoba

Kurz míchání přírodního parfému

Provedeme vás voňavým světem parfémů, jejich historií a seznámíme vás s postupem přípravy vlastního produktu.

 • Vysvětlení rozdílu mezi parfémem a toaletní vodou, seznámení s jednotlivými složkami parfémů
 • Představení aromaterapie a esenciálních olejů, jejich terapeutických účinků na náš organismus a vysvětlení jejich důležitosti při výrobě parfémů
 • Vlastnoruční příprava přírodního parfému na základě získaných znalostí v průběhu kurzu. Parfém si pak můžete odnést domů v praktickém balení a každý den naplno využívat jeho pozitivních účinků.
60 minut - 2 590 Kč / osoba

Kurz vůní

Esenciální oleje a jednoduchá čichová cvičení vám pomohou efektivně čich trénovat i v domácím prostředí. 

 • Čich jako nejstarší lidský smysl a jeho význam pro naše vnímání
 • Funkce čichu, prevence nemocí a pocovidová péče s použitím esenciálních olejů jako holistické (celostní) metody
 • Poznejte sami sebe pomocí jednoduchých čichových cvičení.
 • Výroba voňavé inhalační tyčinky pro každodenní použití

Zjistíte, proč je čich tak nepostradatelný lidský smysl, a jak o něj správně pečovat. Esenciální oleje a jednoduchá čichová cvičení vám pomohou efektivně čich trénovat také v domácím prostředí. Díky preferenci jednotlivých vůní rovněž odhalíte své silné a slabé stránky. Na závěr si vyrobíte praktickou inhalační tyčinku pro každodenní použití, která vám díky blahodárným vůním pomůže k uklidnění v náročných situacích a podpoří dobrou náladu.     

Čtěte více o kurzu na našem blogu.

90 minut - 2 590 Kč / osoba
Při rezervaci kurzu pro více osob nabízíme zvýhodněnou cenu.

Zjistit dostupnost rezervace terapie či rituálu?

 • Vyberte
 • 8:00
 • 8:30
 • 9:00
 • 9:30
 • 10:00
 • 10:30
 • 11:00
 • 11:30
 • 12:00
 • 12:30
 • 13:00
 • 13:30
 • 14:00
 • 14:30
 • 15:00
 • 15:30
 • 16:00
 • 16:30
 • 17:00
 • 17:30
 • 18:00
 • 18:30
 • 19:00
 • 21:00 (možné pouze pro koupele)
 • 22:00 (možné pouze pro koupele)
 • 23:00 (možné pouze pro koupele)
 • Zvolte číslo
 • 1
 • 2