Adresa

Chateau Mcely*****
Mcely 61, 289 36 Mcely
Česká republika

GPS: 50°17'58.14"N 15°4'38.43"E

Jak se k nám dostanete?

Vlastním vozem

Z Prahy cca 50 minut po E65 směrem na Mladou Boleslav, výjezd 33 Brodce - pokračujte přes Luštěnice, Rejšice, Charvatce, Jabkenice, Mcely.
 

Veřejnou dopravou

Vlakem Praha hl. nádraží → Nymburk (40 minut), autobusem Nymburk → Mcely (40 minut) nebo Taxi Nymburk → Mcely (25 minut). 
Vyhledat spojení

Kontakty

Rezervace & Eventy

Rezervace ubytování 
Nicol Štýsová
Chateau@ChateauMcely.com
Tel.: +420 325 600 095

Recepce
Rezervace spa, restaurace

Reception@ChateauMcely.com
Tel.: +420 325 600 000

Events and Weddings
Veronika Benešová, Events@ChateauMcely.com
Tel.: +420 325 600 050
Petra Štychová, Coordinator@ChateauMcely.com
Tel.: +420 325 600 067

Vedení hotelu

Founding Managing Director
Vlastimil Plch
Vlastimil@ChateauMcely.com

Deputy Managing Director
Petra Horáková
Petra@ChateauMcely.com

Sales & Marketing

Director of Sales
Lukáš Krátký
Lukas@ChateauMcely.com
Tel.: +420 325 600 055

Marketing Manager
Jakub Kulda
Marketing@ChateauMcely.com
Tel.: +420 325 600 041

Manager of Public Relations
Eva Plchová
Eva@ChateauMcely.com

F&B

F&B Manager
David Mokrý
David@ChateauMcely.com
Tel.: +420 325 600 082

Operation & Development Manager
Jiří Libora
Jiri@ChateauMcely.com
Tel.: +420 325 600 084

Head Chef
Honza Štěrba
Honza@ChateauMcely.com

Další kontaktní osoby

Spa Manager
Veronika Puldová
McelySpa@ChateauMcely.com
Tel.: +420 325 600 091

Accounting
Petra Štěrbová
Invoices@ChateauMcely.com
Tel.: +420 325 600 045

Facility Manager
Miroslav Malík
Miroslav@ChateauMcely.com
Tel.: +420 325 600 060

Máte pro mě zpětnou vazbu?

Chceme přinášet mnohem více než jen pohostinnost. Přejeme si obohacovat život našich zaměstnanců, hostů, investorů, dodavatelů, společnosti a tím i celého světa…

Neváhejte se proto, prosím, obrátit kdykoliv přímo na mě s Vaším nápadem, dotazem či jakoukoliv zpětnou vazbou, která náš tým posune kupředu.

Děkuji za Váš čas.
S úctou

Vlastimil Plch
Founding Managing Director
Vlastimil@ChateauMcely.com

GDS


Apollo/Galileo: 37912

Sabre: 30209

World span: PRGCM

Amadeus: PRGCMC

ODD: 76883

Chain Code: WV


Společnost Chateau Mcely s.r.o. je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod spisovou značkou C 90007/MSPH.  |  IČO:26728796  |  DIČ: CZ26728796