MCELY BOUQUET SPA

Lázně MCELY BOUQUET SPA jsou zasvěcené přírodní, místně inspirované bylinné aromaterapii.
Můžete tu na chvíli zastavit čas a nechat se opečovávat v oáze klidu a krásy. 
Naším posláním je přinést vám hluboké uvolnění od napětí, zregenerovat vaše tělo a povznést vašeho ducha.

Pro „jógování“ v pohodlí domova představujeme nové jógové video, které jsme natočili na Chateau Mcely.
Na pozadí světlého elegantního designu Zlatého sálu, uprostřed anglického parku a okolní přírody Svatojiřského lesa,
si s vámi zacvičí Jana Kyriakou a Lucie Martinová. Uklidňující hlas Jany vás citlivě provede celou lekcí.
Dopřeje vám hluboký odpočinek a nastolí rovnováhu těla a mysli. Spustit video


Kdy můžete naše Spa navštívit?

Od 8:00 do 20:00 pouze po předchozí rezervaci.
Lázeňskou péči si můžete rezervovat i bez ubytování.


Jedinečná lázeňská péče

Každá terapie je detailně propracovaným rituálem. Zruční terapeuté vás povedou do nitra, ke zdroji vnitřního klidu a krásy.

Jedinečnost přírodních lázní spočívá v propojení různorodých interiérových a exteriérových prostorů, kdy se celý zámecký komplex stává současně lázeňským prostorem. Tři prostorné a originální soukromé terapeutické apartmány Med, PerlyHedvábí nabízejí relaxační a inspirující prostředí pro výjimečné lázeňské zážitky. Jednou přímo v zámecké budově, podruhé v nejvyšším patře zámecké věže, potřetí v zámeckém parku v romantické dřevěné stavbičce s otevřeným krbem. Všechny tři apartmány jsou uzpůsobeny pro terapie v páru. V anglickém parku se nachází také venkovní vířivka, saunový domeček, přírodní koupací jezírko, multifunkční sportovní hřiště a přírodní stezka zdraví.

I děti mohou prožít pod laskavým dohledem terapeutů některou ze zážitkových terapií v bezpečném prostředí MCELY BOUQUET SPA.

Naše Spa nabízí

 • Vlastní značkové terapie inspirované místní bylinkářskou tradicí
 • Tři terapeutická apartmá pro terapie v páru Perly, Med a Hedvábí
 • Čistě přírodní kosmetickou linii MCELY BOUQUET
 • Saunový domeček lehce navazující na tradici ruské banji
 • Venkovní vířivku přilehlou k saunovému domečku
 • Koupací biotopické jezírko s oblázkovou pláží
 • Fitness v parku
 • Cvičení a osobní konzultaci s trenérkou
 • Parní bylinnou lázeň
 • Denní lázně pro hosty bez ubytování
 • Manikúru a pedikúru
 • Kosmetické ošetření pleti

Kosmetika
MCELY BOUQUET

Na počátku byla žena a láska... Čistě přírodní kosmetiku v bio kvalitě, založila majitelka Chateau Mcely, Inéz Cusumano, v roce 2010. Od mládí si míchala vlastní oleje a balzámy pro svoji citlivou kůži. Později hledala kosmetiku pro zámecké lázně, kde nechtěla dělat kompromisy.

Cítila, že musí přijít s vlastní značkou, která bude v souladu s příběhem místa a zeleným fungováním zámku. Rozjela se proto do školy parfémů ve francouzském Grasse, věnovala se aromaterapii, objevila místní příběh léčivého Devatera kvítí, které pečovalo o zdraví a krásu již před staletími a začala testovat kosmetiku na své rodině a přátelích. Výsledkem bylo prvních 9 produktů inspirovaných 9 květinami mcelského devatera kvítí. To byla MCELY BOUQUET na úplném počátky, kdy se zrodila s lázněmi MCELY BOUQUET SPA. Byl to tehdy průkopnický koncept, postavený na přírodě, přesvědčení a lásce k bylinkám. Magická 9 je spojená také s mcelským zázrakem. Během památného mariánského vidění roku 1849 sdělila Nebeská královna třem dívkám ve Mcelích 9 tajemství. Z původní devítky se postupně rozrostla široká ručně míchaná řada produktů, k péči o celé tělo, od vlasů po konečky prstů. 

Kosmetické produkty se míchají ručně v zámecké laboratoři v malých sériích pouze z nejčerstvějších a nejčistších, chemicky neupravených ingrediencí. Léčivou podstatou jsou vzácné esenciální oleje, vlastní bylinné extrakty a použití tradičních alchymistických postupů. Kosmetika omlazuje a léčí tělo, uklidňuje mysl a povznáší ducha. 

Odpočinek
v absolutním soukromí 

Odpočiňte si v soukromí bez přítomnosti terapeutů či dalších hostů. Využít privátně můžete venkovní vířivku se saunovým domečkem, bylinnou parní kabinu v prostorách zámku nebo jednu z našich koupelí v dřevěné kádi v Medovém altánu u biotopického jezírka. Pokud se rádi otužujete, můžete využívat k ochlazení po sauně i čistě přírodní jezírko v průběhu celého roku. Rovněž jarní plavání se stává oblíbené již od prvních jarních teplejších dní.

Mcely Summer Club powered by DSQUARED2

Uprostřed zámeckého parku, ukryté mezi zelení a květinovou loukou, najdete biotopické jezírko obklopené lehátky, dřevěnými pohovkami, letním barem s Champagne Veuve Clicquot, koktejly a drobným občerstvením. Letní bar je otevřen od 12:00 do 17:00 hodin.

O letních prázdninách o vaše pohodlí při hezkém počasí pečuje sympatická beach girl.

Pro maximální komfort a zajištění poklidné privátní atmosféry je Mcely Summer Club k dispozici pouze ubytovaným hostům, tedy od 15:00 hodin v den příjezdu do 11:00 hodin v den odjezdu.

Pokud se rádi otužujete, můžete využívat k ochlazení po sauně i čistě přírodní jezírko v průběhu celého roku. Rovněž jarní plavání se stává oblíbené již od prvních jarních teplejších dní.

SPA balíčky

Únik do ráje

Únik do ráje

Aenean eu leo quam. Pellentesque ornare sem lacinia quam venenatis vestibulum. Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula.

Mcelská dámská jízda

Mcelská dámská jízda

Utečte na den se svými kamarádkami od všech povinností. Prožijte společně krásný den, od srdce se zasmějte, užijte si holčičí pohodu, dopřejte si spa, oběd i procházku zámeckým parkem. Rádi vám připravíme program a nabídku na míru nebo můžete vyzkoušet připravený balíček.

Spa & Stay

Spa & Stay

Aenean eu leo quam. Pellentesque ornare sem lacinia quam venenatis vestibulum. Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula.

Kurzy přírodní kosmetiky

Kurzy přírodní kosmetiky

Jedinečná příležitost seznámit se s výrobou přírodní kosmetiky a vyrobit si vlastní produkt.