MCELY BOUQUET SPA

Lázně MCELY BOUQUET SPA jsou zasvěcené přírodní, místně inspirované bylinné aromaterapii.
Můžete tu na chvíli zastavit čas a nechat se opečovávat v oáze klidu a krásy. 
Naším posláním je přinést vám hluboké uvolnění od napětí, zregenerovat vaše tělo a povznést vašeho ducha.

Pro „jógování“ v pohodlí domova představujeme nové jógové video, které jsme natočili na Chateau Mcely.
Na pozadí světlého elegantního designu Zlatého sálu, uprostřed anglického parku a okolní přírody Svatojiřského lesa,
si s vámi zacvičí Jana Kyriakou a Lucie Martinová. Uklidňující hlas Jany vás citlivě provede celou lekcí.
Dopřeje vám hluboký odpočinek a nastolí rovnováhu těla a mysli. Spustit video


Kdy můžete naše Spa navštívit?

Od 8:00 do 20:00 pouze po předchozí rezervaci.
Lázeňskou péči si můžete rezervovat i bez ubytování.

Rezervace

+420 325 600 000
Reception@ChateauMcely.com


Jedinečná lázeňská péče

Každá terapie je detailně propracovaným rituálem. Zruční terapeuté vás povedou do nitra, ke zdroji vnitřního klidu a krásy.

Jedinečnost přírodních lázní spočívá v propojení různorodých interiérových a exteriérových prostorů, kdy se celý zámecký komplex stává současně lázeňským prostorem. Tři prostorné a originální soukromé terapeutické apartmány Med, PerlyHedvábí nabízejí relaxační a inspirující prostředí pro výjimečné lázeňské zážitky. Jednou přímo v zámecké budově, podruhé v nejvyšším patře zámecké věže, potřetí v zámeckém parku v romantické dřevěné stavbičce s otevřeným krbem. Všechny tři apartmány jsou uzpůsobeny pro terapie v páru. V anglickém parku se nachází také venkovní vířivka, saunový domeček, přírodní koupací jezírko, multifunkční sportovní hřiště a přírodní stezka zdraví.

I děti mohou prožít pod laskavým dohledem terapeutů některou ze zážitkových terapií v bezpečném prostředí MCELY BOUQUET SPA.

Naše Spa nabízí

 • Vlastní značkové terapie inspirované místní bylinkářskou tradicí
 • Tři terapeutická apartmá pro terapie v páru Perly, Med a Hedvábí
 • Čistě přírodní kosmetickou linii MCELY BOUQUET
 • Saunový domeček lehce navazující na tradici ruské banji
 • Venkovní vířivku přilehlou k saunovému domečku
 • Koupací biotopické jezírko s oblázkovou pláží
 • Fitness v parku
 • Cvičení a osobní konzultaci s trenérkou
 • Parní bylinnou lázeň
 • Denní lázně pro hosty bez ubytování
 • Manikúru a pedikúru
 • Kosmetické ošetření pleti

Kosmetika
MCELY BOUQUET

Na počátku byla žena a láska... Čistě přírodní kosmetiku v bio kvalitě, založila majitelka Chateau Mcely, Inéz Cusumano, v roce 2010. Od mládí si míchala vlastní oleje a balzámy pro svoji citlivou kůži. Později hledala kosmetiku pro zámecké lázně, kde nechtěla dělat kompromisy.

Cítila, že musí přijít s vlastní značkou, která bude v souladu s příběhem místa a zeleným fungováním zámku. Rozjela se proto do školy parfémů ve francouzském Grasse, věnovala se aromaterapii, objevila místní příběh léčivého Devatera kvítí, které pečovalo o zdraví a krásu již před staletími a začala testovat kosmetiku na své rodině a přátelích. Výsledkem bylo prvních 9 produktů inspirovaných 9 květinami mcelského devatera kvítí. To byla MCELY BOUQUET na úplném počátky, kdy se zrodila s lázněmi MCELY BOUQUET SPA. Byl to tehdy průkopnický koncept, postavený na přírodě, přesvědčení a lásce k bylinkám. Magická 9 je spojená také s mcelským zázrakem. Během památného mariánského vidění roku 1849 sdělila Nebeská královna třem dívkám ve Mcelích 9 tajemství. Z původní devítky se postupně rozrostla široká ručně míchaná řada produktů, k péči o celé tělo, od vlasů po konečky prstů. 

Kosmetické produkty se míchají ručně v zámecké laboratoři v malých sériích pouze z nejčerstvějších a nejčistších, chemicky neupravených ingrediencí. Léčivou podstatou jsou vzácné esenciální oleje, vlastní bylinné extrakty a použití tradičních alchymistických postupů. Kosmetika omlazuje a léčí tělo, uklidňuje mysl a povznáší ducha. 

Odpočinek
v absolutním soukromí 

Odpočiňte si v soukromí bez přítomnosti terapeutů či dalších hostů. Využít privátně můžete venkovní vířivku se saunovým domečkem, bylinnou pární kabinu v prostorách zámku nebo jednu z našich koupelí v dřevěné kádi v Medovém altánu u biotopického jezírka.

Mcely Summer Club powered by DSQUARED2

Uprostřed zámeckého parku, ukryté mezi zelení a květinovou loukou, najdete místo pro bezstarostný letní odpočinek.  Biotopické jezírko obklopené lehátky, dřevené pohovky pro privátní využití, letní bar s Champagne Billecart Salmon, koktejly a čerstvou zeleninou. 

Po celé léto o vaše pohodlí pečuje sympatická beach girl. 

Pro maximální komfort a zajištění poklidné privátní atmosféry je Mcely Summer Club k dispozici pouze ubytovaným hostům, tedy od 15:00 hodin v den příjezdu do 11:00 hodin v den odjezdu.

SPA balíčky

Denní lázně

Denní lázně

Aenean eu leo quam. Pellentesque ornare sem lacinia quam venenatis vestibulum. Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula.

Kurz míchání kosmetiky a parfému

Kurz míchání kosmetiky a parfému

Aenean eu leo quam. Pellentesque ornare sem lacinia quam venenatis vestibulum. Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula.

Spa & Stay

Spa & Stay

Aenean eu leo quam. Pellentesque ornare sem lacinia quam venenatis vestibulum. Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula.