Mcely jsou místem setkávání a oslav

Chateau Mcely je inspirativním a kreativním místem pro vaše firemní setkání, tvorbu nových strategií, podporu radosti a pohody v týmech a potažmo úspěchu celé společnosti, místem pro vaše zážitkové akce, večírky, pracovní obědy, týmové snídaně, ale i pro rodinné oslavy, reuniony nebo křtiny. Rádi vám také doporučíme možnosti dárků pro vaše partnery či věrné členy týmu.

Jsme tu pro vás! Bude nám potěšením se s vámi setkat, vyslechnout si vaše přání, sny a představy a proměnit je ve skutečnost.
Vaše event koordinátorky Veronika a Eliška
Choose Love Every Day


"Nový úhel pohledu lépe získáte v okouzlujícím kreativním prostředí zámku Mcely a jeho parku
než v konferenční místnosti uprostřed města. Chateau Mcely se nachází pouhou hodinu
jízdy z centra Prahy uprostřed přírody."

Kontakt

+420 325 600 050 │ Events@ChateauMcely.com
+420 325 600 067 │ Coordinator@ChateauMcely.com


Firemní akce & Soukromé oslavy

Vánoční a novoroční firemní oslavy

Vánoční a novoroční firemní oslavy

Užijte si neformální, uvolněná a zážitková vánoční setkání v pohodlí zámku a s naší péčí.

Vánoční dárky

Vánoční dárky

Odměňte svůj tým, důležité členy týmu nebo klienty jedinečným zážitkem či dárkem z originální kolekce Chateau Mcely.

Inspirativní firemní setkání

Inspirativní firemní setkání

Jednání na Chateau Mcely přinese vaší firmě, jejím zaměstnancům či obchodním partnerům především jedinečný zážitek. Naší snahou je vytvářet prostředí, v němž je tělo, mysl i duše v absolutní rovnováze.

Rodinné sešlosti

Rodinné sešlosti

Je čas zahájit novou tradici vícegeneračního dobrodružství a vychutnat si rodinnou sešlost s programem na míru pro každého člena podle věku a tvořit tak vzácné vzpomínky.

Zámecké sály

Zasedací prostory Zlatý sál, knihovna, Talířový, Čajový a Divadelní sál v restauraci Piano Nobile i prosklené pátio poskytnou pohodlí k setkání malých skupin, ale i vhodné prostředí pro konference až pro 70 osob. Pro vytvoření kreativní atmosféry je možné měnit během dne prostředí a konferenci v zámeckých sálech kombinovat s posezením v anglickém parku. Pro větší skupiny nebo absolutní soukromí může být zámek pronajat exkluzivně. Všechny prostory jsou vybaveny klimatizací.

Business, Bliss & Balance s Jimem Cusumano

Naším cílem je ve vás probudit novou energii a navést vás k pochopení smyslu života tak, abyste prožívali opravdový pocit vděčnosti a naplnění v soukromém i pracovním životě. Týmy, jejichž členové žijí v rovnováze, jsou kreativnější, zdravější, produktivnější a tedy úspěšnější. Inspirujte se programy vedenými majitelem Chateau Mcely a skutečným lídrem, Jamesem A. Cusumano.

  • Rovnováha
  • Síla skutečné služby
  • Odměna, načerpání energie a znovuobjevení rovnováhy