Mcely jsou místem setkávání a oslav

Chateau Mcely je inspirativním a kreativním místem pro vaše firemní setkání, tvorbu nových strategií, podporu radosti a pohody v týmech a potažmo úspěchu celé společnosti, místem pro vaše zážitkové akce, večírky, pracovní obědy, týmové snídaně, ale i pro rodinné oslavy, reuniony nebo křtiny. Rádi vám také doporučíme možnosti dárků pro vaše partnery či věrné členy týmu.

Jsme tu pro vás! Bude nám potěšením se s vámi setkat, vyslechnout si vaše přání, sny a představy a proměnit je ve skutečnost.
Vaše event koordinátorky Veronika a Eliška
Choose Love Every Day


"Nový úhel pohledu lépe získáte v okouzlujícím kreativním prostředí zámku Mcely a jeho parku
než v konferenční místnosti uprostřed města. Chateau Mcely se nachází pouhou hodinu
jízdy z centra Prahy uprostřed přírody."

Kontakt

+420 325 600 050 │ Events@ChateauMcely.com
+420 325 600 067 │ Coordinator@ChateauMcely.com


Firemní akce & Soukromé oslavy

Inspirativní firemní setkání

Inspirativní firemní setkání

Jednání na Chateau Mcely přinese vaší firmě, jejím zaměstnancům či obchodním partnerům především jedinečný zážitek. Naší snahou je vytvářet prostředí, v němž je tělo, mysl i duše v absolutní rovnováze.

Dárky

Dárky

Odměňte svůj tým, důležité členy týmu nebo klienty jedinečným zážitkem či dárkem z originální kolekce Chateau Mcely.

Rodinné sešlosti

Rodinné sešlosti

Je čas zahájit novou tradici vícegeneračního dobrodružství a vychutnat si rodinnou sešlost s programem na míru pro každého člena podle věku a tvořit tak vzácné vzpomínky.

Jógové pobyty

Jógové pobyty

Aenean eu leo quam. Pellentesque ornare sem lacinia quam venenatis vestibulum. Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula.

Zámecké sály

Zasedací prostory Zlatý sál, knihovna, Talířový, Čajový a Divadelní sál v restauraci Piano Nobile i prosklené pátio poskytnou pohodlí k setkání malých skupin, ale i vhodné prostředí pro konference až pro 70 osob. Pro vytvoření kreativní atmosféry je možné měnit během dne prostředí a konferenci v zámeckých sálech kombinovat s posezením v anglickém parku. Pro větší skupiny nebo absolutní soukromí může být zámek pronajat exkluzivně. Všechny prostory jsou vybaveny klimatizací.

Business, Bliss & Balance s Jimem Cusumano

Naším cílem je ve vás probudit novou energii a navést vás k pochopení smyslu života tak, abyste prožívali opravdový pocit vděčnosti a naplnění v soukromém i pracovním životě. Týmy, jejichž členové žijí v rovnováze, jsou kreativnější, zdravější, produktivnější a tedy úspěšnější. Inspirujte se programy vedenými majitelem Chateau Mcely a skutečným lídrem, Jamesem A. Cusumano.

  • Rovnováha
  • Síla skutečné služby
  • Odměna, načerpání energie a znovuobjevení rovnováhy